Grāmatzīmes

Grand pārgājienu

Citi nosaukumi: Grand pārgājienu

Game Grand Voyage - bezmaksas pārlūku balstītu multiplayer lomu spēlē stratēģijas viduslaiku tēma ar trešo personu. Projekta attīstītājs - kompānija Ngames. Veidotāji piedāvā transportē uz fantāziju pasauli un iet uz aizraujošu reisus lietotājus, kā arī iesaistīties tirdzniecībā un izturēt sīvu konkurenci starp tāpat kā jūs esat izsalcis un ātras bagātības tirgotāji. Un tomēr atkārtoti iesaistīties kautiņos, jo ir daudz neliešu, kuri vēlas, lai paņemtu savu labi. Viduslaiku reizes kopumā bija nemierīgs, un jums vajadzētu ņemt to vērā, kad sāk spēlēt Grand Voyage. Pirāti nebūs šeit, bet karš starp tirdzniecības pretiniekiem ne mazāk sīva. Jums vajadzētu rūpīgi sagatavoties cīņai, bet tas ir nepieciešams izstrādāt savu floti. Sākumā jums būs primitīvas laivu, bet galu galā kļūt vadīt lielu tirdzniecības floti. Ja Jums ir piesaistīti spēlēm līdzīgu priekšmetu, jūs priecēs Grand Voyage tiešsaistē. Papildus skaņas ekonomikas sastāvdaļa projektu ir daudz priekšrocību. Šī skaisti grafikas, acu patīkami, un iespējas, kas ir pieejamas, lai spēlētājiem, un cenas dinamiski mainīgajā tirgū, un ļoti daudz darba vietu, par ko veido labu klaips.

Viss, kas jums ir nepieciešams, lai dotos atpakaļ uz laikmetā vēlu Renaissance - tas ir parastais Grand pārgājienu reģistrācija. Jūs pavadīt tikai dažas minūtes, lai aizpildītu speciālu veidlapu, un tad varēs pievienoties spēļu sabiedrību un veikt steidzamas darīšanas, kas uzreiz uzklupt visu ķekars. Navy ir liela nozīme, proti, kādā stāvoklī tas ir. Jūsu flote boesposoben jums ir pastāvīgi attīstās, mācīt, lai paplašinātu. Kuģi var izveidot savu. Milzīgs atlases modeļiem. Panāk būvniecības citu kuģi, ir vērts atcerēties, ticamus ieročus. Jā, sākumā jūs vienkārši kapteinis, viens no daudziem šajā pasaulē. Bet ir visas iespējas kļūt par leģendāru personību un slava par saviem sasniegumiem.

Koncentrēties uz tirdzniecības darbībām. Ka tirdzniecība ir galvenais, lai savu dzīvi. Kamēr šis process var būt diezgan bīstami. Tirgus cenas veido paši spēlētāji. Jūsu spēkos, lai ietekmētu situāciju. Cīņa par tirdzniecības vērtības turpinās visā spēle. Ja jūs uzzināt, kā iegūt viņu konkurenti, veiksme un panākumi ir nodrošināti. Ar katru jaunu līmeni, lai spēlētu spēli Grand pārgājienu kļūt interesanti. Un, kad runa ir laiks, lai sāktu tirdzniecības arēnā, un tas justies kā cilvēks stāv stingri uz kājām šajā bezkompromisa pasaulē.

Kļūsti Ace of tirdzniecības jautājumiem, lai aizstāvētu savas intereses apsildāmās cīņas, veikt karjeru strauji un ātri - un ļaut nīkuļot skaudīgs impotents dusmas! Bezmaksas Grand pārgājienu sniedz spēlētājiem jūru prieka. Mēģināt atdzīvināt savu brīvo laiku, izklaidi, un tas ir padarīt sevi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more