Grāmatzīmes

Gray Matter. Bijušo bezsamaņā

Citi nosaukumi: Gray Matter. Bijušo bezsamaņā

Procesors: Pentium 4/Athlon 1. 4 GHz

Operatīvā atmiņa: 512 MB

Video: 128 MB

Disk Space: 5. 5 GB

Gray Matter. Bijušo bezsamaņā - mistisks meklējumos, scenārija autors, kas kļuva pazīstama spēļu pasaulē cilvēks, kurš ir pazīstams ar savu darbu citā populārā TV seriāla stilā piedzīvojumu Gabriel Knight. Spēle Gray Matter. Bijušo bezsamaņā lietojumu izmēģināts un pārbaudīts sistēma ar diviem galvenajiem varoņiem, katram no viņiem ir savas īpatnības, savu redzējumu uz pasauli, kas palīdzēs jums vairāk nekā vienu reizi, nākamo pavediens puzles.

Spēles gabals

Stāsts gabals, stāsta spēlē Gray Matter, neatšķiras lielu oriģinalitāti. Zināma persona, pārcēlās uz citu valsti, jo pavisam citā pilsētā, lai atrastu darbu. Pēkšņas izmaiņas vidē un nosūtot varonis nepazīstamu vidi nav nekas jauns, bet ļoti interesanti sākt. Virza sapnis nokļūt patiesu Meku visu burvjiem pasaulē, London "Club Dedalus" varonis Sam Everett un tuvojas Albion, bet virkne šķietami nejauši notikumi rada viņai pavisam citā vietā, proti, University of Oxford. Iepazīsies ar jauniešu dāma, kas nāca uz interviju ar vienu no slavenākajiem universitātes profesoriem, lai nokļūtu amatā viņa palīgs, Sam pat nevarēja iedomāties, kā notikumi ieslēgt viņas. Young sāncensis, pēdējā brīdī nav izturēt spriegumu un steidzīgi pensionāru profesors no skapja, atstājot Sam kā vienīgo soiskatelnitsy amatam, un viņai nebija plānošanu panākt. Neatsakoties no laimīgs negadījums, lai iegūtu darbu pirmajā dienā viņa uzturēšanās Londonā, Sam bija dāvanu likteni, un līdz ar to pirmās kārtas profesors - atrast seši brīvprātīgie dažiem testiem. Bet visi, kas ir dzirdējuši vārdu neirologs Stiles, aizbēga dažādos virzienos, un tas bija iespējams, lai pievilinātu pat pienācīgas naudas prēmijas. Kas slēpjas aiz pētniecības profesors neirobioloģijas un aicina jūs, lai uzzinātu spēli Gray Matter.

Blondīne

Galvenā varone stāsts Gray Matter. Bijušo bezsamaņā, protams, Samantha Everett, burvis, kurš nāca uz Londonu ar vienu mērķi, iekļūt iekšējā svētnīca iluzionisti un burvji no visas pasaules, "Club Daedalus." Pat tas, ka viņa bija iesaistīts izmeklēšanā dīvaini darbības profesors neirobioloģijas vietējā universitātē, kas strādāja, maskējoties ar kaut ko neiedomājamu eksperimentiem, neapstājas to no tiešas mērķim, kam tā patiešām nonāca pie Apvienotās Karalistes galvaspilsētā. Rakstzīmi no radītājiem spēles Gray Matter nav vairāk nekā populārs, un jūs ne tikai dzirdēt sarkastisks un īsu komentāru par priekšmetiem rīkoties un tikai domāt par meiteni. Cits raksturs, kas nodrošina mūsu tiesu spēli Gray Matter. Bijušo bezsamaņā, Dr Stiles, fascinē dažu draudīgs eksperimentu smadzenēs, ne mazāk interesants, viņa novērojumiem un loģisko pamatojumu, uz robežas starp iemeslu un neprātu, ne tikai nopietns pārsteigums, un daži var izklaidēt. Visu laiku spēle Gray Matter saglabās jums tumsā pirms nākamās notikumu pavērsienu, un jums būs pieredze stiprumu izaicinājumu Puzzles un milzīgs apsekojuma vietās meklējot nepieciešamos priekšmetus, bet lielākā daļa pacientu un noturīgas, tiks piešķirts par nopelniem negaidīts gabala deformē un dizzying beidzas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more