Grāmatzīmes

Grimlands

Citi nosaukumi: Grimlands

Grimlands portālā - klientu fantāzijas spēle, kas ir pirmās personas šāvēja, kas pašreizējo notikumu pasaulē postapokapsticheskom. Stāsts par spēli uz katastrofu cilvēces postošās zemestrīces. Tie, kas ir paveicies, vai nav paveicies (vēl nav zināms! ) Izdzīvo, spiesti pielāgoties jaunajiem dzīves apstākļiem radikāli atšķiras no iepriekšējiem. Visi parastie cilvēki atstāja tikai atmiņās. Tagad viņu domas tikai par to, kā nezaudēt cīņā par eksistenci un, lai iegūtu nepieciešamos līdzekļus. Turklāt visu sarežģī fakts, ka jaunajā pasaulē teeming ar dažādām mutanti, radības un nenormāla noziedzīgiem grupējumiem. Žāvāties tiešām vienu reizi! Dārgie spēlētāji, bruņojušies līdz zobiem, nopirkt uzticamu transporta - un vairāk! Jums būs iespēja parādīt visiem, ko viņi spēj!

Spēlēt spēli Grimlands būs pēc tam, lejupielādējot un instalējot klientu. Bet tas pirms Grimlands reģistrāciju. Lai izveidotu kontu oficiālajā mājas spēli, jums ir nepieciešams aizpildīt speciālu veidlapu, kas sniedz šādu informāciju: lietotāja vārdu, e-pasta adresi, paroli. Arī pārbaudīt spēle ietver Grimlands biļetenu pierakstīšanās un pieņemšanu lietotāja līgumu. Vēl viens svarīgs jautājums, kas nedrīkst ignorēt tās meklējumos, lai ātri ienirt aizraujošu piedzīvojumiem - tas ir nepieciešams sistēmas prasības spēle. Datoram jāatbilst šādiem parametriem:

- Operētājsistēma Windows XP / Vista / 7;

- CPU Intel / AMD dual-core 2. 0 GHz;

- Video GeForce8600 GT 256MB / ATI (AMD) Radeon X1950 256MB;

- 1GB RAM

- Brīva vieta uz cietā diska 6 GB.

Tātad, nokļūst nezināmā pasaulē nākotnē, jums ir jāzina, kā ir, lai risinātu ar. Pirmkārt, mums vajadzētu teikt, ka jums ir tiesības izvēlēties sev profesiju. Grimlands spēle piedāvā šādu profesiju, kā laupītājs, kas ir ieroču kalējs, miesnieks, inženieris. Kas line izstrādās atkarīgs sevi un jūsu vēlmēm. Otrkārt, jums ir nepieciešams saprast, ka ieroči un transportlīdzekļi ir jāuzlabo un jāmaina, lai nodrošinātu, ka preces ir jūsu rīcībā bija patiesi efektīva. Transports ir sadalīta divos galvenajos veidos: Humvee un sensoru. Un šeit ir, kā sīkumi viņiem - rūpējoties par katra atsevišķa spēlētāja. Salīdzinoši pieejamu ierocis izvēle patiešām plašs. Jums būs spēlēt Grimlands, un, izmantojot šautenes un pistoles, ložmetēji un šautenes un revolveri, un mačetes tipa Nozhov, mačetes, misiņa dūres, beisbola nūjas. Treškārt, jūs nedrīkstat aizmirst par to, ka iegūtās iemaņas prasa pastāvīgu papildināšanu. Ja Jūs pārtraucat lietot jebkuru prasmju līmeni, tas ievērojami samazinās, un, gluži pretēji, tās prasmes, kas izmanto visbiežāk, pastāvīgi attīstās. Un ceturtkārt - tas, protams, pastāvīga daļa cīņās ar citiem spēlētājiem sadursme ar zemiskas mutanti cīņa pret bīstamām dalībniekus norovyaschie gotten prom vitāli ieguvis. PvP sistēma ar tās daudzveidībā. Cīņas notiek pilnīgi visās vietās. Un, ja jums šķiet mazliet aizraušanās - pa tumsā kazemātos. Bet ņemiet vērā, ka tur ir, ak, cik grūti laiki!

Katru veselība prasa klātbūtni dažu materiālu. Bez resursiem labāk sēdēt un nekad rock laiva. Rūpēties par visu nepieciešamo klātbūtne nav tik grūti, kā šķiet pirmajā acu uzmetienā. Pēc tonnas sīkumi apkārt, no kuriem varēs iegūt un stikls, metāli, elektroniskie lūžņi, plastmasas, bio-atkritumi.

Grimlands jūs varat spēlēt un kā daļa no klana. Ir daži aspekti, kas prasa saskaņotu komandas darbību. Tas, piemēram, būvniecībā un aizsardzību svarīgu objektu. Un tas nav vienīgais ieguvums no radīšanas aliansēm. Kopā faktiski būs vieglāk turēt uz šādu skarbu pasauli, iegūt līdzekļus, lai iznīcinātu hordes mutanti.

Ja jūs mēģināt īsi uzskaitīt priekšrocības Grimlands tiešsaistē, tad dinamiku notikumiem, lielu crafting sistēma, ir izstrādāt sistēmu, prasmju, modificēšanas laikiem un transporta ieročiem. Pievienojies ātri virtuālo kopienu un balsot sev produkts plusi Drago Entertainment. Nebaidieties no vilšanās, pirms jūs cienīgs projekts! Izbaudiet savu veselību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more