Grāmatzīmes

Glumhaven

Citi nosaukumi:

Gloomhaven ir vēl viens galda spēļu ports. Šis apgalvojums ir patiess un tajā pašā laikā ne pilnībā. Pirms jums nav vēl viena miljons līdzīgu RPG. Spēles grafika ir diezgan laba šāda veida spēlēm un nerada nekādas sūdzības. Viss ir ļoti skaisti un atmosfēriski. Balss spēle un muzikālais pavadījums lieliski papildina labo attēlu.

Spēle ir neparasta galvenokārt ar to, ka tā ir pilnīga un burtiska galda spēles pārsūtīšana uz datoru.

Šeit nav kauliņu, visas darbības nosaka spēļu kārtis.

Spēlei ir labs sižets, tā rada atkarību un būs grūti atrauties.

Gloomy Bay ir ostas pilsēta ar ļoti krāsainu iedzīvotāju skaitu. Tajā atrodas tirgotāji un tempļi, kur var saņemt svētību.

Šeit jums ir jāizveido sava algotņu ģilde, lai spēlētu Glumhaven.

Tie var būt dažādu klašu:

  • Cīnītāji
  • Zagļi
  • Wizards
  • Dziednieki

Komandas sastāvu jūs nosakāt pats. Labāk neņemt līdzi mazāk par četriem cīnītājiem. Bet liela atslāņošanās nedos priekšrocības uzdevumu veikšanā. Šajā gadījumā palielināsies arī ienaidnieku skaits.

Katram komandas dalībniekam ir savs unikāls kāršu komplekts. Katrai kartei ir divi lauki, augšā un apakšā. Katrā no laukiem ir noteikta darbība. Piemēram, uzbrūk vai izmanto kādu spēju. Jūs varat izvēlēties, kura no darbībām vislabāk atbilst situācijai.

Dzīve pilsētā kūsā, un bieži notiek pilsētas notikumi, kas ir teksta mini uzdevumi. Šo uzdevumu izpilde vienkāršo gaidāmā uzdevuma izpildi vai, gluži pretēji, to apgrūtinās.

Virzoties uz mērķi, ceļojumi var iestrēgt vēsturē. Spēlē to sauc par satiksmes negadījumiem. Tie ir nedaudz līdzīgi pilsētas pasākumiem, tie ir arī mini uzdevumi. Tāpat kā starpgadījumi pilsētā, tie var atvieglot uzdevumu, taču var arī padarīt to neiespējamu.

Dungeons ir visinteresantākie spēlē. Izpētot šīs vietas pa istabu, jūs iegūstat zeltu, pieredzi un no atrastajām lādēm varat iegūt noderīgas lietas.

Cīņas sistēma ir sarežģīta. Kartes tiek izmantotas kaujas laikā. Katrai vienībai izvēlaties divas kārtis. Šīm kartēm ir atšķirīga iniciatīva. Karotājs saņem pirmās izvēlētās kārts iniciatīvu.

Kopā katram cīnītājam ir 12 no šīm kartēm. Izspēlētie tiek ievietoti izmesto metienu kaudzē. Kad kārtis beigsies, šim varonim būs jāatpūšas vai jāturpina darboties uz vienas no kārtīm sadedzināšanas rēķina.

Jums ir precīzi jāaprēķina kustības un jāizmēģina dažādas taktikas.

Turklāt ekipējums, ko izmanto komandas locekļi, ietekmē uzbrukuma jaudu.

Ja neizdevās izpildīt uzdevumu, tad kā mierinājuma balva jums paliks saņemtais zelts un pieredze, kas ļaus nedaudz stiprināt savu ģildi.

Ir iespēja izveidot savu scenāriju un uzaicināt citus spēlētājus to spēlēt. Vai arī pievienojieties kāda cita spēļu sesijai ar ielūgumu.

Diemžēl

Gloomhaven nevar lejupielādēt bez maksas uz PC. Bet jūs varat viegli iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Spēle nav viegla un ne visi ar to tiek galā, ja izdosies, uzzināsi vai sāksi spēlēt tieši tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more