Grāmatzīmes

GTA: Epizodes no Liberty City

Citi nosaukumi: GTA: Epizodes no Liberty City

Visa līnija spēles GTA - kolekcija leģendārās un veiksmīgu projektu, kas var aizraut reizi par visām reizēm. Katru gadu vairākas jaunas faniem spēli pieaug vairākas reizes - uzlabojumus un paplašinājumus projekta gaida vairāki miljoni cilvēku visā pasaulē. GTA EFLC pc - welcome dāvana Gamers. Šī spēle atšķiras pamatīgums, un pielīdzināt to uz vairākiem projektiem, kas no vienas versijas, lai mainītu pamatelementus, vienkārši neuzdrīkstas.

Šis projekts - pilnas divas spēles. Vienīgais, kas mazina to neatkarību - zems ilgums. Storylines Grand Theft Auto: Episodes no Liberty City ir cieši saistīta ar oriģinālu, bet izstrādātāji ir izdevies radīt unikālu un unikālu jaunu spēles notikumiem. Pat fakts, ka gan "gāšanu" projekta notiks plašumos tajā pašā pilsētā, nebojā kopējo iespaidu par spēli. No nākamā epizode no GTA veidotājiem izdevies paveikt neiespējamo: izveidot divas pilnīgi atšķirīgas spēles. Tūlīt pēc sākuma spēlēšanas spēlētājs var sajust atšķirību atmosfēras un anturazhnye.

Starp citu, par spēles sākuma, kā arī iepriekš, pirms jūs varat izmēģināt savu veiksmi šajā projektā būs nepieciešams lejupielādēt GTA 4: EFLC. Instalācijas process notiks no 15-20 minūtēm spēka, ja jūs bēgt palīdzību, lejupielādējot torrent trackers. Nonākšana spēli, jūs uzreiz saprast, kādas ir galvenās iezīmes projektā. Daļa no The Lost un Damned nedaudz atvērtu, lai jums noslēpumus dzīves parastās ielas motociklu bandu, kuras locekļi nav pakļauti vispārpieņemta normas un likumi - viņiem ir sava vīzija par dzīvi. Un Balāde par Gay Tony - bagāto vēsturi, parādot krāšņi partijas un dārgas automašīnas, luksusa dāmas ... un to pašu saistībā ar noteikumiem un likumiem, kā pazudušajām un Damned.

GTA EFLC - spēle, kas stāsta par mūsdienu pasaulē, kur nauda ir varas simbols. Būtiskas izmaiņas projektā līdz šim tomēr nav, tas viss tiek kompensēts ar lielu spēle un atdzist grafikas. Lai būtu vieglāk, lai jūs varētu "pamata apmācība", ir brīdināti, ka šajā spēlē zemes gabala nav īpaši neietekmē spēle - tas ir nepieciešams, šeit vairs lai radītu pareizu atmosfēru.

Jo GTA EFLC spēlē patiks visiem faniem projektā, bez izņēmuma, kas, atklāti sakot, zemes gabala, kas nav tiešām ir nepieciešams, galvenais - iznīcināt visus pretiniekus. Bet pavisam cita spēle stratēģijas apburt ilgi. Piemēram, sadaļā "biker sāga" jums nav iegūt prestižu partneri, jo visi motociklu brālība locekļi jau sen vairs nav tikai draugi, ģimene -, lai viņi varētu raksturot. Bet Tony Balāde prasīs pavisam citu, nepatiesu un nepamatotu pasaulē, kur gandrīz visi jautājumi, kas nepieciešami, lai risinātu ar dūrēm. Jāizved uz GTA EFLC video piekabe parādītas arī visas galvenās priekšrocības projekta. No tā jūs uzzināsiet par jauno mini-mērķus un viesiem. Ieinteresēja?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more