Grāmatzīmes

Granado Espada: Call of Destiny

Citi nosaukumi: Granado Espada, dzinumi Likteņa

Šodien Jums būs ceļojums pasaule pilna ar piedzīvojumiem un escapades jo Granado Espada: Call of Destiny tiešsaistes spēles garā romantisma XVII gs. Aizraujoša cīņa šajā spēlē pārvēršas asiņainā Masquerade. Pieņemsim, ka jums ir aizsargāti no galvas līdz kājām ar metāla bruņas, bet arī par modes tiem reizes jūs nevarat sekot līdzi. Dekorēts varoņi spēles aizpildot sulīgs tērpi šajos laikos kā kamzolis vai lielisku dāmu kleitu. Stāstā spēlētājs tiek nosūtīts izmeklēt jaunatklātiem iedomātu kontinentu (neklātienē var minēt, ka tas ir New World). Kopā ar uzkrītošā grafikas, Jūsu dzirde būs glāstīt klasisko instrumentālo mūziku, kas tikai veicina kopumā iegremdēšanai pasaules aizraujošus piedzīvojumus.

Par spēli Granado Espada: Call of Destiny spēle klientu vajadzībām, ko var lejupielādēt uz galveno lapu Granado Espada. Sistēmas prasības spēle izskatās šādi:

Operētājsistēma: Windows XP, Windows 2000, Windows Vista

Minimālais: Pentium III 1GHz, RAM 512MB, VGA GeForce2 MX400 64MB, DirectX 9. 0C

Optimal: Pentium 4 2 GHz, RAM 1GB VGA GeForce FX 4Ti / Radeon9000, DirectX 9. 0C.

Bez šķēršļiem ienirt pasaulē piedzīvojumu jums vispirms ir nepieciešams stabils interneta pieslēgums, jebkurā ērtā pārlūku un pārbaudīt spēlē Granado Espada: Call of Destiny, kas nebūs grūti iet. Pirmkārt, "Reģistrācijas" sadaļā jums ir nepieciešams, lai ievadītu savu jauno spēļu datus

1. Jums jāpiesakās - domāju, ka vajadzīgo vārdu raksturu, par kuriem tu spēlē.

2. Jaunā spēļu parole.

Tad nospiediet "Enter" un saņem ziņu par veiksmīgu savienojumu ar serveri spēli.

Var būt jāgaida kādu laiku, ja serveris ir pārslogots, jo pasaule Granado Espada jau ir tūkstošiem fanu. Tāpēc spēle Granado Espada: Call of Destiny online prasa kādu laiku, lai slodze. Reģistrēties Granado Espada: Call of Destiny un visiem citiem boot spēlē tika ātri lūdz izslēgt visas programmas datorā, jo īpaši augšupielādēt citus failus no interneta (torrent klientu un lejupielādes). Arī spēļu serveri iknedēļas profilaksei. Noteiktu tās darbība var būt rādītājs statuss servera, kas ir uz galveno lapu vietā - augšējā stūrī.

Ja savienojums ar spēļu serveri Granado Espada online apmierināts, jums tiks piedāvāts ievadīt nosaukumu jūsu virtuālo ģimeni. Šis nosaukums būs aktīvs visu rakstzīmes, kas ir tajā vietā savā kontā. Nosaukuma maiņa prasa jums, lai novērstu visas vecās rakstzīmes, tāpēc domāju, ka uzmanīgi, pirms izvēlēties.

Kad reģistrācija ir pabeigta, jūs uzsākt piedzīvojumu, kas atveras, lai jūs tiešsaistes spēli Granado Espada: Call of Destiny. Pirmā spēle nes jūs uz kazarmām. Tie ir pamats jūsu rakstzīmes. Jums ir veidot savu varoņi pasauli Granado Espada un veidojas kaujas grupu trim burtiem. Lai izveidotu jaunu rakstzīmi spēlē Granado Espada: Call of Destiny online vienmēr nospiediet "Izveidot raksturu."

