Grāmatzīmes

Gords

Citi nosaukumi:

Gord ir spēle, kas apvieno RPG un pilsētas veidošanas simulatora žanrus. Grafika spēlē ir laba, varoņi ir lieliski izrunāti, un mūzika ir izvēlēta ar gaumi.

Spēlē jums ir jākļūst par Rītausmas cilts cilvēku līderi un jāpalīdz viņiem izdzīvot drūmajā pasaulē, kas pilna ar mistiskiem monstriem.

Pirms spēlējat Gord, pielāgojiet gaidāmo spēli atbilstoši savām vēlmēm. Izvēlieties scenāriju, grūtības pakāpi, sākuma resursu apjomu, reidu biežumu un pat to, cik bīstami var būt slikti laikapstākļi. Atcerieties, ka vieglāki iestatījumi ne vienmēr padara spēli interesantāku. Bieži vien lielāko prieku sagādā spēlēšana augstā grūtības pakāpē.

  • Paplašiniet un uzlabojiet savu norēķinu
  • Pabeigt uzdevumus
  • Izpētiet naidīgo pasauli sev apkārt
  • Iegūstiet resursus un vērtīgus artefaktus

Tas viss un daudz kas cits jūs gaida šajā spēlē.

Izstrādātājus iedvesmoja slāvu mitoloģija, viņi ieguva ļoti interesantu, nedaudz biedējošu drūmu pasauli.

Pēc nelielas un neuzbāzīgas apmācības pabeigšanas jūs varēsiet nokomplektēt karavīru komandu un sākt pildīt uzdevumus.

Spēles sižets ir diezgan interesants un dažreiz pārsteidz. Pirms uzņematies nākamo uzdevumu, izlemiet, ko pieņemt darbā savā komandā, lai gūtu panākumus.

Nostipriniet, paplašiniet un uzlabojiet savu apmetni starp braucieniem. Veidojiet aizsardzības struktūras, bez tā jūsu mazā pilsēta nespēs pretoties ienaidnieku ciltīm.

Visiem jūsu komandas cīnītājiem ir raksturs un unikālu īpašību kopums. Viss ietekmē viņu spēju cīnīties. Nepatikšanas mājās, tuvinieku slimība vai nāve var iedragāt morāli. Pārliecinieties, ka visi cīnītāji ir spēka pilni. No tā var būt atkarīgs kaujas iznākums.

Uzdevumi ir dažādi. Jums var būt nepieciešams nomedīt leģendāru būtni, uzveikt ienaidniekus noteiktā apgabalā vai atklāt savu senču noslēpumus.

Iegūstot pieredzi, jūsu karotāji kļūs stiprāki. Līmeņa paaugstināšana atklās jaunas spējas un prasmes.

Uzcel altāri dieviem un piedāvā lūgšanas. Pateicībā dievi atklās jums jaunus maģijas veidus.

Cīņas spēlē notiek gājienu režīmā. Satiekot ienaidnieku un pievienojoties kaujai, jūs izlemjat, kura no komandām kādā veidā uzbruks ienaidniekam vai, gluži pretēji, aizsargās un, iespējams, stiprinās sabiedrotos. Pēc komandu došanas sākas cīņa, kuras laikā jūsu gājieni mijas ar ienaidnieka gājieniem.

Papildus acīmredzamajiem paņēmieniem kaujas laikā jūs varat izmantot apkārtējo dabu, lai paslēptu šķēršļus no ienaidnieka vai iegūtu prāta kontroli pār zvēriem un liktu tiem cīnīties par jums.

Viņi neaizmirst laiku pa laikam atjaunināt spēli, pievienojot jaunus uzdevumus, ieročus, bruņas un paplašinot karti.

Gord lejupielāde bez maksas datorā diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, bez jūsu palīdzības Rītausmas cilts ies bojā, to patērēs savvaļas ciltis un mistiski monstri!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more