Grāmatzīmes

Pasaules gladiators

Citi nosaukumi: World Gladiators

Vēsturiski multiplayer online lomu spēlē spēli World gladiatorus dod jums iespēju pieredzi par sevi, kas ir uz skatuves nāvīga kaujas, kad runa ir ne tikai reputāciju, bet arī dzīvi kopumā, un kā parasts gladiatoru panākumus šajā sarežģītajā un bieži vien netaisnīga realitāti . Galvenais mērķis spēlētāja - paaugstināti statusu karavīrs impērijas. Jo spēle pasaulē gladiators online precīzs līdzsvars tiek saglabāts sarakstā - veiksmīgu kombināciju elementu 2D un 3D animāciju, laba ziņā izmantojamību krāsu, pieejamā saskarni un interesantiem attēliem. Īsāk sakot, par "wrap", izstrādātāji mēģinājuši to labāko. Bet pasaulē gladiators jāspēlē un tāpēc "pildījumu", kā arī. Viņa ir šeit - bagāto sižetu, oriģinālo spēli mehānika un apkarotu sistēmu, kas spēj attīstīt raksturu, daudzos veidos, un tas viss ar humoru un tematisko (vēsturisko) veidā.

Attiecībā uz sistēmas prasībām spēles ziņā vēlamo konfigurāciju, piemēram, savā oficiālajā tīmekļa vietnē, kas norādīts. Norādīja tikai to, ka spēlēt spēli online pasaulē gladiatorus priekšroka pārlūku Google Chrome, un uz datora, jums ir nepieciešams, lai būtu Adobe Flash Player versiju 9 vai lielāks, jo.

Pievienoties spēli World of gladiators - vēl oriģinālas chip izstrādātājiem. Izveidojiet savu kontu kļūst par sava veida dialogs starp jums un hronists Oliem. Saskaņā ar ieteikumiem vecākais ievadot lietotājvārdu savu raksturu, un precizēt savu seksu, tad paroli, e-pasta kastīti adresi, Skype un ICQ. Un, visbeidzot, pieņemt spēles noteikumus visā pasaulē, un savu gladiatoru online reģistrācija ir gandrīz pabeigta. Pēc Oliy sūtīt savu viesi, lai kalējs, kalēja līdz līderim gaišo pusi dievs Helios, bet tāpēc, ka jums kungs no pazemes un mirušo elles. Katra no tām būs sveicināt jūs un dāvināt kādu elementu munīcijas - nožēlojami ķivere, vairogs un nožēlojami nožēlojami zobens - tas ir tas, ko jūs būsiet spēlē pirmajās Pasaules gladiators. Munīcija sauc nolaists ne prātā (lai gan ne bez tā), bet sava veida hierarhija, kas ir izklāstīti attiecībā uz ieročiem un ekipējumu. Nožēlojami pelēka ieroči - ir iesācējiem, lai vairāk pieredzējušiem spēlētājiem, kas paredzēti, violetas ieročus viltotus ko Hephaestus, un augstas klases ieročiem - sarkanas - tas ir liels romiešu leģionāri iegūst karaspēku.

Tātad, pēc šī ilgstošs process komunikācijas, izvēles un ievads nianses spēli, kas ir "reģistrācijas gladiatorus World", jūs beidzot atrast sev Romas centrā, un jums ir darīšana ar izvēli, kurā pusē nostāties uz augšu - lai pievienotos Bright armija Dieva Helios, vai izvēlēties tumšo pusi. Tiem, un citi ir savas priekšrocības, spēcīgu karavīri tumsas uzbrukumā, un kareivji Light nodiluma bruņas un ieročus ļoti izturīga metāla debesīs, tie ir jātnieki un labu sniegumu.

Rokās hierarhijas, spēle piedāvā tiešsaistes pasaulē gladiators un gladiatoru karjeras kāpnēm - piecas statusi raksturu attīstību: Gladiator, Gladiator atzina, bezmaksas iedzīvotāji Romas, politiķis un lielu karotāja impērijas. Katrs statuss tiek piešķirts uz dažiem sasniegumiem, bet, kā jūs zināt, lielākā daļa cienīgs.

Bet, spēlēt spēli online World gladiatorus iespējams neizmantojot militārus vai politiskās cīņas. Iesaistīties meklējumos, kas dos jums naudu un pieredzi, viņi mācās par pasauli - lai jūs varētu izveidot plašu vietu un visu roboti veidu. Iegūt jaunus draugus un veidot klanu, padara ienaidniekiem un der visas uzvaras un sasniegumus personīgā dienasgrāmata.

Īsi sakot, pasaule gladiators tiešsaistes spēles, kur ir daudzas iespējas, lai īstenotu raksturs. Šajā gadījumā visas spēles notikumi fona vēsturisko ainavu krāsains atmosfērā senās Romas. Pievienoties šo aizraujošu spēli un nodot varens Rome "uz ceļiem."

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more