Grāmatzīmes

Goblin Keeper

Citi nosaukumi: Goblin Keeper

Goblin Keeper online spēle - bezmaksas pārlūku multiplayer fantastiska spēle ar stratēģijas elementiem. Nokļūst pasauli apdzīvo daudzi dīvaini radījumi, jūs veidot savu impēriju un kļūt valdnieks visu grupu Goblins, Orcs, Ogres, raganām. Visi šie radījumi ir viens no tās veida celt teroru, un īstajās rokās un tā sasniegtu savu spēku virsotni un kļūt nāvējoši. Goblin Keeper spēle ir ideāli piemērots tiem, kam ir ambīcijas pār malu. Galu galā, katrs īpašnieks vēlas paplašināt drūms Dungeon kurām teritorijām, lai beidzot iegūtu pasaules kundzību!

Play Game Goblin Keeper var būt jebkurš. Un tas ne vienmēr ir dators ar stāvām parametriem. Pēc sistēmas prasības spēle atšķiras pieticība. Vai jums ir nepieciešams Goblin Keeper reģistrāciju, kas atvērs durvis uz noslēpumaino virtuālajā pasaulē. Dažu minūšu laikā jums būs jāaizpilda vēlamo formu, rakstot informācija, piemēram, e-pasta adresi un paroli, pēc tam apstiprināt savu piekrišanu noteikumu projekta - tas ir jums un viss profilu spēli Goblin Keeper.

Tagad, kad jūs kļuvāt par pilntiesīgu lietotājs ir roll up mūsu piedurknes un sākt realizēt savus sapņus. Gadījumi, jums nav beigas! Pirmkārt, jums ir nepieciešams, lai izveidotu cietumu, aprīkot to ar visu, kas jums ir nepieciešams rūpēties par aizsardzību pret neparedzamām apmeklējumu. Piemēram, lai novietotu slēptās slazdiem, kas būs rūpēties, lai noliedzējiem, kuri uzdrošinājās stick jūsu rīcībā. Viss, kas būs iekšā Dungeon, jūs veidojat jūsu pašu rokās. Pat izmērs un izvietojums telpās var izvēlēties patstāvīgi. Un, lai iekārtotu mēbeles un ērtas naktsmītnes izmantot īpašu semināru. Nokļūt viņa padotajiem strādāt jums par labu, nevis pievēršot uzmanību to sašutumu. Bez tam, jūs nodrošināsiet, ka neviens messed apkārt, kā Kunga sirds kalnu, ir tiesības uzlikt nodokļus iedzīvotājiem. Ļaujiet viņiem dzīve nešķiet medu! Jābūt stingriem kapteinis, bet tajā pašā laikā godīgi. Neveic viņa visvarenību, nevis izraisīt nevajadzīgas problēmas. Uzskata, ka mācību priekšmeti būs efektīvāka, ja jūs varat nopelnīt par tiem.

Ir vērts pieminēt, ka svarīga lieta ir process resursu ieguvi. Bez viņiem, tas ir vienkārši neiespējami spēlēt Goblin Keeper. Pateicoties resursu pieejamību, jūs varat ražot visu nepieciešamo. Un, ja jūs konstatējat, ka kaut kas ir vairākumā, lai iet uz melno tirgu, un, lai nopelnītu naudu. Ir vērts pieminēt, ka mīnu var veikt ne tikai iedzīvotāji savu impēriju, taču pat draugiem, kuri, oddly pietiekami, bet ir atļauts iegūt un izmantot kā rabsily. Tomēr dažreiz tas ir labāk veidot aliansi un iegūt atbalstu no saviem kaimiņiem, nevis izspiest visu sulu no viņiem, un mēģināt gūt labumu no vardarbīgiem līdzekļiem.

Attiecībā uz karadarbības Goblin turētāja online, jūs varat vadīt kaujas ar citiem spēlētājiem no uzbrūkot ārvalstu īpašumtiesības, laupīt un iznīcināt mājas elfi. Bet neietilpst bezrūpībai. Galu galā, jums ir kāds mērķis. Pienācīgi pārvaldīt, lai atvairītu uzbrukumu gadījumā ienaidnieka uzbrukuma. Justies pārliecināti, jums ir nepieciešams, lai veidotu un apmācīt armiju. Un kāda plānošana nekāda gadījumā labāk darīt iepriekšēju izpēti. Izstrādāt taktiku - viens no svarīgākajiem aspektiem spēli. Iedomājieties, cik jauki tas būs, lai uzvarētu, un lemt likteni nogāzes pretinieka galvas priekšā no jums! Galvenais novērstu šīs būtnes, kas cīnās par pusi no pretinieku, un tad, kā saka, ar cepuri!

Ja vēlaties iegūt visu labāko un ir gatavi iet dēļ līķu, jums patīk spēlēt Goblin Keeper. Šeit jūs varēsiet nekaunīgi īstenot politiku uzvara, bez pienākuma ikviens piekrīt niekiem! Ļaujiet pārvērst visus savus sarežģīts plāni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more