Grāmatzīmes

Genšina ietekme

Citi nosaukumi:

Genshin Impact ir atvērtās pasaules RPG piedzīvojumu spēle. Jūs iepriecinās ļoti skaista grafika karikatūras stilā. Mūzika spēlē ir patīkama, un balss atveidu veic profesionāli aktieri.

Pirms sākat, jums ir jāizveido varonis, izvēloties viņa izskatu un izdomājot vārdu. Tālāk pēc īsa, bet saprotama treniņa nokļūstat spēlē.

Spēlei ir viss, lai gūtu panākumus, un to augstu novērtē miljoniem spēlētāju visā pasaulē.

  • Izpētiet un izpētiet milzīgu atvērtu pasauli
  • Cīnies ar ienaidniekiem un iznīcini priekšniekus
  • Vāciet materiālus jaunu ieroču un aprīkojuma izgatavošanai
  • Iegūstiet pieredzi un uzlabojiet sava varoņa kaujas prasmes atbilstoši savam spēles stilam
  • Pabeigt stāstu un papildu uzdevumus, lai iegūtu vēl vairāk pieredzes
  • Tērzējiet ar citiem spēlētājiem un iegūstiet jaunus draugus starp viņiem

Spēle nepārtraukti attīstās un kļūst labāka. Jums nekad nebūs apnicis spēlēt Genshin Impact, pateicoties tam, ka izstrādātāji ir strādājuši katru dienu vairāk nekā gadu.

Cīņas sistēma ir diezgan sarežģīta. Nesteidzieties, eksperimentējiet, izmantojot dažādas taktikas, lai atrastu savu unikālo cīņas stilu.

Apvienojiet dažādus kaujas elementus, lai izveidotu jaunus iznīcināšanas veidus, piemēram, uzbrūkot ienaidniekiem ar tvaiku, izmantojot hidro un piro prasmes.

Lai gan spēlē galvenā nodarbošanās ir cīņa, arī paši braucieni nevienu neatstās vienaldzīgu. Spēles pasaule ir skaista. Spēle notiek kontinentā ar nosaukumu Teyvat, šī zeme ir sadalīta septiņās karaļvalstīs. Katru reizi, kad redzat neticami skaistu ainavu, šķiet, ka tā nevar būt labāka, bet tad jūs redzat jaunu šedevru vēl skaistāku.

Pa plašo spēles pasauli var ceļot dažādos veidos, nav nepieciešams visu ceļu ceļot uz savām kājām, spārni tam ir ļoti piemēroti. No līdzenas virsmas pacelties nav iespējams, taču, uzkāpjot kalnā, tad var ilgi plānot, pārvarot lielu attālumu un apbrīnojot apkārtējās pasaules skaistumu no lidojuma augstuma.

Patiesi starpplatformu spēle, tas ir iemesls tik lielam spēlētāju skaitam, jo spēlēšanai ir piemērota gandrīz jebkura ierīce.

Papildus pasaulei uz zemes ir arī milzīgi kazemāti, kur būtu bīstami nokāpt vienatnē. Savāc spēcīgu komandu ar saviem draugiem, un neviens briesmonis cietumos netiks ar tevi galā.

Iereģistrējies spēlē biežāk un saņemsi ikdienas un iknedēļas dāvanas par pieteikšanos.

Katru mēnesi spēle saņem atjauninājumus ar jaunām teritorijām, varoņiem un aprīkojumu. Līdz brīvdienām tiek rīkoti smieklīgi konkursi ar dāsnām dāvanām.

Spēļu veikals var piedāvāt jums dekorācijas, materiālus un varoņu kartes par īstu naudu vai spēles valūtu. Tajā esošais sortiments tiek regulāri atjaunināts. Diezgan bieži ir akcijas un atlaides.

Izstrādātāju vietnē PC varat bez maksas lejupielādēt

Genshin Impact, ja sekojat saitei šajā lapā.

Instalējiet spēli un iegremdējieties neticamā fantāziju pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more