Grāmatzīmes

Ereālisms

Citi nosaukumi: Ereālisms

Jaunas sejas Reality nepārspējama spēle atšķiras no visiem citiem tiešsaistes projektos tās unikalitāti. Saskaņā ar visiem tiem, kuri jau ir bijusi iespēja tikties ar spēli viens pret vienu, tas ir milzīgs potenciāls un visas iespējas, lai iegūtu labu lielākam skaitam Gamers visā pasaulē. Šī lomu spēle, kas izgatavoti žanrā MMORPG , kas aprēķināts uz lielu lietotāju skaitu. Kā pārlūkprogrammu balstīta projektu, jums nav instalēt papildu programmas vai failus, un sākumā spēle jums būs tikai jāreģistrē tikai sejas Reality tiešsaistē.

Kā jūs zināt, jūs sagaida aktīvu mijiedarbību ar visiem reģistrētajiem lietotājiem spēli. Šodien ir milzīgs skaits reģistrētajiem dalībniekiem, tāpēc esiet gatavi, un satikt jaunus cilvēkus ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Jums tiks iesaistīti cīņās un kaujās, kas notiks no malas realitātes reālajā laikā. Šī spēle ļauj gan individuālo un grupu veidu cīņas, un, attiecīgi, jums būs iespēja pievienoties klanus un rīkojas pret apvienotajiem spēkiem ienaidnieku.

Tā kā šis tiešsaistes projekta sākumā spēle, kā minēts iepriekš, sejas Reality pārbaude ir nepieciešams process. Visa spēle interfeiss pielāgots krievu spēlētājiem, tāpēc reģistrācijas rodas grūtības.

1. Lai reģistrācija sākās, Jums nepieciešams uzklikšķināt uz to pašu pogu "Reģistrēties", kas ir mājas lapā spēles.

2. Pēc tam jums būs pieejama reģistrācijas formu, kas jums būs nepieciešams aizpildīt, pēc visiem padomiem un norāžu sistēmu, norādot lietotājvārdu, paroli un izvēloties dzimuma raksturs. Tikai tad jūs varat sākt spēlēt sejas realitāti.

Ja ir vēlēšanās, katrs iesācējs var ieiet sistēmā, izmantojot savu kontu kādā no sociālajiem tīkliem. Saraksts ar visiem atbalstīto sociālo tīklu ir pārstāvēta arī mājas lapā spēles.

Galvenā iezīme šo spēli ir tas, ka tās administrācija pastāvīgi cenšas uzturēt kontaktus ar katru lietotāju, cenšamies apmierināt visas vēlmes un realizēt pat wildest idejas. Tāpēc, katru nedēļu spēles atjaunināto quests un uzdevumiem uzlabots spēle.

Sāka spēlēt spēles realitāti Edge, jūs varat mācīties pamatus burvju lietas un apgūt jaunas prasmes. Projekts ir uzlabotas funkcijas, lomu spēlē rakstzīmes, kas dod spēli īpašu šarmu. Malā patiesībā ir vairākas lielas klases rakstzīmes, tai skaitā:

1. Knights.

2. Berserkers.

3. Valkyrie.

4. Nosferatu.

Kā jūs varat redzēt, jums būs laba izvēle. Turklāt, katrs spēlētājs būs pieejami visiem pamatelementiem: zeme, ūdens, gaiss un uguns.

Patīkamākais ir tas, ka bez sejas Reality var spēlēt ikviens. Uzvara šajā spēlē ir labi pelnījis sasniegums, nevis proplacheny process.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more