Grāmatzīmes

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Citi nosaukumi: Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Game Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands: īsts karš.

Kak apgalvo attīstītājs Ubisoft Paris, spēle Ghost Recon Wildlands būs pirmais militāro produktu produkts milzīgā atklātā pasaulē. Tās izlaišanas datums vēl nav zināms, bet daži dati tika prezentēti E3 festivālā. Tātad šī darbība ar Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands lejupielādēt platformām:

  • PS4
  • XONE
  • PC

Igroki var grupēt četrās daļās un izpildīt misiju, katra komanda izstrādā procesu savā virzienā, koordinējot balss sakaru pasākumus.

V karstais punkts.

Geymerov gaida nolaišanos Bolīvijā, un viens nokļūst līdz galamērķim dažādos veidos: ar automašīnu, motociklu, helikopteru un pat lēkšanu ar izpletni. Stāstā Bolīvija ir kļuvusi par galveno narkotiku tirgotāju un narkotiku karteļu bāzi, ko vada visas Santa Blanca. Tas ir novedis pie zemūdens kontrolētā reģiona postošiem rezultātiem, un valdībai arvien grūtāk ir kontrolēt. ASV panikā, jo narkotikas tiek izplatītas visā pasaulē, kļūstot par nopietnu apdraudējumu. Lai likvidētu mafijas bāzi un atjaunotu kārtību Bolīvijā, tika nosūtīti elites komandas "Ghosts".

Gruboy pilnvaras novērst situāciju nestrādās. Mums ir vajadzīgs pārdomāts plāns un spēja pielāgot rīcību situācijai. Šie puiši ir vienībā, kas ir paredzēti, lai padarītu haosu un apjukumu noziedzīgā sindikāta rindās, un pēc tam to neatgriezeniski atspējotu. Varoņiem ir jāsaskaras ar bīstamu, nopietnu ienaidnieku, kurš neapstājas priekšā šķēršļiem, un nav ļoti rūpīgi izvēloties sodus, atklājot ienaidnieka aģentu. Uzstādīšanas komanda sniedza kompleksu, bet viņam ir valdības pieredze un atbalsts.

Geympley un spēles iezīmes.

Ozhidaya moments, lai lejupielādētu Ghost Recon Wildlands, spēlētāji seko jaunumiem un to, kas parādās no oficiālajiem avotiem, nevar, bet priecāties. Spēlē ir 9 dažādas jomas ar dažādiem apstākļiem: kalni, upes, tuksneši un citi. Pievieno reālistiskas dienas maiņas un laika apstākļi ir maināmi, un tos var izmantot misijas laikā, ja dienu ir vieglāk izsekot un skatīties, ka nakts kļūst par ideālu patvērumu. Arī ieroču varoņi ir bagāti, un tehnika spēj pārvarēt grūto dūņu sarežģītās daļas uz mainīgajām smiltīm. Kā notikumi parādās mūsdienu pasaulē, patiesa armijas arsenāla pamats, lai gan ir tādas iezīmes kā droni. Šie mehāniskie palīgi ir iezīmēti mērķi un ienaidnieki, kā arī efektīvs uzbrukums.

V misijas Ghost Recon Wildlands uz PC spēlētājiem izvēlas uzdevumu izpildes metodi: tuvoties ienaidniekam nepamanītai vai izmantot līdzekļus liela attāluma un īstermiņa uzbrukumiem. Jūs varat doties uz priekšu, paļaujot uz pārsteiguma efektu un veicot iepriekšēju izmeklēšanu un apkopojot vairāk datu, un pēc tam veiciet uzdevumu, ko varat doties, lai izpētītu pasauli un paņemtu pāris priekšplānus.

V Tom Clancy's Ghost Recon Wild Lands var sazināties ar NPC (nemierniekiem, politiķiem un parastajiem pilsoņiem), veidojot draudzīgas attiecības ar viņiem vai nosūtot uz ienaidnieku rangu. Lai to nopietni ietekmētu, tas ir nepieciešams, jo viņi spēj ietekmēt jūsu nākotnes plānus. Iegūstot spēlētāja punktus, jūs uzlabojat savu varoni, un jūs varat ņemt no kritušajiem ieročiem un noderīgām lietām.

Podvodya augšup, atkal iet caur spēles iezīmēm:

  • Bolshoy āra mir
  • Komandnaya spēle 4 h
  • Vozmozhnost rīkojas vienā trešajā datorā naparnikami
  • Polnaya brīvība deystviy
  • Alternativnye scenārijs sobytiy
  • Postoyannoe uzlabošana navykov
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more