Grāmatzīmes

Pilsētas kara

Citi nosaukumi: Pilsētas kara

Urban War online - bezmaksas pārlūku stratēģiju, kas balstīta MMORPG, gabals, kas atspoguļo reālos notikumus mūsdienām. Šī cīņa simulators, kur jums ir jācīnās par izdzīvošanu, ne tikai parādot cietsirdību, izmantojot šādu spēcīgu argumentu par dūri un parādot ievērojamu izdomu. Sāk spēlēt pilsētu kara, jūs varat uzbrukt citiem spēlētājiem, padarīt drosmīgs laupīšanu iet pilsoņiem piedalīties masu brawls, apmeklējiet veikalu un restorānu, un pat sākt savu biznesu. Un, ja jūs nolemjat, lai pievienoties klanam, tad jūsu izredzes būs vēl lielāka. Get vismaz, piemēram, aizraujošas teritoriālās cīņas piedalīties kurā jūs varat ar saviem vienaudžiem. Ja vētrains dzīvi ar savu garšu un ideja izveidot savu brigādi nav vienkārši nāk prātā - Urban War pārlūka spēle radīta tieši Jums!

Lejupielādēt un instalēt nebija. Jūs varat baudīt aizraujošus piedzīvojumus tieši pārlūka logā. Viss, kas nepieciešams, lai varētu ieiet spēlē - Urban War ierakstu. No galvenās sistēmas prasības uzstādīt Adobe Flash Player. Pārējie parametri ir zemas, lai nāk uz leju, un vidusmēra datora konfigurāciju. Konta izveides process nav laikietilpīga. Jums ir jāizvēlas, kurā pusē jūs vēlaties spēlēt Pilsētu karu. Jūs varat kļūt atbalstītājs akta vai ievadiet tekstā haosu banda. Pēc tam, ievadiet spēli vārdu, e-pasta adresi un paroli. Tagad jūs varat nospiest "play" un ienirt atvars mad notikumiem.

Tā kā iedzīvotāji pilsētas ārkārtas sadalīta divās frakcijās, vajadzētu labāk iepazīties ar tiem. Likumīga vara cīnās noziegumu, bet dažreiz tie nav pret naudas par godīgiem pilsoņiem. Viņi arī bieži nodarbojas ar reketu citā biznesā, kas pati par sevi nes labus ienākumus. Noziedznieku bandas Kopā apnikt pārstāvjus ar likumu, jo viņiem, uzbrukumu un laupīšanas - parastā lieta, tas ir tas, ko viņi elpo. Kurš jūs kļūstat, pirms nopietni var veikt savu uzņēmējdarbību, ir jāveic automātiskā testa maču. Šī iemesla dēļ jums ir ērti, un saprast, ka kaujas sistēmas principu. Pēc tam jūs varat sākt sūknēt to īpašības un iesaistīties duels ar reālu spēlētāju.

Panākumi cīņā atkarīga ne tikai veiksmi, bet arī no tādiem faktoriem kā ar rakstura īpašībām. Labāk sūknē veselība, spēks, izturība, veiklība, reakcija - jo vairāk iespējas, lai sakautu ienaidnieku. Arī pievērst uzmanību atšķirībām līmeņa iespējamo pretinieku. Arī skatīties uz šādu pasākumu kā enerģijas piegādi. Bez enerģijas uzglabāšanas neiespējami spēlēt online Urban karš, jo jums nav lūgt ikviens, lai uzbruktu. Zaudējis enerģiju atgūst laika gaitā, bet jūs varat paātrināt šo procesu, ņemot jaudu.

Katra uzvara dod jums mantoto pieredzi un naudu. Bet pavadīt uzkrātie līdzekļi būs un kur, un ko. Spēļu TownWars piedāvā piekļuvi veikaliem un tirdzniecības centrā, kur jūs varat iegādāties ekipējumu, ieročus, apģērbu un dažādas piederumi. Arī atrast Center ir restorāns, kur jums nav meklēt prom, juristi un kriminologu. Turklāt ir DIY veikalu, kas atrodas rūpniecības jomā vietās. Šeit iegādājās zīmējumi, kas nepieciešami ražošanai. Viss, kas saņems veikalā un boutique ar sasniegumu līmeni 10 var uzlabot darbnīcā.

Urban War online spēle ir vēl viena iezīme - uzņēmējdarbības attīstību. Sākumā jūsu telts stāv ar karstu suņiem. Pat ja tas ir neliels, bet tomēr sabiedrību un gūt peļņu, lai palaistu to. Attīstot un bagāts vīrs, jūs galu galā iegūt citu uzņēmumu, uzlabot to, kas jau pieder, varēs paātrināt ražošanu. Ir četri līmeņi mazumtirdzniecības vietās un pēc hotdogs sekoja Souzpechat, sulas, ūdeni un klimpas. Pieejamība bizness nav atkarīgs no to, kas vēl ir par līmeni.

Visbeidzot, ir vērts teikt, ka Urban Wars spēle piedāvā aktivizēt sarakstu noderīgas metodes. Metodes iegūta restorānā CRO, vai iegūti pēc institūta rūpnieciskajā zonā. Šeit ir deviņi metodes, kas ir ļoti noderīgi cīņā laikā: viņa tāmi, Requiem, asins uz asinīm, dziedināšana, Counterstrike, Strike triks sneaky tehniku ​​asinskārs un Combo.

Lai novērtētu potenciālu spēli var tikai tad, ja zasyadet sevi spēle. Mēģināt to - un jūs love it! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more