Grāmatzīmes

Gladius Bellum

Citi nosaukumi: Gladius Bellum

Game Gladius Bellum - ir pārlūka tiešsaistes spēli par nežēlīgo cīņu.

Jo Gladius Bellum tiešsaistes Romas imperators Augustus sēroja zaudējumu viens no viņa leģioniem pēc kaujas. Notikumi attīstās Eiropā pirmajā gadsimtā pēc Kristus. Jums būs cīnīties par pusi no Romas impērijas un ģermāņu ciltis.

Jums būs nepieciešams, lai izveidotu norēķinus, veidot savu armiju un aizstāvēt savu karaļvalsti pret saviem ienaidniekiem.

Play gladius Bellum jūs ne tikai pret romiešiem un vāciešiem. No austrumiem nāk citas briesmas. Huņņi iebruka valstī un vēlas, lai pārliecinātos, ka radīt bailes un iznīcību. Iznīcināt ienaidniekus un drošu vietu saulē.

Tāpat kā citiem datoru spēlēm Gladius Bellum reģistrāciju. Reģistrēties spēlē, jums būs nepieciešams ievadīt šādus datus:

1. Izvēlieties kādu no iespējām serveri, kurā vēlaties spēlēt spēli Gladius Bellum.

2. Izveidojiet savu paroli, lai spēli, un tās nedrīkst izpaust nevienam.

3. Lai apstiprinātu savu paroli, jums ir jāievada vēlreiz nākamajā šūnu vietā.

4. Uzrakstiet savu e-pasta adresi.

5. Izvēlieties dienu, mēnesi un gadu jūsu dzimšanas.

6. Tad noklikšķiniet uz « Registrieren » .

7. Ja vienoties par to, kas saņems informāciju par spēli Gladius Bellum un piekrīt visiem tā noteikumiem un noteikumiem, ielieciet zīmi attiecīgajās šūnās.

Jo gladius Bellum sākat spēlēt senajā pasaulē, un veidot savu risinājumu. Jums būs attīstīt savu impēriju no maza ciemata uz sarežģītu stratēģiju par vareno impēriju. Ar preču ražotāju un ēkām, jums būs rūpēties par resursiem, kas nepieciešami, lai attīstītu savu impēriju.

In seniem laikiem, jums ir nepieciešams apgūt darba vietu skaitu, kas ir pieejami. Pirmkārt, jums būs iespēja izvēlēties pusē ģermāņu ciltis, vai arī jūs vienmēr cīnīsies par Romas impērijas. Veidojot spēcīgu un iespaidīgu impērija jums pievienot daudz punktus un pieredzi.

Ar pareizo taktiku jums cīnīties pret ienaidnieka norēķiniem. Bet, protams, arī jūsu valstība kļūst mērķis visiem huņņi, visi ietin bailes un šausmas.

Protect stratēģijas spēle, radot gladius Bellum - savu impēriju. Un aizsargāt to no ienaidnieka uzbrukumiem.

Uzsākt meklēt karali huņņi un kļūt visspēcīgākais valdnieks stratēģijas spēles Gladius Bellum Online.

Pieņem izaicinājumu un ienirt seno pasauli!

Paskaties uz šo lielo pasauli Vācijas un spēcīgu spēcīgs Romas impērijā. Liekas, ka nomadu ciltis, piemēram, huņņi nav vāji cilvēki, un var mīdīt pat lielas un spēcīgas valstis.

Get kopā ar savu spēku šajā neticami pasaulē, kas ir pilna ar cīņas, karavīrs, aizraujošus mirkļus. Ļaujiet vēsturi, lai jūs varētu atvērt jaunu pusē, kad jūs zināt rakstzīmes dažādu tautu.

Veiksmi jums šo neticami spēlē. Let nekas jums kļūt šķērslis tavā ceļā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more