Grāmatzīmes

GTA: Vice City

Citi nosaukumi: GTA: Vice City

Leģendārais spēle GTA Vice City - ceturtā daļa no projekta oficiālās Grand Theft Auto. Līdz šim, spēle ir pieejama gan konsolēm un datoriem. Tā kā projekta attīstītājs bija neapstrīdams Rockstar North. Pirmā oficiālā prezentācija spēle notika 2002.gadā, taču līdz pat šai dienai joprojām standarts sekot daudzu šodienas izstrādātājiem. Tie spēlētāji, kuri ir piesaistīti Vice City uzreiz pēc ieiešanas uz "balto gaismu", apbrīnot viņu līdz šai dienai. Jaunie spēlētāji piedalīsies arī projektā.

GTA: Vice City PC - lieliska spēle, veikti pasākumi piedzīvojumu žanrā, kas ietver dažas trešās personas šāvēja elementiem. Nepārprotama Īpatnība līnija - lieliski saprata, auto simulators - kontrolēt mašīnas spēli - prieks. Vienkāršu un pieejamu vadība spēle var viegli iemācīties gan pieaugušajiem, gan bērniem. Jaunā projekta daļa ir loģisks turpinājums tās priekštecēm. Tāpat kā tad, kad (ja jūs esat jau iepazinušies ar vismaz vienu daļu no GTA), jums ir, lai veiktu uzdevumus, kas ir pretrunā ar vārda likumu un robežojas ar noziedzību. Jūs saņemsiet uzdevumus no dažādiem burtiem, jums radušās laikā spēle.

Uz spēli sāka, pirmkārt, jums būs nepieciešams, lai GTA Vice City lejupielādi. Tā kā šī projekta daļa ir pamatoti uzskatīt veterāns geymerskogo māksla, tās sistēmas prasības atbilst pilnīgi visām mūsdienu datorus un klēpjdatorus. Nonākšana spēli, jūs tiksies ar veco jaunu pilsētu sauc Vice City. Jā, tagad jums ir GTA: Vice City, lai spēlētu, kas ceļo pa plašumiem pilsētas reklāmām 80. Saskaņā ar tradīciju, lai jūsu varonis spēle sākas ar problēmām. Sonny Forelli gatavojas ierasties, un viņš reiz aizņēmās naudas summa vēl nav pat sāka apkopot.

Spēle GTA: VC nedaudz modificēts, salīdzinot ar tās priekštecēm. Atsevišķas pilsētas daļas, ir ievērojami palielinājies. Vismaz, viņi izskatās daudz lielāks nekā mīļākie Gamers Liberty City. Izstrādātāji arī nolēma mainīt ieročus un arsenālu - spēlē, jaunas pistoles, submachine guns un neskaitāmu dažādu posteņu mājsaimniecības inventāra.

Grand Theft Auto: Vice City un mainīja tradicionālo floti. Novērtēt inovācijas var faniem divriteņu - projekts atkal tiks virzās uz mopēdiem un motocikliem, kuru pārvaldība ir pelnījis visaugstāko atzinību.

Ak jā, es gandrīz aizmirsu, tagad GTA formātu atbalsts MP3, tāpēc tiem, kas nepatīk, dienu un nakti spēlēt zem "brašs 80", būs iespēja izveidot savu playlist. Turklāt, izstrādātāji ir izdevies pievienot projektam milzīgs skaits mazu jauninājumi un uzlabojumi, vienlaikus saglabājot zemes gabalu un spēle pie atbilstoša līmeņa. Iepazīties ar iezīmes spēli, jūs varat skatīties uz GTA Vice City video piekabe.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more