Grāmatzīmes

Dievi un slava

Citi nosaukumi: Dievi un slava

Dievi un slava - stratēģija dievu un maģijas pasaulē

spēle ar Dievu un slavu personālajā datorā aizvedīs jūs telpā un laikā uz pasauli, kur jūs varat izdzīvot tikai cīnoties. Pārņemiet kontroli pār visu pili un padariet to par spēka un spēka cietoksni. Wargaming spēļu studijas reāllaika stratēģija ar taktikas un ekonomikas elementiem. Cīnieties ar saviem draugiem par Sky Citadel un parādiet visiem, kas ir visu šeit esošo zemju patiesais imperators.

Spēles spēle un vispārīgi padomi

Gods un slava, jūs spēlējaties kā menedžeris, ģenerālis un zinātnieks. Tas ir, jums būs jāattīsta sava pilsēta, jācīnās ar karaspēku un jāapgūst jaunas tehnoloģijas. Arī jūsu rīcībā būs ģenerāļi, citiem vārdiem sakot, varoņi, kas ir jūsu armijas priekšgalā. Prasmīga vadība un soļu iepriekšēja plānošana ļaus pārspēt konkurentus, jo atrodaties vienā no valstībām pasaules kartē. Jūsu pils ir neliels piliens okeānā no citiem spēlētājiem un viņu pilīm, tāpēc noteikti izveidojiet draugus un sabiedrotos. To vislabāk var izdarīt kā daļu no alianses, līdztekus tai iegūstot jaunus un jaunus dalībniekus, attīstoties tālākām cīņām. Galu galā jau sen bija zināms, ka viens laukā nav karavīrs.

Konstrukcija pilī - tiek ieviesta funkcionalitāte, tāpat kā daudzās citās līdzīga žanra spēlēs. Jums ir maza teritorija, kurā jūs veidojat resursus, militārās, zinātniskās ēkas. Piemēram:

  • kazarmas - iespējams uzbūvēt 2 gabalus ļauj pieņemt darbā karaspēku;
  • Militārais štābs - palielina varoņa un ģenerāļu armiju kapacitāti; Universitāte - tiek pētīti uzlabojumi pilsētai un cīņai;
  • smēde - šeit jūs varat izveidot, uzlabot, apburt, sintezēt aprīkojumu varonim un ģenerāļiem; Darbnīca - ļauj izveidot sienas slazdus un nocietinājumus; Krodziņš
  • - jūs varat nolīgt ģenerāļus - spēcīgus savu armiju vadītājus;
  • kokzāģētava, daudzdzīvokļu ēka, ferma, zvaigžņu dzirnavas, karjers - resursu ēkas, kas pastāvīgi nodarbojas ar resursu ražošanu, līmeņa paaugstināšana palielina ražošanu.

Spēlē ir tikai četru veidu resursi - koks, zelts, akmens un stardust. Katram no tiem ir atšķirīgs mērķis un tas tiek izmantots dažādās jomās. Ir arī piektais tips - dimants. Jūs varat saņemt uzdevumu veikšanai, balvu iegūšanai turnīros vai pirkšanai par reālu naudu. Tas ļauj paātrināt būvniecību, īri un izpēti, jo jūs varat iegādāties unikālus ģenerāļus, kā arī viņiem retu aprīkojumu.

Kaujas mehānika

cīņas notiek automātiskajā režīmā, jūs varat izvēlēties tikai to karaspēka daļu ģenerāļus un veidus, kuri cīnīsies. Kopumā cīņā iesaistās līdz piecām dažādām vienībām, no kurām viena ir varonis vai ģenerālis. Kopējais karaspēka skaits, kas var cīnīties, ir atkarīgs no jūsu ģenerāļa desanta spējas. Dievā un godībā jūs nesatiksit miljoniem karaspēku, piemēram, militārā štāba septītajā līmenī jūs varat novest kaujā tikai 48 karavīrus, tas ir, tie ir 12 karavīri vienā komandā. Arī karaspēka iznomāšana notiek diezgan ātri, jo tādā gadījumā vienā kaujā nezaudēsit vairāk kā 48 karavīrus.

karaspēks atrodas divās līnijās: 10 0003

    Tuvcīņas karavīriem viņi ir aizsardzības līnija, ar augstu dzīves līmeni;
  • atpakaļ - ierindas karavīriem, burvjiem, dziedniekiem, viņi sedz galveno ienaidnieka postījumu, viņiem ir zems aizsardzības un dzīvības līmenis, bet lieli postījumi.

Ja jūsu varonis vai ģenerālis ir burvis, tad viņš attiecīgi atradīsies uz aizmugures līnijas, bet, ja karotājs ir priekšā.

Jūs varat lejupielādēt Gods and Glory savā datorā, izmantojot Android emulatoru Bluestacks. Tā kā spēle tika izveidota mobilajām ierīcēm, tāpēc, lai to palaistu datorā, vispirms lejupielādējiet un instalējiet emulatoru un tikai pēc tam instalējiet spēli tajā un izbaudiet spēles gaitu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more