Grāmatzīmes

GoD Factory: Wingmen

Citi nosaukumi: GoD Factory: Wingmen

Spēle GoD Factory: Wingmen - Classic simulators multiplayer kosmosa tēmas ar stratēģisko aizspriedumiem, ar ko īsteno MOBA žanru. Šajā rīcības spēle lietotāji tiek aicināti kļūt par pusi aizraujošu cīņas 4x4. Jums tiks dota pilnīga brīvība, vienlaikus radot kosmosa. Tā rezultātā, jūs varat kontrolēt celtnes jūsu sapņus! Un tas vēl nav viss prieks, ka spēj sniegt šo komandu bandīts. GoD Factory spēle ir pienācīgas pietiekami grafikas. Un, ja jūs joprojām izmantot 3D brilles Oculus, lai jūs un viss būs, šķiet, ka viss, kas notiek, - ir reāla! Tavs uzdevums - iznīcināt ienaidnieku kuģi, pirms viņš to dara ar jums. Pārākums šajā gadījumā nozīmē uzvaru. Atrast vājās pretinieks būs vieglāk, ja jūs kļūstat darboties harmoniski ar komandu. Izvēlēties sev piemērotu lomu, izveidot kuģi, kas atbilstu - un vairāk!

Lai varētu baudīt spēle, jums ir nepieciešams GoD Factory : Wingmen download. Sistēmas prasības ir tik žēlsirdīgs, ka tā var izdarīt gandrīz ikviens. Galvenais - internets, un viena no šīm platformām kā PC, Mac, Linux. Uzstādot spēles aizņem ļoti maz laika, un drīz jums būs ienirt fantastisku atmosfēru burbuļojošajiem notikumiem.

Tātad jūs sagaida cīņas un dizzying uzvaru. Bet tomēr ir jāsāk ar angārā. Jo šeit jums izveidot un uzlabot savu kuģi. Laikā spēle jums vienmēr ir atgriezties šeit, lai saglabātu kuģa attiecīgajā valstī. Jūs izvēlaties un salonu, un ķermeni, un aizsargs ģeneratori, un spārnus, un īpašas ierīces, spējas un ieročus un spēka vadi un motori un daudz ko citu. Kuģiem uzlabos dēļ nopelnītos punktus. Un punkti tiek piešķirti par piedalīšanos kaujās. Viss, ko jūs redzat, ir savstarpēji saistīti. Vairāk spēles - tad lielāks jūsu izredzes.

Viens mačs ilgst vidēji 12-16 minūtes. Šajā laikā, tā kļūst skaidrs iznākums kaujas, un, ja tu esi laimīgs, jums būs iespēja svinēt ar komandas uzvaru. Nodoma uzbrukt ienaidnieka kuģus, neaizmirstiet, ka arī viņi nav sēdēt slinki ar. Jums vajadzētu rūpēties par aizsargātu savu kuģi. Pēc tam, kad visi ienaidnieki ir tikai gaida, ka jūsu izvēlēto. Lietojiet daudz munīcijas, izvēlēties rīcību, - un jebkurā gadījumā neļauj jums viegli sakaut pretiniekus!

GoD Factory : Wingmen demo versija ļauj jums izmantot dažādus elementus, kas pieder katram no tās kategorijas (piem., perforācija, deformāciju, aizdedzes, pārslodze, detonētu). Šeit ir daži no pieejamiem priekšmetiem: lodes, šrapnelis, gravitācijas, pašsaprotami iemītnieki, deformācijas, augsts asinsspiediens, elektrība, elektroniskās pretpasākumi, vairogi, lāzeri, sprādzienbīstamās munīcijas, raķetes. Bez tam, spēle īsteno ekonomisko sistēmu un progresēšanas sistēmu. Un iedzīvotāji ārkārtas līdzību visuma neatšķiras. Tiem, kas būs GoD Factory : Wingmen , satikties dažādu dzīvo būtņu. Guantris, AR ziedi, cilvēki, Chorions - tas nav pilns saraksts no klasēm. Šāda daudzveidība padara spēli ļoti interesanta. Jūs burtiski atkarību spēle, un tu atgriezīsies atkal un atkal uzsāka.

Visi šie pabalsti un daudzas citas spēles joki čipsi - ir rezultāts piepūles līdzjūtības izstrādātājiem, kas rūpējas par padarot savu brīvo laiku nebija garlaicīgi. Pievienoties tagad iet cauri daudz aizraujošu piedzīvojumu un aizmirst par problēmu izvēlēties nodarbošanos savā brīvajā laikā. Mēs varam tikai vēlēties, ka visas jūsu cerības piepildīsies!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more