Grāmatzīmes

Grand Theft Auto: San Andreas

Citi nosaukumi: Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas ir vēl viens projekts videospēļu sērijas Grand Theft Auto. Rindā galveno spēli, tas ir piektais. Dators versija parādījās 2005. Bet pirms viņa sasniedza Krievijas spēlētājs tikai 2010. Tāpat kā visās iepriekšējās versijas no šīs sērijas, visas darbības notiek ap vienu rakstzīmi. Bet, atšķirībā no iepriekšējās spēles, šeit spēlētājs var mainīt savu raksturu, ne tikai ar apģērbu, bet arī mainīt konstitūciju. Piemēram, viens no lielākajiem spēlētājiem, kurš ir iesauku CJ, var apmeklēt trenažieru zāli, uzlabo izturību un caurumošanas jaudu.

Lai spēlētu jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu GTA: San Andreas. Pēc tam instalēt jūsu datorā, un izbaudīt spēli. Rīcības plāns risināties 1992.gadā, kad lielpilsētu teritorijas Kalifornijas noziegumu uzplaukst. CJ, viņš ir Carl Jones - Āfrikas izcelsmes amerikāņu 25 gadiem - atgriežas Los Santos (pilsētas, kas ir noteikts iedomu stāvoklī San Andreas), pēc piecu pavadīto Liberty City gados. Pilsētā viņš atgriežas, jo bērēs viņa māte. Māte nomira rokās vietējā banda. Pēc bērēm, viņš atgriežas mājās, bet pa ceļam viņš satiek policists. Varonis nāve tiek ieskaitīta locekļi karojošajām frakcijām, kā arī spiesti strādāt par "nav tīrs" policiju.

GTA laikā: SA spēle spēlētājs varēs ne tikai staigāt, skriet un pārvietoties ar auto, bet arī izmantot velosipēdu. Turklāt, braukšanas kvalitāte būs atkarīga no personas īpašībām rakstura, piemēram, izturību.

Pēc atgriešanās mājās, CJ atbilst bērnības draugs, kurš velta to visu nianses pazemes, kas notiek brīdī, kad šajā pilsētā. Ir vērts atzīmēt, ka GTA: San Andreas, jūs varat spēlēt ne tikai datorā, bet arī uz Xbox un PlayStation. Bet daudzi joprojām iesakām to datora versiju, jo tas būs daudz vieglāk izmantot visas iezīmes spēli.

Izveidojot milzīgu spēļu pasauli, izstrādātāji ir izdevies palielināt interesantu stāstu un stilu skaits, salīdzinot ar iepriekšējās spēles izvietojumu. Tātad, spēle GTA: San Andreas varēja nodrošināt lielāku skaitu dažādu ielu rakstzīmes, var mijiedarboties ne tikai savā starpā, bet arī ar Kārli. Daži no simboliem vienmēr parādās tikai noteiktās vietās. Turklāt, katrā pilsētas daļā ir simboli. Viena no tām spēlēm, ir konfrontācija dažādu noziedzīgu grupējumu, kas pastāvīgi cīnās par to ietekmi uz konkrētā jomā pilsētā.

Jāņem arī vērā, ka zemes gabals spēle tika radīta ne tikai darbiniekiem attīstītājs, bet arī profesionālu rakstnieku. Piemēram, var būt un nodevība, mīlestība un vilšanās. Lai justos ciešāk scenārijs, speciālisti iesaka, ka jūs vispirms meklēt video GTA: San Andreas, un tikai tad sākt spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more