Grāmatzīmes

Kazu simulators 3

Citi nosaukumi:

Goat Simulator 3 ir vienas no jautrākajām un trakākajām spēlēm trešā daļa. Šeit ir spēle, kas simulē kazas dzīvi. Grafika šajā daļā ir ievērojami uzlabota, arī skaņa ir labi piestrādāta.

Spēles mērķis, tāpat kā iepriekšējās daļās, ir visur radīt haosu, kur var kāpt, lēkt vai lēkt. Šoreiz tas būs vēl lielāks.

Pēc neliela treniņa jūs dosieties uz Sanangora salu un sāksiet pildīt spēles uzdevumus.

Trešā kulta spēles daļā ir daudz ko piedāvāt:

  • Spēļu pasaule ir pieaugusi 18 reizes
  • Ir trīs īpaši apgabali ar modificētu spēles gaitu
  • Tagad spēlē ir sižets
  • Vairāk kostīmu un aksesuāru

Kā jau droši vien sapratāt, izmaiņu ir diezgan daudz, lai gan citādi tā ir tā pati spēle, kas pilna ar komiskām situācijām.

Inovācijas piešķir spēlei lielāku nozīmi, un daudzi to ir gaidījuši. Stāsta kampaņa padara spēli jēgpilnāku, lai gan jūs joprojām varat vienkārši eksperimentēt, darot trakākās lietas bez mērķa.

Pievienojiet dažādību un trīs jaunas jomas. Viens no tiem precīzi atdarina Wolfenstein 3D spēli, pārvēršot notiekošo par pirmās personas šāvēju.

Ir arī sadarbības režīms, vienlaikus var spēlēt līdz četriem cilvēkiem. Kopā ar draugu grupu varat kopā vadīt vienu no septiņām mini spēlēm.

Jebkurā gadījumā neuztveriet šeit notiekošo pārāk nopietni, pirmkārt, spēle ir joks, lai uzmundrinātu. Pat ja esat ļoti nopietns cilvēks, jūs nespēsiet pretoties jautrībai, kas piepilda spēli.

Vadības ierīces nav mainījušās salīdzinājumā ar iepriekšējām daļām. Skrien, lec, lec, peldi un pat lido. Aptver visu, kas tevi ieskauj. Ar kazas mēli, tāpat kā iepriekš, var pieķerties jebkurai virsmai.

Ilgu laiku jūs varat izklaidēties, ietērpjot dzīvnieku visneticamākajos tērpos. Daži no šī arsenāla ir paredzēti tikai apkārtnei, daži pievieno jaunas funkcijas. Piemēram, ar raķešu paku kaza var lidot kā supermens.

Spēlē nav ierobežojumu. Būs pieejams viss, uz ko spēj tava iztēle. Spēle ir paredzēta, lai tajā darītu muļķīgas lietas un muļķotos, kā vien vēlaties. Papildus sižeta pārejai, pārējais jums ir jāizklaidē sevi un šeit ar šo pilnīgo pasūtījumu. Spēļu pasaule ir milzīga, un tajā dzīvo liels skaits cilvēku, kuri, iespējams, vēlas, lai viņus apgrauztu kaza fantastiskā tērpā.

Playing Goat Simulator 3 galvenokārt patiks jauniešiem un pieaugušajiem, kuri nav zaudējuši iespēju laiku pa laikam muļķoties un izdarīt stulbības.

Pat ja jums apniks spēlēt vienam, līdz pat trīs draugi var jums palīdzēt.

Goat Simulator 3 bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nav iespējas. Jūs varat iegādāties šo simulatoru kādā no spēļu portāliem vai oficiālajā vietnē. Bieži vien spēle piedalās pārdošanā un dažreiz arī bezmaksas dāvanās. Smieklīgai spēlei ir jābūt smieklīgai cenai!

Instalējiet spēli tūlīt un ienirt jautrības un muļķību jūrā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more