Grāmatzīmes

Gatling Gears

Citi nosaukumi: Gatling Gears

Sistēmas prasības:

Procesors: Intel Core 2 Duo @ 1. 8 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Disk Space: 2 GB

Gatling Gears - Arcade šāvēja, kas ir noteikts pasaulē, ko rada visi kanoniem stila steampunk. Šī darbība ir pilnībā ievietojas čaulu spēli, valdīja reakcijas laiks, precizitāti spēlētāju un kalibru savu ieroci. Gatling Gears Spēle stāsta par to, kā trūcīgs kā milzīgs Empire vēlas, lai saņemtu viņu rokās par visiem pasaules bagātīgs resursu, izmantojot jebkurus līdzekļus un metodes, nevis disdaining nogalinot ikvienu, kurš uzdrīkstas parādīt pretestību. Bet visumā Gitling Gears iespējama bez svinīga un tur bija viens cilvēks, kurš ir nolēmis apstrīdēt asinskārs impēriju. Pie stūres viņa cīņas gājiena robots varonis nosaukts Max Brawley uzdrošinās apturēt avansa iebrucējiem.

Spēle

Gatling pārnesumi, kas būs spēlēt ātri un precīzi, sastāv no vairākiem slāņiem, un katrs no tiem jums būs jārēķinās ar milzīgu kaudzi ienaidniekiem. Katrā no piecām nodaļām misiju Gatling Gears ir vienkārši mudž ienaidniekiem, un tie ir jāiznīcina, lai cilvēks, pretējā gadījumā jūs nevarēsiet nodot. Mēs lūgsim izplatīšanās barakas, lai samazinātu ūdens torni, vai uzspridzināt lidlauku, bet mēs vienmēr lūgt kaut ko lauzt, uzspridzināt un iznīcināt. Gatling Gears spēle atšķiras ļoti dažādiem mērķiem, tad mēs tiksies un granātmetējus, un smago bumbvedēju, un vilcieni, no kuriem tiks papildinātas ar mīnu laukiem, ekskavatori, metot milzīgus baļķus, un klasika žanra - milzīgs, kas aizņem pusi no atrašanās priekšniekiem beigās katru no līmeņiem. Gatling Gears, spēlēt, ka mēs varam tikai ierobežotas iespējas kažokādas - pulamety, Bazooka, granātmetēju un īpašas prasmes, kā īpašu sprādziena vilnis, kas iznīcina visu apkārt. Vilnis, ļoti spēcīgs ierocis, un tādēļ ir pieejams tikai vienu reizi misiju.

Uzlabojumi

Nevienā no vietām, Gatling Gears izkaisīti zelta stieņi, kas ir vērts savākt ar vislielāko rūpību. Nopelnīto naudu, lai jūs varētu pavadīt veikalā, pieejama pirms katra līmeņa. Prece šajā veikalā ir palielināt veiktspēju jūsu roku vai kažokādas bruņas. Bet tas vēl nav viss, sakāva pretinieki būs dāvināt jums īpašas prēmijas-rieksti, uz kuriem visi vienādi veikalā jūs varat iegādāties īpašu uzlabojumu un dekorēšanas jūsu kažokādas. Arī rieksti var nopirkt roku dzīvnieks samalt jums visā spēlē līmeņiem. Dinamisks un pilns ar piedziņas spēle ir co-op režīmā spēli, kad jūs varat spēlēt misija notiks uzņēmuma otra spēlētāja, tādā gadījumā spēle būs jauns raksturs - brāļameita no Max, kas ir arī virtuozs tiks galā ar savu pastaigu apkarošanas robotu. Visas priekšrocības spēlē papildina gandrīz perfektu vizuālo sniegumu, kur bagāts un krāsains attēls ir stabila mirgo sprādzienu un whizzing pagātnes varonis čaulas dažādu izmēru un calibers.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more