Grāmatzīmes

Slava Wars

Citi nosaukumi: Slava Wars

Glory Wars Online - bezmaksas multiplayer online pārlūkprogrammu balstīta spēle, kas izgatavoti žanrā Gājienu stratēģijas, kas patīkami gandarīti ne tikai labs stāsts un interesants komplikācija, un patīkamu lietotāja saskarni un grafikas. Bet valdzinošs online spēles Glory Wars joprojām ir, ka tā izstrādātāji pievērsa īpašu uzmanību mehānika kaujas ir cīnīties.

Reģistrācija Glory Wars spēle nav ilgs laiks, un tas nav ļoti sarežģīta un mulsinoši process. Viss, kas ir vajadzīgs no jums - lūdzu, norādiet, reģistrējot spēle raksturs vārdu, paroli, drošu piekļuvi jūsu kontam un e-pasta adresi. Pēc kāda laika uz jūsu e-pastu tiks nosūtīta, informējot, ka reģistrācijas Glory Wars ir beidzies, un jūs varat droši sākt spēlēt spēli online Glory Wars.

Nav jāuztraucas par to, vai Glory Wars spēli datorā, lai darbotos pareizi, jo tas nav prasīga datora tehniskajiem parametriem. Viss, kas jums nepieciešams, - lai izveidotu savienojumu ar World Wide Web un uzstādīta pārlūku. Ja viss, kas jums ir, tad jūs varat droši sākt spēlēt spēli online Glory Wars.

Ļoti patīkami acīm spēlē ir skaisti un labi izstrādāta flash animācija, pateicoties tam, ekrāns vienmēr nāk sulīgs un krāsains. Izstrādātāji likts daudz pūļu, lai radītu milzīgu in-spēle preces, kā arī īpašas prasmes par varoņiem, un arsenāls iekārtu, kā arī virkni prasmju, pastāvīgi pievienotās un atjaunināts. Slava Wars online spēle, kurā cīņas tiek veikti labākajās tradīcijās spēļu sērijas "Varoņi Might un Magic."

Cīnīties sistēma šajā spēlē tiek realizēta soli pa solim. Beigās katra pagrieziena, jums būs jāgaida, kamēr pretinieka kārtas. Interesanta iezīme, spēle ir, ka papildus pilna laika cīņas, pastāv arī liela mēroga cīņa, kurā piedalījās vairāki desmiti dalībnieku. Bet šādos cīņās spēlētājs gandrīz nekas nav atkarīgs no pašas sistēmas padara pārceļas, atkarībā no pētītajiem prasmju un aprīkojuma no spēles raksturu.

Spēle ir sižets griežas ap kopējo haosu, kas izrietēja no dusmām dieviem, aizsargi, kas burvju pasaulē spēli. Problēmas nekad nāk vieni un pelniem, ir sekas katastrofas, un tad sāka parādīties ārzemniecisks biedējošu monstriem, un pēc tam pārkāpis kādu mēra un harmonisku pastāvēšanu iedzīvotāju burvju pasaulē. Bet cilts mednieku, dominē seno burvju burvju valstību, nolēma pretoties neizbēgamu paplašināšanu monstriem. Tas izraisīja augstumu briesmīga un asiņaina kara, kas piespieda visi iedzīvotāji dreb spēle pasaulē.

Tavs uzdevums ir atjaunot varas līdzsvaru spēļu Visumu. Bez tam, jums ir nepieciešams, augstāk un augstāk, lai pārvietotos uz augšu sociālo kāpnēm.

Sākumā spēle jums tiek dota iespēja izvēlēties vienu no trim profesiju savu spēli protežē - karavīrs, mednieks vai noslēpumainu burvis. Tad jūs varat droši doties, lai atjaunotu taisnīgumu valstībā.

Reģistrējieties un pierādīt, ka jūs esat cienīgi, lai kļūtu par īstu varoni pasaulē spēlēt Glory Wars, kas pārvalda taisnīgumu, ir tieši Jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more