Grāmatzīmes

Gods un Heroes

Citi nosaukumi: Gods un Heroes

Gods un Heroes Online - bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta multiplayer online spēle, kas var atšķirt starp līdzīgiem produktiem tirgū tiešsaistes spēles, kas darbojas mūsu laiku. Ticiet man, lai redzētu katru spēli elfi un dwarves parastie spēlētāji jau Pall, dot viņiem kaut ko jaunu un interesantu, un mūsdienu spēles reti padara mūs laimīgus, nosakot jaunu produktu. Tiešsaistes spēli dieviem un varoņiem ir patīkams izņēmums veidā diezgan interesantu setteinga, kas ir retums starp līdzīgas rotaļlietas. Bet ja godīgi, mitoloģija alternatīvas Visumi spēlēm notika ļoti zemu sākuma un daudz produktu ar antīkām iestatījums ir diezgan labi tagad atpūsties un uzņem apgriezienus. Diezgan laba alternatīva fantāzija, piekrītu. ;)

Pievienojies spēļu dieviem un varoņiem ir ļoti vienkārša un aizņem tikai dažas minūtes. Viss, kas jums jādara - lai ievadītu pieteikšanās e-pasta adresi un paroli, lai piekļūtu savam kontam. Principā visu to pašu, jūs varat darīt oficiālajā klients, tikai lejupielādēt to no vietas spēlē. Principā šī reģistrācijas dieviem un varoņiem ir beidzies un ir pienācis laiks izvērtēt, kā daba mūsu igrulina.

Gods un Heroes tiešsaistes spēli, ko izstrādājusi pie sirdsapziņas, un vairāk tu spēlē, jo vairāk pārliecināts, ka tās izstrādātāji nav ko sarkt. Un tas ir tikai, ka tās budžets ir daļa no budžeta, tā kolēģiem Igroprom. Bilde no spēle izskatās ļoti jauki un pienācīgas. Lai gan daži spēlētāji, un liekas, ka spēle Gods un Heroes Online ir ļoti nopietna fiskālā kopija izmaksā spēles, bet, pat ja mēs pieņemam, ka zināmā mērā tā ir taisnība, tad kopija tas izskatās ļoti cienīga. Tātad, mums ir iespēja izvēlēties vienu no pieciem rakstura tipiem, kas atšķiras pēc īpašībām un prasmēm. Izvēlnē ir vēl viens veids, bet spēlēt dieviem un varoņiem par viņu, diemžēl, mēs nevaram. Katram varonim ir pāris dievu patrons, kurš nerimstoši sekot viņu laikā viņa spēles un, lai padarītu visu iespējamo palīdzību. Patiesībā, kāds no šiem diviem dievības pielūdza - ir atkarīgs no jums. Izvēloties to, starp citu, ir viens no svarīgākajiem šajā spēlē, jo neatkarīgi no tā, kurā Dievs jūs lūgties, un iecelt neatkarīgu elementu jūsu minions, lai palīdzētu jums kaujā. Par tiem, patiesībā, izrādās visu galveno sižeta spēli. Skauts, piemēram, var zvanīt vai bronzas statujas nimfu. Jums nevajadzētu paļauties uz to, ka šie palīgi aizvedīs jūs no pirmajām minūtēm spēli. Viņi joprojām ir nepieciešams, lai nopelnītu naudu, bet, lai to izdarītu, jums ir diezgan podnapryachsya.

Redaktors rakstzīmes, tiekoties mums pašā sākumā spēle, patīkami gandarīti meistarība. Tā būtībā loģiski, jo lielākā daļa seno mītu par varoņiem - tiem, kas joprojām skaists. Vērts atcerēties Apollo, Hercules, Ahilejs un citi mitoloģijas tēli.

Spēles mehānika ir būtiski neatšķiras no līdzīgām spēlēm. Jūs veikt quests, istriblyaete dažādi monstri kolektsioniruete trofejas un izjaukšana viena spēle vietās, dodieties spriest tiesu, un darīt labu citam. Nepatīkama priecē ne izsolē spēle, tāpēc spēlētājiem koncentrējas uz kuģiem būs justies mazliet neērti. Bet neskatoties uz to, ka Gods un Heroes spēlēt jautri un paldies par šo, ir nepieciešams, lai izstrādātājiem ar savu konceptuālo redzējumu spēle. Trūkums izsole kompensēta ar iepriekš aprakstīto cīņas lektoru, kas ievērojami atvieglos jūsu dzīvi dažādās sarežģītās situācijās, kas rodas laiku pa laikam spēlē. Patiesībā, jūs varat saņemt palīgs, iznomāt viņam par maksu, atkarībā no tā funkciju spēli. Pieejamību nodarbinātībai dažādu minions nosaka kādi darbu jūs esat veicis vai kāda līmenis jūsu spēles raksturu.

No jūsu līmeni un sarežģītību spēļu vietas ir arī atkarīgs no daudzuma jūsu prespeshnikov, kas nozīmē, ka, ja jūsu draugiem un jums ir diezgan augstā līmenī, tad jums vairs nav tikai grupa, kopumā armiju. :) Spēlēt tiešsaistes spēli dieviem un varoņiem, kas kļūst daudz vairāk interesants un patīkams.

Rezumējot, ir vērts atzīmēt, ka spēle patīkami priecē mūs pat ar acīm uz trūkumiem, kas pastāv tajā. Spēlēt spēli dieviem un varoņiem tiešsaistē, jums būs mīlestība, jums tikai ir nepieciešams izlemt, vai jūs esat gatavi kļūt par īstu iekarotājs plašu un aizraujošu tiešsaistes pasaulē. Piereģistrēties, un pierādīt, ka esat cienīgi pat dievi zina par jūsu varoņdarbiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more