Grāmatzīmes

Gothic 3

Citi nosaukumi: Gothic 3

Game Gothic 3 ir dators spēle, kurā darbība attīstās pēc notikumiem otrajā daļā Gothic. Darbības spēle attīstījās uz cietzemi Midland. Šeit jums ir nepieciešams izvēlēties pusi, kam tu spēlē, no jūsu izvēle būs atkarīga no rezultātiem, notikumiem.

Lejupielādēt Gothic 3 Varat uz spēli oficiālajā tīmekļa vietnē vai jebkurā citā vietā, kas nodrošina piekļuvi. Arī datorspēļu Gothic 3, jūs varat lejupielādēt to, izmantojot torrent, tautas failu Downloader.

Gothic 3 spēle piedāvā trīs iespējas, lai iet spēle:

1) Innocent - šajā gadījumā, jūs lietojat pusi nemierniekiem. Viņu nometnes atrodas visā kontinentā, un tie ir karš ar orkiem. Viņi paņēma savu zemi un savu mērķi atgriezt tos.

2) Beliara - šajā gadījumā jūs lietojat pusi no Assassins. Tas ir ļoti bagāti cilvēki. Tie tiek uzskatīti par ļoti labi karotāji piemīt dažāda veida ieročiem savā teritorijā, ir labākais arēnā cīnīties.

3) Adanosa - izvēloties Adonasa, jūs lietojat pusē orkiem. Spēlē Gothic 3 Orcs esat domāti militārām vajadzībām cilvēki, kuri vēlas sagrābt visu zemi. Viņi cenšas iekarot pilsētu pēc pilsētas.

Arī spēlē Gothic 3: Forsaken Gods ir citas frakcijas (Minor):

1) Nordmartsy - ir iedzīvotāji zemi Nordmar. Tie tiek uzskatīti par lielisku karavīri un kalēji. Viņu burvju raktuves notverti orkiem, un viņi dara visu iespējamo, lai saņemtu viņas atpakaļ. Šajā vietnē Savu raksturu var iegūt noderīgas zināšanas, piemēram, kā veidot ieročus.

2) Wanderers - cilvēkiem, kas apdzīvo mežu Myrtana. Viņi mīl dabu un naida orkiem, kuri pa ceļam visu iznīcina. To vadītāji ir druids, kas tikai zina valodu dabu. Tikai druids var mācīt savu raksturu burvju.

3) Nomads - ir cilvēki, kas dzīvo tuksnesī. Tie uzbrūk karavānu, mīnas un vergi devušies slepkavas.

Pirms spēles jums atvērt vai aizvērt dažādiem uzdevumiem, parādīsies balss risinājumus konkrētu darbību. Un arī jums būs atkarīgs no tā, ko rakstzīmes jūs esat draugi un kas ir ienaidnieki.

In-Game Gothic 3 ieroči ražoti nordmartsy. Viņi vai nu raksturs var apgūt šo prasmi.

Šajā datorspēļu Gothic 3: Forsaken Gods teritorija ir sadalīta trīs reģionos:

1) Nordmar - tas sniega reģions ar skarbu klimatu.

2) Varant - tas ir karsts reģions, cietā tuksnesis.

3) Myrtana - tas ir skaistākais reģions nestled in sulīgs zaļumi visu, mežus. Tas ir pilns ar skaistu ūdenskritumiem un upēm.

Trešajā daļā spēles jūs atradīsiet Gothic jaunu cīnīties sistēma. Visi pasākumi būs atkarīgs tikai no jums. Arī jūs tiksies pa ceļam simts jaunas rakstzīmes, un redzēt to, ko milzīgu spēļu pasauli.

Jums ir jāveic ļoti daudz sarežģītu un vienkāršu viesiem. Tāpat ņemiet vērā, ka atkarībā no jūsu izvēles beidzas.

Iegremdēt sevi neticami pasaulē Gothic 3, kas būs jūs iepazīstināt ar jauniem burtiem, dzīvniekiem, monstriem un nosūtīt jums aizraujošā ceļojumā.

Atklāj pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more