Grāmatzīmes

Grand Fantasia

Citi nosaukumi: Grand Fantasia

Grand Fantasia online - bezmaksas multiplayer MMORPG spēle, kas apvieno fantāzijas un anime stilu vienlaicīgi. Spēles izstrādātāji - Aeria spēles. Radītāji neignorēja pat sīkāko detaļu spēle. Projekts balstīts, ideāli veidots, spilgts un neaizmirstams. Viss, kas jums būs darīt šeit, lai neaprakstāmu baudu! Spēle Grand Fantasia - šī cīņa pret otru, un masveida cīņas, un tirdzniecības noderīgas lietas, un paaugstināt mājdzīvnieki, un iznīcināšanu ļauno priekšniekiem, un bīstamu ceļojumus kazemātos, un pētījums par krāsains vietās spēļu telpu. Pat piemineklis spēlētājs pats varētu paaugstināt līdz, nemaz nerunājot par šādas sīkumiem, uzstādot dēļi. Jūsu iespējas ir gandrīz bezgalīgas! Sākot ceļu parasts jauniesaucamais, jūs ne tikai iet ceļu, pa kuru sekoja daudzi citi pirms jums, bet arī satīt uz ceļa viņa likteni. Sasniedzot noteiktu attīstības līmeni, jūs varat personalizēt savu raksturu! Ikvienam ir tiesības būt unikāls, īpašs un ievēro citiem ieslodzītajiem!

Tā kā tiešsaistes spēli Grand Fantasia ir klients, jums ir instalēt to savā datorā. Pievienoties spēlē Grand Fantasia ļaus klientam, lai sāktu lejupielādi. Izveidojot kontu, ievadiet e-pasta adresi, izveidot paroli un ievadiet savu dzimšanas datumu. Reģistrējoties norāda savu pilnu pieņemšanu noteikumu projektu. Nospiežot šo pogu, atverot durvis, lai atklātu pilnīgi jaunu pasauli elpu aizraujošs! Grand Fantasia paskatieties - sava veida dzīvesvietu šajā pasaulē. Tagad jūs esat kļuvuši rezidents pasakains zemi legāli! Tomēr, Jums nevajadzētu aizmirst, ka labs braukšanas spēle vajadzīga kā Minimālās sistēmas prasības:

- Operētājsistēmas Windows ( R ) 98 / XP / 2000 / Vista ,

- 2 procesoru. 4 GHz Intel Pentium 4;

- Brīva vieta uz cietā diska 2 GB;

- Video nVidia GeForce FX 5200 vai ATI Radeon 9600

- Skaņa ir saderīga ar DirectX 9. 0C;

- RAM 512 MB;

- Online 56 kbps modemu vai DSL / kabelis.

Tikai tad, ja dators ir nepieciešamā konfigurācija, jums būs iespēja pilnībā izbaudīt spēli spēlēt tur bez glitches.

Ikviens, kurš ir piešķīris fantasy Visumu, būs spēlēt Grand Fantasia par Siwa salas vienkāršu iesācējiem. Uz šīs salas jums ir ērti, kā arī apgūt nepieciešamās zināšanas. Un tāpat, kā mēs virzāmies uz priekšu, jūs atvērt sevi iespējai izvēlēties vienu no klasēm. Jūs varat kļūt cīnītājs, un ir slavens ar savu spēku, bet drosme būt Huntsman, lai tiktu galā ar lielu kaujas misijām lielos attālumos, izvēlēties ceļu Singer un varēs iesaistīties sadzīšana nepieciešamību vai kļūt dīdītājs un piemīt spēcīgāko burvju viļņus. Katrai klasei ir savas īpašas prasmes un nolemti attīstības ceļu. Bet viņš sazarotu pietiekami, tāpēc izvēle ir vienmēr jūsu rokās. Piemēram, ar 15 līmeņa ritentiņu jau kļūst burvis, un sasniedzot 30 līmeni, jāizvēlas starp ceļu kapteiņa vai Necromancer. Pēc tam, kad varoņi sasniedz 65 līmeni, viņi var tikai audzēt, un to attīstība norit individuālā veidā.

Par dažādiem burtiem un dažādiem ieročiem pieejama. Bet vēl nāvīga objekti ir šādi funkcionāli mērķi: šaujamieroči un ieroči atbalsta, un nodara kaitējumu. Bez tam, ir ar vienu roku ierocis, un dvoruchnoe uz labo vai kreiso roku. Labs aprīkojums - panākumi cīņā! Veikt laiks, lai rūpēties par viņu!

Bet ieroči un bruņas ir ne tikai lietas, ar kurām būs Grand Fantasia spēlē. Ir daudzas noderīgas lietas, ka jūs varat atrast vai nopirkt. Tie ir elementi, kas vajadzīgi meklējumos, vispārējās un īpašas preces. Starp citu, pirkumus var veikt NPC, kas ir īpašnieki veikalos. Tirdzniecības spēlē vispār labi attīstīta, un jūs pat varat veikt darījumus ar reālu spēlētāju.

Nozīmīgs fakts Grand Fantasia tiešsaistē, ir mājdzīvnieki, kas pavada jūs jebkurā laikā, jebkurā vietā. Svarīgi, kā jūs izglītot viņus, tas ir atkarīgs no pārskatiem, ko var iegūt no viņiem. Šie dzīvnieki ir ne tikai izmanto kā transportlīdzekļa vadīšanu, bet arī palīdzēt savākt vērtīgus resursus. Garīgā jūs turklāt ir iespēja attīstīt un agrāk vai vēlāk nāk uz līnijas attīstību. Tas ir jauki, ka jūs varat galu galā iegūt dažas sprites un jūsu dzīvi daudz vienkāršāku!

Play spēli Grand Fantasia tiešsaistē var būt kā jums personīgi patīk! Galu galā, ir meklējumi, lai vienā piegājienā, uzdevumus, kas prasa komandas darbu, kā arī rīkojumi, kas būs uz zobiem tikai ģildes. Kļūt loceklis ģilde - nozīmē atklāt papildu iespējas. Tādējādi, jūs varat piedalīties grand masu cīņas, ka vientuļie vietu nevar būt. Lemt par sevi!

Pasteidzieties pievienoties jautrajiem kopienai un baudīt visus plusus aizraujošu projektu! Vilšanās nav apdraudēta, get gatavs cieta patīkamu pārsteigumu! Lai veicas! Ļaujiet smaids nekad nav atstājis savu seju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more