Grāmatzīmes

Liellopu gaļa

Citi nosaukumi: Goviadina

Looking šodien ar ļoti interesanta un neparasta spēle, kur ikvienam būs iespēja izcelties no ganāmpulka - tiešsaistes spēle Liellopu teles un vērši sāncensības. Šī pārlūkprogrammu balstīta spēle, kur jūs varat doties uz datumu, lai attīstītu savas prasmes pikaps.

Pirms jūs skriešanās uz kaujas, lai noteiktu, kas mums ir nepieciešams, lai nomierinātu spēli, un mums vajag nedaudz - dators ar interneta pieslēgumu un pārlūkprogrammu ar uzstādīto atjauninājumus un maz laika. Pirmām kārtām, mums ir nepieciešams reģistrēties.

Online spēles Liellopu atbalsta reģistrāciju, izmantojot daudzu sociālo tīklu. Pievienoties spēlē Liellopu nevajadzētu tevi vairāk nekā daudz laika. Jūs varat izvēlēties dzimumu savu raksturu, tad jāievada minimālais reģistrācijas datus
- nav viņas īstais vārds - autorizēties
- izveidot paroli
email

Говядинаонлайнрегистрацияпозволяет igrucherez doties uz kādu no tīkliem, piemēram, YouTube, Facebook, Facebook, My World. Spēle tiek izstrādāta, un pilns saraksts no sociālo tīklu, jūs varat redzēt viņas oficiālajā mājas lapā.

Un uzreiz pēc tam, kad esat uzlocīt šajā pasaulē, kas pilna mīlestības un erotiska piedzīvojumu. Reģistrāciju uz šo liellopu gaļu ir gandrīz izdarīts, tagad jums vajadzētu iepazīties ar spēli pati.

Vai Beef spēlēt bez apmācības? - Jā, bet tomēr ir vērts lasījumā, ir atbildīgs par to, ko viena vai otra īpašība.
Ierosme galvenā īpašība. Vairāk uztraukums savu raksturu, jo lielāks jūsu shansypobedit un likts uz asmeņiem, vai drīzāk atstāt izsmelti. Kad jūs izsīkšanai uztraukums, Jūs zaudējat.
Resistance - izturīgs pret partneri gandarījumu un palīdz jums saglabāt savu uzbudinājumu, bet viņa pretinieks būs tērēt.

Apmierinātība analogais jauda - parāda, cik daudz uztraukums jūs varat atvairīt pretinieku.
Grace of ļaujot jums izvairīties ienaidnieku un nekaitējot viņa uztraukums pavadīt savu uzbrukumu. Precizitāte neļaus pat visvairāk izveicīgs un izveicīgs iedzīvotāji Govyadinska izvairīties jums.

Buynost dod Jums iespēju stādīt, pavadīt dubultu gandarījumu! Tas ļauj jums veikt kritisku atzinību un sakaut ienaidnieku ierosme.
Vēsums palīdzēs jums nav iegūt dubultu gandarījumu par vienu uzbrukumu. Govyadinaonlaynispolzuet spēle valūtā - piens, pērles, zelta ar palīdzību tiem jūs varat iegādāties kaut ko no eliksīrs palielina savu spēku jauno apģērbu moderns Boutique ka tikai kūst nosvērtību vērši un teles visapkārt.

Liellopu online spēle ir daudz dīvaini vietās, kur jautri, piemēram, mājas vizītes, kurās visvairāk interesanti un sarežģīti neprognozējama Iepazīšanās, boutique, kur jūs varat iegādāties VIP lietas, kas ir visvairāk virtuozs spēlētājs no lauka, kur var atpūsties, atjaunot skrubināt zāli.
Arī visas ierakstītas statistikā apmeklējumu, jūsu panākumi. Jūs varat pievienoties ganāmpulkā - kur jūs pavest telēm, buļļiem un uzvarēt, izmantojot savu māsu.

Katrs spēlētājs piedalās solo reitinga fotogrāfijas dienas uzvarētāji tiek publicēti mājas lapā. Spēlēt onlaynigru Liellopu un viegli. Jūs varat pārtraukt no slozhnoyzadachi raboteiliotdohnut mājās. Lai chtobyigrat Liellopu jums būs nepieciešams izpētīt simtiem lappušu instrukciju, un zemes gabala ir vienkāršs un interesants.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more