Grāmatzīmes

Grand Prix Racing

Citi nosaukumi: Grand Prix Racing

Ja jūs vēlaties būt komandas boss F1, ir tiešsaistes spēles, kas ļauj jums vadīt savu komandu Formula 1, un viens no tiem ir Grand Prix Racing Online spēle vai spēle GPRO. Ir aptuveni 300.000 aktīvas vadītāji tiešsaistes sacensības, kas ir atkarību un laikietilpīga. Bet par to, vai atteikties tik jautri, lai mēģinātu vadīt Pasaules kausa uzvarētāju komandu?

Pirms spēles Grand Prix Racing Online, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Grand Prix Racing Online reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu "reģistrācija";

2. Dot nosaukumu savu raksturu,

3. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

5. Ievadiet savu vārdu, dzīvesvietas valsti un dzimšanas datumu;

5. Izvēlieties "Reģistrēties".

Grand Prix Racing Online ir 100% bezmaksas spēle. Ir papildu funkcijas, par kurām jūs varat maksāt, kļūstot atbalstītājs, bet mēs sāksim tos vēlāk. Būtībā, punktu spēle Grand Prix Racing Online ir piesaistīt draiveri jūsu komandu un vadības komanda 17 sezonas sacīkstēm, kas vidēji ilgst divus mēnešus. Ir divi starti nedēļā Grand Prix Racing Online, un starp rasēm, jums ir iespēja uzlabot savu auto, un jūs varat pārbaudīt un uzlabot savas telpas sacīkstēm.

Vai jums ir budžets katrā sezonā $ 30000000 Grand Prix Racing Online spēle, kas jums ir nepieciešams algot vadītāju un maksāt viņam saskaņā ar līgumu, pirms došanās uz sacensībām. Pievienot šo atkritumu budžeta atjaunināt savu auto dārgākajiem daļas spēlē GPRO, kas uzlabo automobiļa veiktspēju un būvniecību savu komandu McLaren tehnoloģiju centrs, tad jūsu bankas konta var ātri kļūt tukšs. Labā ziņa Grand Prix Racing Online par savu naudu, ir tas, ka labāk jums veikt quests, jo vairāk naudas jūs saņemsiet pēc katra brauciena. Jūs varat arī atrast sponsoru, un parakstīt līgumu ar viņiem par sezonu. Faktiski, galvenie momenti, spēle Grand Prix Racing Online ir pārvaldīt savas finanses, un to pareizu pielikumu.

Protams, patiesais iemesls spēles - sacīkšu Grand Prix Racing Online. Tiklīdz jūsu vadītāja un ērtības, kas radīti ar spēli, jums ir nepieciešams, lai trīt savas prasmes un nopelnīt tiesības piedalīties šajā sacensībā. Jums būs Grand Prix Racing Online spēles tagad astoņus apļus praksi pirms kvalifikācijas, lai saņemtu divus jēdzienus, kas pēc tam tiek apvienoti kopā, lai veidotu kopējo laiku tīklam (jūsu otrā kvalifikācijas klēpja darīts ar degvielas rezerves skrējiens).

Kā iesācējs jūs sākat spēli Grand Prix Racing Online līgas Rookie, un, ja jums izdodas iekļūt top četri (ar naudas pozitīvu bilanci), pēc sezonas beigām, jūs iepriekš uz nākamo līmeni: "Amatieru" «Pro» un "Master". Galīgais mērķis ir sasniegt līmeni, "Elite", kurā pastāv tikai četrdesmit pieejamība katrā sezonā.

Iesācējiem, ir "iesācēja ceļvedis", lai palīdzētu jums, kā arī ļoti ērtas sadaļā "Jautājumi un atbildes". Uz mūsu spēli GPRO jūs varat tikties ar citiem vadītājiem un tikties ar viņiem meklēt palīdzību un saņemt palīdzību.

Jums arī ir iespēja maksāt naudu, lai kļūtu "atbalstītājs" Grand Prix Racing Online. Tas dos jums papildu priekšrocības, piemēram, spēja vadīt savu komandu vairākas iespējas statistikas, un spēju atrast labāko vadītājiem jums katrā sezonas spēle GPRO.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more