Grāmatzīmes

Dievs Axion

Citi nosaukumi: Dievs Axion

Dievs Axion spēle ir bezmaksas MMO pārlūku stratēģiju. God Axion spēle - spēle, kas atspoguļo pieprasījumu hardcore Gamers PVP. Tu sāc savu piedzīvojumu ar salu debesīs, un tavs uzdevums ir tās paplašināšanu. Visi dalībnieki tiek aicināti karot un padarīt apvienības.

Pirms spēles Dievu Axion, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, tas: frekvence procesoru - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB.

Dievs Axion reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Uz Welcome lapā, izvēlieties objektu «Reģistrēties»;

2. Dot nosaukumu savu raksturu,

3. Ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

5. Izvēlieties objektu "Iesniegt".

Jo Dieva Axion Online spēlētāji ir iespēja pievienoties vienai no 3 elementiem (ūdens, uguns un zeme). Jūs būsiet spēlē Dievu Axion un saņemt dažādus bonusus izvēlēto objektu, tostarp iespēju izveidot regulārā armija, kas ir unikāls katram elementam. Turklāt visvairāk drosmīgs spēlētāji Dievs Axion tiešsaistē būs nepieciešams atrast veidu, kā izsaukt noslēpumaino cilvēku, kas bija sen uzvarēta, lai palīdzētu tām cīņām tagadnē. Dievam par Axion tiešsaistes uzsvaru uz sadarbības centieniem spēlētāju, radot spēcīgas apvienības, kas cīnās debesīs kopā. Un ir pietiekami daudz veidi, kā darīt to Dievam Axion Online: drosmīgie karavīri iekarošana ir rallija karaspēku un iet ar viņiem uz kaujas, civiliedzīvotāji var dot svētību, lai palīdzētu saviem draugiem vai viņu mirstīgo ienaidniekiem hit lāstus, viltīgs spēlētāji dod otpravlyatna spiegu un izlūkošanas sabotāža. Attīstības Team Dievs Axion Online deva daudz laika un pūļu, lai sazinātos ar spēlētājiem un viņu problēmas nekavējoties, pārliecinoties, ka idejas ir integrēti spēlētāji spēlē. Pievienoties draudzīgu kopienu Dieva Axion tiešsaistes forumā. Pilnīgi jaunu pasauli Dievs Axion Online, unikālas karaspēks, spēcīgas svētības nāvējošs lāsts izlases vētras mainīgajā debesīs, lielisks ēkas, tirdzniecības sistēmu Dievs Axion online, mānīgs spiegošanas ienaidnieks kolonizācija salas, lielas prēmijas un alianses, spēcīgu katapultu leģendāro Griffins pūķi ... Tas ir Dievs Axion spēli! Protams, daļa no fun stratēģijas spēles Dieva Axion online ir norādītas, ko taktiku jūs izmantojat, un to, kā atrast uzvaru. Tomēr, spēlētājiem, kuri ir jauni, šī žanra, šeit ir daži padomi, lai būtu vieglāk, lai sāktu: 1. Veidot templi Dievu Axion tiešsaistē. Tas ļaus jums, lai radītu vairāk resursu. 2. Veidot koka zināšanas Dieva Axion tiešsaistē. Jaunas karaspēks, svētības, un ēkas - visi atslēgt ar zināšanām, tāpēc ir svarīgi, lai sāktu darbu pēc iespējas ātrāk. Vairāk jūs atjaunināt savu koku, vairāk gudrības jūs nopelnīt. 3. Atjaunināt Game kombaini Dievs Axion. Jūs vienmēr tērēt resursus, lai izveidotu savu impēriju, un šie līdzekļi nāk no kombaini. Labāk jūs paaugstināt procesori, jo vairāk resursu jūs nopelnīt. Dievs Axion spēli var palīdzēt, lai atjauninātu visus apvieno ar 5 līmeni, pirms jums ir jāuztraucas par to daudz kas cits (Pēc radot templi un koka zināšanas, protams). 4. Paplašināt un uzlabot salu Dievu Axion spēli. Ja jums ir divas salas, jums būs divreiz tik daudz resursu, un divreiz vairāk iespējas. Tas nepieciešams, lai jūs, lai atjauninātu Tree of Life ar 5 līmeni Dievu Axion tiešsaistē. Labs spēlētājs vajadzētu būt iespējai to darīt 3-4 nedēļas. 5. Sazināties ar citiem spēlētājiem Dievu Axion spēli! Ir simtiem spēlētāju šeit un uzvarēt vien ir grūti. Izpildiet šīs darbības, un jums būs laimīgs jaunajā debesīs Dieva Axion spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more