Grāmatzīmes

Gladiatus

Citi nosaukumi: Gladiatus

Gladiatus online - ir multiplayer online pārlūka spēle, kurā jūs atradīsiet daudz briesmām un mistērijām. Tas ir - Great Romas impērija, un, ja jums liekas, gladiators, bet tiešsaistes spēli Gladiatus dos jums daudz jautrības!

Online spēles Gladiatus parasti ir bezmaksas, bet, ja jūs vēlaties, jūs varat iegādāties premium kontu, lai jūs ievērojami samazināt laiku un visi ekspedīcijas veida atvieglot dzīvi viņa varonis. Spēle ir pieejama jebkurā pārlūkprogrammā!

Lai piedalītos spēlē, jums ir nepieciešams reģistra Gladiatus: galvenajā lapā attiecīgajos laukos izvēlēties spēļu serveri (-us), ievadiet savu vārdu, e-pasts, parole un pieņemt spēles noteikumus līgumu. Noklikšķiniet uz "Register", un par šo spēli Gladiatus reģistrācijas galos un doties uz jaunu lapu, kur jums ir izvēlēties dzimumu jūsu varonis. Tālāk, jūs esat aicināti, lai aprīkot savu varoni, tad jūsu raksturs var doties ekspedīcijā (šeit jums ir, lai palaistu vairākus uzdevumus, par kuru jums iegūt pieredzi, naudu, un dažas no lietām, kas padara jūsu raksturs būs iespēja piedalīties kaujas). Veicot dažādus uzdevumus nākotnē, jūsu varonis būs iespēja saņemt atlīdzību, izņemot pieredzi un naudu, unikālu ieroči, priekšmeti un bruņas, kas nevar nopirkt tirgū.

Gladiatus online spēle nav slikta arsenāls ieroču: Krustiņš, zobeni, klubi, šķēpi, āmuri, cirvji ... kā arī arsenāls bruņas: Ādas bruņas, vairogi, lupatas, ķiveres, cimdi, sandales. Alķīmiķis ... Un jūs varat iegādāties dažādas narkotikas, pulverus un burvju monētu ...

Piedaloties cīņā, jūsu raksturs tiks uzlabota par 2 galvenajiem prāta spēle parametriem - pieredze un prasmes.

Basic Skills (īpašības): Dzīvības punkti, pieredze, spēks, Skill, Agility, izturība, intelekts un Charisma. Katra prasme dod jūsu rakstura noteiktus bonusus kaujā.

Palielinot pieredzi, jūsu raksturs būs pāriet uz augstāku līmeni, vienlaikus uzlabojot viņu iespējas, un paaugstināt savu statusu spēle pasaulē. Pēc sasniedzot 5th līmeni, viņš varēs izveidot savu ģildi un veikt viņas domubiedru grupa. Un nākotnē, kopā ar viņiem, lai pārietu uz nebeidzamu hierarhijas augšgalā ...

Online spēles Gladiatus ir daudz dažādās vietās, kas atrodas trīs valstīs: Itālijā, Vācijā un Āfrikā. Dažas vietas ir Dungeon apdzīvo priekšniekiem. Kopā pašlaik 23 vietām spēlē (katrā vietā tur dzīvo dažādi mobs, kas atbilst jūsu varoni).

Katrā valstī ir vientulis, kas veic šādas funkcijas: Izmaiņas nick Pārcelšanās uz citu valsti un mainīt savu dzimumu.

Play spēli tiešsaistē var Gladiatus ar konkrētu profesiju, kas var aizņemt kādu laiku (no 1 stundas līdz 24 stundām). Par veikto darbu, jūsu varonis saņems naudu un apbalvotu (pārtiku). Juridisko profesiju, piemēram: asistents līgavainis, Farmer, miesnieks, maiznieks un Fisher. Un, ja kukulis 3 Rubin viens no senatoriem, tas ir iespējams, lai iegūtu darbu vai senatoru zeltkalis. Rubīnu var iegādāties "īstu", un izmantot tos, lai apmainītos ar pareizās lietas ...

Spēlēt online spēle Gladiatus jums tiks piedalās cīņā par zeltu (tas ir spēle valūtā, ko var iegādāties par vienkāršām lietām, kā arī samaksa par apmācību gladiatoru mākslas, sporta zālē). Arena var izraisīt jūsu varonis, lai cīnītos citu līdzīgu pretinieku.

Spēlēt Gladiatus, jūs varat ar nomu algotņi (lai gan tie prasa ieročus, lai jūs būtu likt uz tām noteiktu summu). Algotņi palīdzēs jums cīņā, Dungeon un arēnas.

Spēle ir izsolē, kur jūs varat iegādāties ļoti vērtīgas retumus. Derēt!

Šobrīd ar spēli tirgū, jūs varat pārdot vai nopirkt dažādas lietas.

Jo Gladiatus var būt, parakstot līgumu ar šīs zemes vai dievišķo spēku.

Ja jūs vēlaties apvienot savas intereses, mērķus un uzdevumus ar citiem spēlētājiem, pievienoties ģildes, vai izveidot savu (radīšanu, kā jau tika minēts, ir iespējama tikai ar 5 līmeni).

Kopumā mēs varam teikt, spēle ir diezgan plaša un aizraujoša, tur ir vēl daudz interesantu lietu, jūs redzēsiet! Gladiatus reģistrācija atvērs savu ceļu šajā bīstamajā piedzīvojumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more