Grāmatzīmes

Vācu Truck Simulator

Citi nosaukumi: Vācu Truck Simulator

Game German Truck Simulator ir unikāla datorspēle no tās veida, jo tas ir veltīts smago darbu Truckers. Šī spēle ir izstrādāta žanra simulatorā.

Online spēle Vācu Truck Simulator, jūs varat lejupielādēt spēli oficiālajā mājas lapā, vai arī pasūtīt digitālo versiju spēli (diskā).

Lejupielādēt spēli Vācu Truck Simulator, varat torrent failu, ja šajā mājas lapā sniedz šo funkciju. Oficiālajā mājas lapā spēles lejupielādēt Vācu Truck Simulator bezmaksas neiespējami. Viņai nepieciešams iepriekš pasūtīt un iegādāties.

Pirms sākat spēlēt Vācu Truck Simulator redzētu, vai jūsu dators atbilst sistēmas prasībām par spēli:

1) 2,4 GHz - procesors.

2) 1 GB - RAM.

3) 1 GB - HDD.

Šajā datorspēļu Vācu Truck Simulator jums būs spēlēt, sākot ar parasto karjeras kravas automašīnu vadītājiem. Iegādāties savu vagonu jums ir nepieciešams, lai nopelnītu naudu. Bet tas nav beigas savu mērķi, jums būs nepieciešams, lai iegūtu vairāk un vairāk kravas, paplašinot savu saimniecību.

Tad jums būs nepieciešams algot vadītājiem un iegādāties garāžas automašīnām. Jūs tos iegādāties visā Vācijā. Kas jums ir nepieciešams, lai radītu savu unikālo loģisko impēriju.

Lai atvieglotu savu pirkumu, jūsu uzmanība tiks pievērsta precīzu karti Vāciju un viņas astoņpadsmit lielākajām pilsētām.

Spēle Vācu Truck Simulator klāt attīstīta karjeras režīmā un uzlabotu ekonomisko sistēmu.

Jums jābūt spēlē Vācu Truck Simulator ne tikai paplašināt savu floti, bet skatīties, kas par viņu. Atjaunināt savas kravas uz maksimālo līmeni, ka tie sniedz vairāk ieņēmumu.

Lai jūs varētu spēlēt krievu valodā, jums būs nepieciešams, lai spēlēt turpmāku vācu Track Simulator lejupielāde kreka, un pēc tam instalēt to.

Tātad tas attīsta savu unikālo ekonomisko stratēģiju, kas dos jums peļņu. Darbā labākos darbiniekus un iegādāties tikai kvalitatīvu automašīnas, neskatoties uz to, ka tie var uzlabot. Paplašināt savas saimniecības, pērkot filiāles dažādās Vācijas.

Jūsu darbs būs tikai ceļot starp pilsētām Vācijā. Slodze, summu un rajona izvēlas sūtīt sevi.

Jūs būtu obligāti jāievēro statuss to transportēšanu, pievērsiet uzmanību degvielas daudzumu automašīnām.

Game German Track Simulator nav izplatījies visā pasaulē, un tikai dažas valstis: Vācija, Austrija, Krievija, Lielbritānija, Polija, Spānija, Ungārija, Čehija, Slovākija, Francija un Skandināvija.

Izpētīt visus nosacījumus profesijas šoferis ar spēli vācu Truck Simulator. Novērtēt šo neparasto simulators, tas ir īpašības un priekšrocības.

Kļūsti reāls kravas automašīnas vadītājs, kurš bija spēks, lai pārvaldītu savu impēriju: iesaistīties sadales transportu, iepirkšanās garāžu un kravas automobiļiem, kā arī ar personāla atlasi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more