Grāmatzīmes

Alkatība

Citi nosaukumi:

Greedventory ir klasiska RPG spēle, ko varat spēlēt datorā. Grafika šeit ir pikseļu, ko pēdējā laikā ir tik iemīļojuši daudzi izstrādātāji un spēlētāji. Tādējādi attēls izskatās kā spēles, kas izstrādātas pirms ceturtdaļgadsimta. Balss spēle ir augstas kvalitātes, un mūzika lieliski saskan ar kopējo spēles stilu.

Cilvēki ne vienmēr kļūst par varoņiem pēc izvēles. Tas ir šis grūtais liktenis, kas sagaida jūsu raksturu.

Sižets interesants un neparasts. Ir daudz humora. Pasāžas laikā jūs būsiet liecinieki daudzām smieklīgām ainām un smieklīgiem dialogiem. Pat nelieši šeit ir tik smieklīgi, ka izraisa smaidu.

Tomēr jums ir uzticēta visnopietnākā misija - pasaules glābšana.

Lai gūtu panākumus, jums jāpievērš uzmanība vairākiem uzdevumiem:

  • Pabeigt pamācību un galveno rakstzīmju vadīklu
  • Izpētiet maģisko pasauli, lai atrastu visspēcīgākos ieročus un bruņas, kā arī materiālus to uzlabošanai
  • Pievienojiet savam arsenālam jaunas nāvējošas kustības
  • Nogaliniet ienaidniekus un asinskāros priekšniekus

Šīs ir tikai dažas no grūtībām, ar kurām jūs saskarsities.

Ceļš uz panākumiem šajā gadījumā nebūs viegls. Runa ir ne tikai par acīmredzamajiem ienaidniekiem, bet arī par gandrīz visiem sastaptajiem varoņiem.

Jums jābūt ļoti piesardzīgam pret mazpazīstamām personībām. Kāds, kurš sākumā šķiet draugs, vēlāk var pret jums izturēties ļauni. Katrs spēļu pasaules iedzīvotājs ir mantkārīgs un par naudu spējīgs uz jebko. Neesiet pārāk naivs un mēģiniet atpazīt viltību jau iepriekš. Viss ir kā reālajā dzīvē.

Grafika spēlē ir oriģināla, pikseļu stilā, zīmēta manuālā režīmā. Pasaule izskatās ļoti neparasta, dažreiz smieklīga, bet dažreiz diezgan drūma.

Combat sistēma ir sarežģīta. Papildus zināšanām par trikiem un burvestībām ir nepieciešams labs reakcijas ātrums. Pāris klikšķi var atšķirt uzvaru no sakāves. Centieties netērēt laiku kaujas laikā un ilgstoši bez vilcināšanās uzbrukt ienaidniekiem. Vienkārši ienaidnieku izsaukšana nedarbosies, sarežģītiem uzbrukumiem jums būs ātri jāpārvieto kursors pareizajās kombinācijās.

Ienaidnieku spēks pieaugs, progresējot tālāk.

Apgūstiet jaunas kustības un burvestības. Paaugstinot līmeni, izvēlieties prasmes, kas jums šķiet visefektīvākās.

Ieskatieties katrā mucā un zem katra akmens, lai neko nepalaistu garām. Atrodiet leģendāros ieročus un uzlabojiet tos darbnīcā. Arī bruņas spēles laikā var nomainīt pret izturīgākām.

Vērtīgākie atradumi ir maģiski artefakti, no kuriem diezgan daudz varat atrast savā ceļā. Katram no tiem ir savas unikālas īpašības, kas var būt vai nebūt jums noderīgas.

Greedventory ir jautri spēlēt, un pēc spēles sesijas jums ir garantēts labs garastāvoklis.

Greedventory lejupielāde bez maksas datorā diemžēl nedarbosies. Iegādājieties spēli Steam portālā vai apmeklējot izstrādātāja vietni.

Sāciet spēlēt tūlīt un kļūstiet par neuzvaramu karotāju pasaulē, kas ir pilna ar viltu un nodevību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more