Grāmatzīmes

Goalunited

Citi nosaukumi: Goalunited

G oalunited online - starptautisko multiplayer spēli žanrā futbola simulators.

Online spēles goalunited pārlūku, kas ir spēlēt tā, jums nav nepieciešams instalēt papildu programmatūru uz sava datora. Viņa arī nav izvirzījusi pilnīgu spēlētāja datoru īpašās prasības, jums ir jābūt:

· Jebkuru interneta pārlūku pēdējās modificēšanas

· Flash Player 10

Pievienoties spēlē goalunited ātri un sastāv no vairākiem posmiem. Vispirms jums ir nepieciešams aizpildīt vienkāršu formu:

· Vadošais username - ar šo nosaukumu būs zināmi spēlē, jo spēle ir starptautisks, tas ir labākais, lai nākt klajā ar nosaukumu angļu-valodas, kirilicas, jums nebūs pat varētu iekļūt;

· Izvēlieties paroli

· Norādiet e-pasta adresi,

· Lai pieņemtu lietotāja līgumu.

Otrais solis - tas ir vēstule, ka jums jūsu reģistrēto e-pasta kontu, un šajā vēstulē jūs saņemat papildu instrukcijas un saiti uz spēli. Reģistrēt goalunited pabeigta, un jūs varat sākt mācības savu komandu.

Goalunited populāro tiešsaistes spēli pasaulē - tā ir bijusi vairāk nekā divi miljoni cilvēku. Spēle ir saskarnes 15 valodās, tādēļ, ja jūs nolemjat spēlēt goalunited, Jums būs iespēja cīnīties ar futbola vadītājiem daudzās valstīs.

Šajā spēlē jums - futbola menedžera spēle, un jūsu uzdevums ir dot savu komandu uz augšu turnīra līnijas. Spēle ir sava īpaša spēles laiku. Tātad, reālajā dzīvē notiek gadā, un spēle - četri, attiecīgi, notiks četri futbola sezonu un jūsu spēlētāji vecumu arī četrus gadus.

Kad sākat spēlēt spēli goalunited tiešsaistē, jums tiks dota komandu. Katru futbola menedžera piešķir īpašu komandu, lai jūsu sākotnējais uzdevums ir atzīt stiprās un vājās puses savu komandu. Lai to izdarītu, jums būs mācību periods, kura laikā jums tiks iepazīstināti ar visiem nianses spēli un rūpīgi veicot mācību uzdevumus, jūs varat nopelnīt atlīdzības. Uzmanīgi izlasiet informāciju par katra spēlētāja, jo dažas no tām ir īpašu talantu, kas var palīdzēt jums uzvarēt spēles!

Goalunited online spēles nav tāpat kā parastās futbola spēle, kur jūs varat iegādāties tikai spēlētājiem un spēles spēlēt bezgalīgi. Nē, tas ir spēle ar stratēģijas elementiem. Jums būs nepieciešams:

· Pick up savus spēlētājus

· Bet arī pieņemt darbā darbiniekus, lasot savu CV, [_3_ ]

· , Lai izvēlētos savu mācību režīms, jo spēlētāji būs noguris, lai gulēt lauka un nav apmācīti ne parādīt visu, kas iespējams.

Neaizmirstiet, lai izveidotu vairāku veidu vienošanās par laukuma spēlētāju - kā standarta, efektīva pret visiem pretiniekiem, un indivīdam, ņemot vērā īpašības un spējas, kas katram spēlētājam.

Arī tad, ja jūs spēlēt goalunited, tad jūs vēlaties meklēt sponsorus, lai viņa komanda, parakstot līgumu ar viņiem, un cīnās ar konkurentiem, ne tikai uz lauka par bumbu, bet par naudu un patrons. Jūs arī ir nepieciešama, lai attīstītu savu stadionu, jo to, kas viņš ir, jo vairāk fani var apmeklēt spēles. Neaizmirstiet arī par stāvvietu!

Play spēli online goalunited jūs, kas sastāv kādā no līgām. Ja jums paliks top no kopvērtējumā, nākamajā sezonā tevi vienu līmeni uz augšu līgā, pretējā gadījumā - izbraukšana uz zemāku līgu. Jums arī būs iespēja piedalīties līgas kausa izlozē.

Spēle ir divi veidi spēlē - bezmaksas un prēmiju. Premium režīmā, jums ir daudz lielāka elastība, kā attīstīt savu komandu un iegūt visu statistiku.

G reģistrācija oalunited online sniegs jums unikālu iespēju parādīt pasaulei savas spējas futbola menedžera.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more