Play spēli Granado Espada: Call of Destiny tiešsaistē un veidot jūsu puses, jums būs no rakstura klasēm, piemēram,

1. Warrior: apveltīti ar lielu fizisko spēku. Spēcīgs tuvcīņa bruņas un paldies var turēt pietiekami ilgi. Tādēļ ir nepieciešams, lai izmantotu šo klasi, lai segtu pārējo grupu, kas uzbrūk no attāluma.

2. Musketieris: Šaujamieroči specializējas ilgā iznīcināšana, kas var mainīt.

3. Scout: papildu atslāņošanās mērķis ir dzīšana, stiprināt sabiedroto izmantojot potions un vājināt ienaidniekiem slazdus.

4. Mag: vērsta uz masveida bojājumu viļņus piemērošanu no attāluma aizsegā sabiedrotajiem. Var pavadīt pareizrakstības "levitation" un kļūst neievainojams tuvcīņa.

5. Elementalist: universāls burvis, kurš piedziņas elementu var piemērot masveida bojājumus, kā arī izraisīšanas aizsardzības viļņus uz saskarnozaru karaspēku. Trūkums - ļoti vāja aizsardzība.

Kā jūs varat redzēt, katrai klasei ir savas īpašības, stiprās un vājās puses. Tiešsaistes spēli Granado Espada sniedz, lai jūs varētu izvēlēties vārdu un dzimumu raksturs. Pirmkārt, jūs varat izveidot tikai vienu rakstzīmi, bet pēc tam iet cauri dažas vienkāršas apmācības misijās jums izveidot vēl dažus. Ilgāk tu spēlē spēli online Granado Espada: Call of Destiny, jo vairāk jaunas rakstzīmes ar unikālām spējām, ieroču un oriģinālo izskatu, jūs varat izveidot jūsu kazarmās.

Pēc tam, kad esat izveidojis savu pirmo raksturs pārvērst to komandā. Tagad ir piemērots, lai spēlētu Granado Espada: Call of Destiny. Lai apskatītu munīciju savu raksturu, noklikšķiniet uz "View aprīkojumu." Katrai klasei spēlē apskatīt savu faktisko munīciju. Par musketieri pamata šaujamieroča, karavīrs - zobeni un bruņas. Iekārtas var saņemt cīņas ar monstriem vai nopircis ar naudu.

Labākais veids, kā pelnīt naudu šajā spēlē pēc ilgāka cīņas triple pārdot savu nevēlama artefaktus tirgū. Lai mēģinātu tērēt rūpīgi slaucīt dārgumus pēc cīņas un pārvadāt vairāk. Ļaujiet lielākā daļa šo vienību ir noderēs, bet viņi var izdevīgi pārdot.

Pilsētās jūs atradīsiet dažādus komersantus, kuriem ir sava šaura specializācija

1. Merchant šaujamieroči - ir uz pārdošanas pistoles, šautenes, lodes un munīcijas musketieri.

2. Ieroču tirgotājs - pārdod ieročus karavīriem zobeni, bruņas, ķiveres utt

3. Merchant burvju rīki - ir produkti burvjiem un Elementalists: burvju nūjiņas, amuleti, un tā darbības jomu

4. Merchant instrumenti - pārdod potions, lai papildinātu veselības un mana. Pārdod arī čaumalas un citus priekšmetus, ko rakstzīmes izmanto.

5. Blacksmith - ieroči un bruņas Cīņu laikā nolietojas, tāpēc tiem nepieciešams remonts.

In Granado Espada: Call of Destiny spēlēt jautri un nav garlaicīgi. Jūs piedalīties aizraujošus piedzīvojumus, kas jums izveidotas kā daļa no ģimenes - trīs-man squad. Galvenais uzdevums ir izveidot ģimeni ir nodrošināt tās universālumu. Tas nozīmē, ka katram ģimenes loceklim būtu jāpapildina norīkošanu viņu radiniekiem. Pārvaldīt šāda atslāņošanās ir ļoti vienkārši. Jums kontrolēt tikai vienu spēlei raksturs, un ir iespēja pāriet uz otru, un pārējie locekļi squad sekot jums.

Piedzīvojumi un piedzīvojumu garā romantisma, kas dod spēli Granado Espada: Call of Destiny, ir waiting for you.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more