Grāmatzīmes

Zelta akri

Citi nosaukumi: Zelta akri, Zelta akri

spēle Golden Acres jums un draugiem

Virtuālās saimniecības visās iespējamās izpausmēs ilgi un uz ilgu laiku uzvarēja spēlētāju sirdis, un tāpēc spēle Golden Acres nonāca laukumā. Ir viss nepieciešamais sava biznesa attīstībai, taču pats galvenais, ka šo aizraujošo darbu varat paveikt kopā ar draugiem.

Vienīgā lieta, kas atrodas starp sapni un Golden Acres realitāti, ir reģistrācija. Procedūra ir vienkārša un neaizņem daudz laika, taču jums nekas nav jālejuplādē, jo jūs varat spēlēt tiešsaistē ar pārlūku balstītā rotaļlietā. Tomēr ieeju var vēl vairāk vienkāršot, ja jums ir Facebook konts, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pierakstīties, izmantojot Facebook, un jūs ar vienu klikšķi kļūsit par zemnieku.

Ja dalīsities pasākumā ar draugiem, viņi dalīsies ar jūsu izklaidi jaunajā vietnē, un panākumus var apspriest personīgā sarakstē. Spēlei ir arī sava sociālā lapa, kurā regulāri tiek paziņoti plāni, atjauninājumi un spēles mirkļi. Ja pēkšņi rodas jautājumi vai rodas grūtības ar spēli, jūs varat lūgt palīdzību tur.

Uzvelciet panamas cepuri, mēs ejam uz lauku

Ir pienācis laiks sākt spēlēt Golden Acres. Pat ja ārā ir sniegputenis vai rudens lietus, Golden Acres vienmēr ir pavasara-vasaras darba vidū.

Viss sākas ar faktu, ka jūs ieradīsities ciematā ar vilcienu. Ceļš, kas ved no pieturas, ved tieši uz jūsu māju, tāpēc neapmaldieties. Bet, jo tuvāk muižai, jo skaidrāks būs tas, ka darbs būs milzīgs. Pirms sākat kultivēt zemi, jums ir jāremontē tās dažas struktūras, kas šeit atrodas.

Pirmais, kurš ar jums tiksies un būs ļoti priecīgs iepazīties ar Fredija kazu. Viņš zina visu un ir gatavs palīdzēt jebkuros centienos. Pirmais solis ir salabot māju un šķūni, kā Fredijs informēs. Neuztraucieties, misija nešķitīs nogurdinoša, jo viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz āmura, kas atrodas mākonī virs katras ēkas jumta. Būs nepieciešamas tikai dažas sekundes, līdz ēkas atkal kļūs jaunas.

Šādi mākoņi ar attēlu ikonām parādīsies virs katra zemes gabala piešķīruma, ēkām, aprīkojuma. Viņi parāda, kas jums jādara: remontēt, būvēt vai uzlabot, sēt, laistīt, novākt utt. d.

Saimniecībā vienmēr ir daudz darba, un jums nevajadzētu atlikt nevienu no tiem:

  • būvējiet jaunas ēkas
  • Laika gaitā tos uzlabojiet
  • Kopj zemi
  • Stādiet daudzveidīgākus augus
  • Savāc bagātīgu ražu
  • Stādiet visas dzīvās radības Pārdošana un pirkšana tirgū
  • Pārvērtiet mazu saimniecību par lielu un rentablu saimniecību
  • Tērzēšana ar draugiem

Sākumā Fredijs pamudinās katru darbību, tad apskatīsim visus uzdevumus uz tāfeles, kas šeit stāvēja pat pirms jūsu parādīšanās. Tas parāda jaunus pasūtījumus un marķē pabeigtās preces. Tiklīdz viss no saraksta ir izdarīts, tas pazūd, dodot vietu jaunam, lai jūs varētu bezgalīgi spēlēt spēli Golden Acres.

pilnveidošanai

nav ierobežojumu

, kas jūs piesaista lauksaimniecības simulatorā, ir iespēja bezgalīgi attīstīt zemi, paverot piekļuvi jauniem instrumentiem. Būvējot dzirnavas, maizes ceptuves, rūpnīcas un rūpnīcas produktu ražošanai no izejvielām, kuras pats esat izaudzējis, jūs sākat ražot preces.

izstādē Golden Acres iPlayer katrs dalībnieks cenšas pārsniegt pārējos, piedāvājot tirgū sava darba rezultātus. Biežāk apskatiet bazāru, jo dažreiz šeit parādās noderīgi un pat vērtīgi priekšmeti. Tas attiecas uz sēklām, dzīvniekiem, mašīnām, darbarīkiem. Daži no tiem ir dārgi, tāpēc mēģiniet nopelnīt pietiekami daudz kapitāla, lai pietiktu attīstībai, kas nekad neapstājas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more