Grāmatzīmes

Gladiators

Citi nosaukumi: Gladiators

Online spēles Gladiators ir bezmaksas multiplayer pārlūka spēle ar RPG elementiem, kas noteikti senajā Romā. Gladiators var spēlēt uz jebkura datora vai klēpjdators jebkurā laikā. Standarta reģistrācijas pretiniekus spēlē tevi pāris minūtēm. Jūs dodaties uz spēles vietā pretiniekus tiešsaistē, izvēlieties cilni spēlēt un dodieties uz reģistrāciju pretiniekus. Aizpildīt anketu, kurā nepieciešamo laukus reģistrācijas ir lietotājvārds, e-pasts, dzimuma, valodas spēlēm, rezidences valsts un paroli. Pēc iepazīšanās ar spēles noteikumiem, noklikšķiniet uz pogas, lai reģistrētos. Tagad spēlēt gladiatorus, reģistrācija ir pabeigta. Pārbaužu veikšanai pretiniekus tiešsaistē, jums kā īpašnieks gladiatoru skolas, pērkot un apmācību vergiem. Tu piedalīsies dažādos turnīros, kur profesionāli gladiatorus uzvarēt vai mirt ar cieņu, slavē jums.

Gladiators spēles tiešsaistē sniedz jums iespēju aplūkot gladiators. Šajā spēlē jūs varat būvēt ēkas, zelta un pērk vairāk gladiatorus. Naudu var iztērēt ne tikai par gladiators, bet arī uz rokām. Gladiators nepieciešams algot ārstiem un skolotājiem. Katrs no karavīriem ir savas priekšrocības un trūkumi studijām, ko jūs varat darīt viņu īsts varonis. Spēlēt spēli online Gladiators interesanti, jo turnīri notiek katru dienu, un, lai uzvarētu to jūs saņemsiet naudu un balvas. Spēle ir diezgan dinamiska un interesanta. Nosaukumi gladiators kaujas savu ceļu, un no ieroča veida, vairumā gadījumu ir pilna līnija vēsturiskos datus, kas norāda uz nopietnu pieeju spēļu izstrādātājiem pretiniekus tiešsaistē.

Jo spēļu pretiniekus ir desmit veidu gladiators, no kuriem katrs ir tik tuvu realitātei laika. Šeit Jūs varat atrast gladiators ar sīpoliem un Trident, zirgu un kaujas ratu, paukotājs vai šķēpnesis.

Jo pretiniekus interesanti spēlēt, jo spēle ļauj kaujas starp divām skolām par trīs veidu arēnās:

• spēles (viens karavīrs no katras skolas)

• kaujas (līdz septiņiem gladiators no katras skolas)

• cīņa par izdzīvošanu (viens no katras gladiatoru skolas, vieta zaudētājs nāk jauns gladiatoru. Cīņa turpinās tik ilgi, kamēr viena no pusēm nebeidzas gladiatorus)

Spēļu Gladiators online var arī cīnīties par provinces Senās Romas, pārvaldīt un viņa Ludus ekonomika (veidot tīklus ēku, ienākumus), lai organizētu turnīri cīņās, nopirkt post Senātu un citus labumus. Varat diezgan labi, lai attīstītu savu biznesu. Lielisku grafiku un funkcionalitāti tiešsaistes spēles pretiniekus, neatstās kāds vienaldzīgus.

Play spēli online Gladiators būs interesanti ir visiem faniem tiešsaistes spēles, kā arī cienītāju atmosfērā sīva gladiatoru cīņas. Tiešsaistes spēli Gladiators labi pārdomāts un interesants raksturs. Gladiators tiešsaistē ļaus jums atgriezties laikmetā senatne un pilnībā baudīt tās atmosfēru. Ja vēlaties justies kā romiešu patriciešu, tad steigā, lai reģistrētos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more