Grāmatzīmes

Sašutums par Dievu

Citi nosaukumi: Gnev Bogov

Sašutums par Dievu internetā - ir multiplayer lomu spēle, kas apvieno fantāzijas un CYBERPUNK stilus, sākot ar pirmajām minūtēm iegremdē jūs uz nezināmu realitātes spēļu. Ceļo caur spēli pasaulēm, jums būs aci pret aci ar dažādiem pretiniekiem, un sakaut tos visus.

Lai veiktu soli pretī nezināmajam, Jums jāreģistrējas spēlē. Bet vispirms pieņemsim galā ar sistēmas prasībām. Tiešsaistes spēles sašutums par Dievu neparedz īpašas prasības attiecībā uz datora atskaņotāju.

Jums būs nepieciešams:

• datoru ar operētājsistēmu Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

• CPU ir Intel Pentium III 1 GHz vai labāks

• 512 MB RAM

• 64 MB video karte

• Adobe Flash Player versiju 9 vai. 0

Bez tam, jums būs nepieciešams interneta pārlūku un interneta pieslēgums.

Ja jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, uzstāja spēli, jums tikai jāreģistrējas.

Pievienoties spēles sašutums par Dievu var nebūt nepieciešams, ja jūs vēlaties nokļūt spēli, izmantojot savu kontu sociālo tīklu vietnes, piemēram:

• Klasesbiedri

• Vkonktakte

• Mail. ru

• Facebook

Ja jūs nevēlaties saistīt savu kontu neto ar spēli, jūs varat reģistrēt un reģistrācija sašutums par Dievu neaizņems daudz laika, un, šķiet, arī ir ļoti interesanti.

Jums ir, lai ievadītu nosaukumu, raksturu, norādīt vārdu, un pēc tam izvēlieties savu izskatu. Matu krāsa, acu, matu, bārdas un citas ārējās pazīmes izvēlētā rakstura ir atkarīgs tikai no jums. Ja kaut kādu iemeslu dēļ nevēlas to darīt, jūs varat uzticēt izvēli ārējo datora. Pēdējais posms ir sašutums par tiešsaistes reģistrācijas Gods - Ievads e-pasta adresi, paroli un kodu no attēla. Noklikšķiniet uz "Finish", un tu jau spēlē.

Sašutums par dievu tiešsaistes spēles Plunges pasaulē, kas iepriekš sadalīta trīs daļās:

• World of Stone

• Pasaules Iron

• Pasaules Saules

Tomēr cilvēki šajās pasaulēs ir aizmirsuši par saviem dieviem, un viņi nolēma iznīcināt cilvēci. Bet Dievs neierakstīja Corus cilvēkus bezizejas situācijā, un darīja visu iespējamo, lai cilvēki varētu cīnīties par vienlīdzīgiem nosacījumiem pret dieviem.

Sašutums par dievu tiešsaistes spēles - unikāls visums, kas sastāv no vairākiem pilnīgi atšķiras no citām pasaulēm ar pārsteidzošu krāsains ainavu. Laikā kaujas var izmantot vienu no tūkstošiem ieročiem un ekipējumu, bieži vien unikālu un radīti tikai par sevi. Pareizi izvēlēta munīciju var palielināt savu spēku vairākas reizes!

Šajā spēlē, ir trīs varianti burvju mākslu:

• iznīcināšanu, pretējā gadījumā - sarkana ceļš attīstību

Spēlētāji, kuri izvēlas šo specializācija ir karavīri ar vislielāko ietekmes spēku un lielumu kaitējumu.

• zināšanas - zila klase

Šī klase ir noslēpums, un visu laiku meklē vislabāko līdzsvaru un izplatīšanas prasmes.

• Harmony - Green klasē

Daži no šiem labākajiem ārstiem, kam pat masu sadzīšana pilnvaras. Tas parasti pacientu un labsirdīga rakstzīmes

Raksturs, bet, kā jūs spēlēt spēli online sašutums par Dievu, ir viens svarīgs parametrs - reputācija.

Nopelnīt reputāciju, var būt īpaša reputācija viesiem laikā.

Reputācija dod spēku, lai jūsu gars, no kura ir atkarīga kritisko streiks spēks cīnīties.

Kad tu spēlē spēli sašutums par Dievu internetā, tad jūs sagaida animācijas cīnās ar kvalitatīvu attēlojumu rīcību katrā no sāncenšiem. Var arī apvienoties ar draugiem, lai cīnītos kopā pret augsta līmeņa monstriem.

Kad sākat spēlēt spēli online sašutums par Dievu, jums sākotnējo kaujas pieredzi, var būt arēnā, iznomājot, ka īpaša treneris - Corus kalps. Pēc tam jūs varat doties, lai veiktu dažādus quests - speciālie uzdevumi, kuru ekspluatācijas rakstzīmju gūst pieredzi, naudu un trofejas. Iezīme, spēle ir, ka katra meklējumi ir unikāla, un tikai par savu personīgo izvēli lēmums ir atkarīgs atalgojums. Scenārijā meklējumos uzrakstīti vairāki dažādi nobeigumi, tāpat kā vispārējā gabala spēle, kas ir nelineāra un ir pilnībā atkarīgs no spēlētāju darbībām.

Lai pievienotos klanam, lai atskaņotu sašutums par Dievu, ir daudz jautrības. Arēnā var piedalīties kaujas klaniem un to uzvaru un paaugstināt reitingu klana. Turklāt klans kopā dodas medīt īpašas monstriem, kas apvieno dārgas trofejas.

Lemjot spēlēt sašutums par Dievu, jūs pavadīt laiku jautri krāsains un unikālu pasauli.

Online spēles Gnev Bogov interesanta un pieejama ikvienam!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more