Grāmatzīmes

Gothic 2

Citi nosaukumi: Gothic 2

Game Gothic 2 ir trīsdimensiju datoru spēle, kurā darbības notiek trešā persona. Šī spēle ir turpinājums no pirmās daļas Gothic.

Lejupielādēt Gothic 2 no oficiālā mājas spēli vai pasūtīt spēli disku. Arī lejupielādēt spēles Gothic 2 var būt jebkurā citā vietā, kas nodrošina piekļuvi.

Notikumi spēlē Gothic 2 attīstīt vairākas nedēļas pēc tam, kad darbība notika pirmajā daļā Gothic.

Šajā datorspēļu Gothic 2 Jūsu raksturs var izvēlēties vienu no virzieniem

1) Paladins - ir nazi un rūnas (nojaukšanu vai atjaunošanu). Pasūtījums ir galvenokārt Palladino Lord Hagen. Paladins atrodas Horinise.

2) Uguns Mages - ir iedzīvotāji klosteris Nevainīgi. Archmage ir Pirokar aplis uguns.

3) Algotnis - var izmantot kā melee ierocis un šim. Lai tie varētu mācīties burvju ir vērts daudz vairāk nekā paladins un burvjiem. Tie atrodas lauku saimniecībā Onar. Lee - tas algotņu kapteini. Tad viņš kļūst mednieks pūķi.

Visas šīs klases visā spēlē tiks sadalīti apakšklasēs. Sadalījums nāks no attīstības prasmju un iemaņu raksturs.

Šajā aizraujošajā spēlē Gothic 2 ieroči iedalās:

1) Melee ierocis - Two-Handed un One-Handed IT (naži, zobeni, cirvji).

2) Ranged ieroci - ir priekšgala, stops.

Gothic 2 spēle, kas ir sadalīts nodaļās. Spēle ir tikai sešas sadaļas, no kurām katra notiek viņu rīcību un jaunas varoņiem

1. Draudi - tas ir pirmā nodaļa, kas atrod savu pirmo misiju. Šajā nodaļā nenotiek nopietnas notikumiem. Nodaļa sastāv no pētniecības, tikšanās ar draugiem, uzlabot prasmes un attīstības pieredzi. Galvenais mērķis šajā nodaļā nav zaudēt visas savas prasmes.

2. Atgriezties uz koloniju - otro nodaļu, kas jums ir nepieciešams labi sagatavoties un daudz pacietības. Šajā nodaļā, jums nav reāli izpildīt draudzīgi rakstzīmes, lielākā daļa no visiem, kā jūs sastopas ienaidniekiem, no kura jums būs bēgt vai aizstāvēt.

3. Innocent Eyes - tā ir trešā nodaļa, kas būs milzīgs skaits sarežģītu viesiem. Cīņas šajā nodaļā nav reāli notikt.

4. Medības Dragons - tas ir ceturtā nodaļa, kas ir pilns ar cīņas. Visā šajā nodaļā, jums būs nepieciešams, lai pastāvīgi iesaistīties ar ienaidniekiem, pūķi kaujas.

5. Izbraukšana - Piektajā nodaļā, kas daudz laika jums būs nepieciešams tērēt par izmeklēšanu, sarunas un sadalīšanās pazīmes intrigu.

6. Halls Irdorata - šī ir pēdējā, sestā nodaļa, kurā jums ir sejas visspēcīgākais ienaidniekus, bet gan tāpēc, ka viņu pieredzi un prasmēm, jūs rīkoties ar tām.

Un tā, ja jūs ieinteresēja aprakstu, lejupielādēt spēli Gothics 2 var jebkurā vietā, kas nodrošina piekļuvi.

Attīstīt prasmes savu raksturu, gūt pieredzi un uzvarēt pretiniekus. Pierādīt visiem, ka jums ir iespēja uzvarēt visus neliešus un sasniegt mērķus.

Spēle Gothic 2 Night of the Raven neatstās vienaldzīgu nevienu spēlētāju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more