Grāmatzīmes

Grepolis - Senā Grieķija

Citi nosaukumi: Grepolis, gripolis, Senā Grieķija

Grepolis tiešsaistes spēles - ir pārlūks stratēģija, kas visi notiek senajā Grieķijā. Šajās dienās, kad laba vieta bija galvenais olimpietis dieviem labu veiksmi un labklājību, kad varoņi senatnes veiktas lielas darbus, jums tiks dota grožus nelielu grieķu ciematā. Spēlēt Grepolis būs interesanti. Jūs sākat ar mazpilsētā, bet tas ir jūsu spēkos, lai padarītu viņu varens spēks.

Lai spēlētu šo spēli Grepolis nepieciešams iziet bezmaksas reģistrāciju. Reģistrēt tiešsaistes spēli Grepolis nav nepieciešams daudz laika. Bet pēc pāris minūtēm jūs kļūsiet par vienīgo valdnieku mazpilsētā, kurš ir nepieciešama jūsu palīdzība!

Izlaiduma gads jums tiks dota iespēja izvēlēties serveri, no kurām katrai ir savi ierobežojumi. Tātad, serveris Mu, ir robeža 150 dalībnieku aliansi. Šis serveris izmanto jaunu kaujas sistēmu. Kappa serveris piedāvā lielāku ātrumu spēli, taču lieluma ierobežojums ir 100 Alliance dalībnieki. Izvēloties serveri atkarīga no iespējām iegūt spēļu pieredzi - dalība PvP-kaujās vai spēlēt augstākajā grūtības pakāpi.

Grepolis tiešsaistē jūsu galvenais uzdevums būs izstrādāt un transformācijas šī mazā ciematā bagāts politiku, tās lielums nebūtu piekāpties pat Atēnām un Mykonos. Pārvērst savu pilsētu par spēcīgu impēriju, jums ir rūpēties par ekonomisko situāciju savā ciemā, veidot armiju agresīvo un jūras kara flotes, kas ir nepieciešami, lai uzvara jaunu teritoriju - tuvākās salas kaimiņiem.

Nirt apbrīnojamo pasauli seno Grieķiju, kas nozīmē, jūs sajutīsiet visu labu olimpietis dieviem un mītisks radības līdzdalību.

Pirmais solis, kas jums jādara, būs organizēšana ražošanas līdzekļu, lai nodrošinātu savu ciemu pārtikas preces un celtniecības materiālus. Tiešsaistes spēli Grepolis pamata resursi ir koksne, akmens un sudraba. Ieguvei šo resursu, lai izveidotu kokzāģētava, karjers un sudraba raktuves. Vēl viens no resursu ieguves veids - izlaupīt citiem ciemiem. Lai izmantotu resursus, jums būs par ēku celtniecību pilsētā nepieciešama, lai paaugstinātu dzīves līmeni.

Tomēr galvenais resurss ir žēlastība dieviem. Katrai pilsētai ir savs patrons dievība, kas var, jo iedzīvotāji dāvināt savu labvēlību, un pick viņas augšu. Jūsu patrons var būt Athena - dieviete kara Poseidon - dievs jūras, Hera - sieva Zeva, Hades - dievs pazemes vai pat majestātisks Zeus - galvenais starp visām Olympus dieviem. Ar dieviem labu jūs varat zvanīt, lai saņemtu palīdzību dažādu mītisks radības. Tas var būt Centaurs vai Cyclops, Hydra vai Minotaurs, un daudzi citi.

Lai pielūdz un piedāvāt dāvanas viņu dievs ir nepieciešams būvēt tempļus. No izvēloties savu dievišķo patrons ir atkarīgs kādā jomā veiksme būs kopā ar jums vairāk. Poseidon, piemēram, var dāvināt pār jums labu jūras kaujās, un Athena pasargā pilsētu no dabas katastrofu - zemestrīces un zibens.

Šajā stratēģijā, jūsu mantas ir ne tikai vienā pilsētā. Jūs varēsiet izveidot jaunu pilsētu, aizsargājot tos no saviem ienaidniekiem. Arī jūs varat iekarot citas teritorijas, un veic karus uz sauszemes un jūrā.

Īpaša uzmanība jāpievērš attīstībai savu karaspēku. Pirms kara jums ir nepieciešams, lai noskaidrotu visus stratēģiskās stiprās un vājās puses, arī nosver spēku līdzsvaru. Lai redzētu, visticamākais scenārijs karā, jūs varat izmantot simulators kaujas. Taču nedrīkst aizmirst - ir reāla kaujas veiksmi un līdzsvaru ne vienmēr ir jūsu pusē priekšgala.

Arī tas ir ļoti svarīgi, lai nosūtītu savus spiegus, lai izpētītu pilsētām ienaidniekiem uzzināt par lielumu ienaidnieka karaspēku un militāro plānu ienaidnieku.

Tāpat svarīgi ir attīstīt flotes. Grieķija - jūras enerģija, kur liels skaits cīņas notiek atklātā jūrā. Turklāt, labi apmācīti floti un nepieciešamību tirdzniecības. Jūsu rīcībā būs nodrošināti ar ātrgaitas bireme un trireme, "uguns kuģi" un pierādīts transporta kuģiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more