Grāmatzīmes

Goodgame Galaxy

Citi nosaukumi: Galaktika

Game Goodgame Galaxy - bezmaksas pārlūku, pamatojoties multiplayer stratēģiju. Tas ir Visuma simulācijas, caur kuru jūs kļūstat komandieris jaunā virtuālā kosmosa staciju. Goodgame Galaxy reģistrācija aizved tālu kosmosā, kur jūs varat justies iemiesojums viņa bērnības sapņus, jo tagad jums ir reāla astronautu! Bet pārvaldīt savu staciju - tas vēl nav viss, kas aizraujoši piedāvā fantastisku spēli Galaxy. Ja jums izdodas, lai izveidotu stabilu pamatu, ar laiku jums būs iespēja iekarot galaktikas un justies šeit pilnu meistars!

Lai varētu spēlēt Galaxy, Jums tikai nepieciešams dators ar vidējo konfigurācijas Display pagarināšanu 800 × 600 pikseļi, internets un mūsdienīga pārlūkprogramma. Pievienoties spēlē Galaxy aizņem ļoti maz laika. Jums ir nepieciešams, lai ievadītu e-pasta adresi, izveidot paroli un noklikšķiniet uz "Play par brīvu". Izveidojot kontu, ar šo jūs piekrītat līguma noteikumus. Galaktika spēle tagad ir pieejama, lai jums!

Sākumā, jūs tiksies ar personīgo asistentu, kurš pateiks, kur sākt. Pirmo reizi uz savu bāzi tas ir iestatīts, lai jūs varētu droši augt bez bailēm no uzbrukuma. Jums ir dots noteikts laiks, lai izveidotu dzīvojamo vienību, un, ja jūs varat ievietot iedzīvotājus. Atvērt "Būvniecība" Jūs varat viegli nodot dzīvojamo vienību pareizajā vietā. Tagad iet uz Missy, kas ir savākt cilvēkus. Galu galā, jūs pats nebūs spējīgi veikt dažādas darbības, un ir panākumus gaidāmajā uzvara. Pēc tam būvēt kodolreaktoru. Viņa enerģija ir nepieciešama, lai palaistu svarīgos dzīves atbalsta funkcijas visā jūsu īpašumu. Tagad, kad esat lika pamatus kosmosa staciju, laiku, lai saņemtu, lai izveidotu pētniecības centrs. Jo šādā veidā jūs atvērtu jaunus sasniegumus zinātnes un tehnoloģiju jomā. Un tagad nāk laiks, lai izpētītu futūristisks tehnoloģijas. Kāpēc ne sākt, piemēram, ar lāzera pistoli pirmā līmeņa? Tad ej un plazmas lielgabals, un EMP emisiju un railgun lielgabals un jonu Beamer. Tas viss palielina neaizsargātību jūsu datu bāzē, un jums justies vairāk pārliecināti.

Kopš Goodgame Galaxy spēlēt caur līmeņos, jums būs, laika gaitā, iespējas ir plašākas nekā sākotnēji. Sasniedzot trešo līmeni, jūs varat jau uzbūvētu rūpnīcu ražošanas kuģus, kas tiks izmantoti uzbrukumos. Ražošanas kuģiem būt pats. Un labāk, lai ir centīgs - tas ir atkarīgs tik daudz! Ja kuģi ir gatavi, jūs esat galvu viņa flote būs uzbrukums. Tas ir, ja jautri sākas! Atveriet sektora karti un uzbrukt ienaidnieka bāzi pirmās. Veikt vismaz Goroksov. Kāpēc ne dot viņiem vidū Chickie?

Ir vērts pieminēt, ka, izpildot katras misijas laikā, balstās noteiktu atlīdzību. Darot vienu darbu, jums veikt pozīciju un atkal uzsākt jaunu darbu. Izveidojot savu bāzi un paplašinot to no līdzekļiem galaktikas, jūs varat domāt par to, lai iegūtu labu biedru. Pieejamība sabiedrotie ievērojami nostiprināt savu pozīciju pasaulē goodgame Galaxy tiešsaistē. Kopā jūs noteikti varēs īstenot savus plānus un valdītu pār galaktiku!

Kā jūs spēlēt spēli Galaxy, kas piedalās kaujas, jums būs lieliska iespēja parādīt savu taktiku. Kas būs rūpīgi plānot savu pārceļas, vairāk jūtīgs rezultātā. Iet par to! Viss ir tavās rokās!

Cienījamie piedzīvojumu, krāsains, bagāts, dinamisks projekts goodgame Galaxy ilgu laiku patīkamākajām pieredzi! Izmēģiniet to par savu pieredzi! Ļaujiet veiksme pavada visus savus uzņēmumus! Baudīt! Baudīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more