Grāmatzīmes

Degvielas rijējus Extreme

Citi nosaukumi: Degvielas rijējus Extreme

Degvielas rijējus Extreme spēle ir moderna sacīkšu darbība. Gāzes rijējus Extreme - pilnīgi jauna spēle, kas būs izbrīns jums ar dinamisku, vardarbīga, agresīva un pilns ar auto sacīkšu ieročiem.

Game degvielas rijējus Extreme jūs varat lejupielādēt oficiālajā mājas spēli. Lejupielādēt spēli, jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu spēli klientu.

Spēlē spēlē degvielas rijējus Extreme jums būs nežēlīgi noteikumi. Otrs nosaukums spēle degvielas rijējus Extreme - tas ir rase par izdzīvošanu. Šo spēli padara asinīm vārīties vēnās.

Degvielas rijējus Extreme - jauna atvase sacīkšu darbību pasaulē, pateicoties sīva un brutālo cīņas.

Lai sazinātos ar citiem spēlētājiem, kas spēlē degvielas rijējus Extreme Jums būs nepieciešams reģistrēties foruma spēlēm. Tas dos Jums iespēju ne tikai uzzināt daudz noderīgas informācijas par spēli, bet arī atrast jaunus draugus.

, Lai sāktu spēli degvielas rijējus galējā pc jums būs nepieciešams vispirms lejupielādēt un pēc tam instalēt spēli klientu. Spēles izstrādātāji ir ieteicams pirms spēles, lai redzētu, par degvielas rijējus Extreme video. Tas būs iepazīstināt Jūs ar visu spēli funkcijas.

Pirms lejupielādes spēli klientu, pārbauda, ​​vai parametri atbilst sistēmas prasībām par spēli:

1) Dual-core 2. 0 GHz - procesors.

2) 2 GB - RAM.

3) 12 GB - HDD.

Tad spēlēt šo spēli degvielas rijējus Extreme startējot uz veco izpostītu automašīnu. Pakāpeniski, jums būs attīstīt un padarīt savu ceļu uz jaunu ārvalstu automašīnām, kas atšķiras ar ātrumu, jaudu un citas funkcijas.

In-Game degvielas rijējus Extreme Jūs nopelnīt naudu, izmantojot adrenalīns skriešanās sacīkstēm, kā arī īpašām kaujas arēnās.

Šeit tevi gaida simtiem transportlīdzekļu, ieročus, power-ups, ekstrēmos dziesmas un modernizācijai. Kā iet spēle pavērs jaunus veidus, automašīnas un dziesmas.

Kad jūs nopelnīt smags naudas summu, jūs varat uzlabot savu auto: mainīt savu izskatu un iestatījumus. Jūs varat arī pavadīt savu nopelnīto naudu par karjeras veicināšanu, nopelnot slavu.

Game degvielas rijējus Extreme ir šādas funkcijas:

1) 12 stundu spēlēšanas.

2) viens spēlētājs kampaņa.

3) septiņi dažādi režīmi čempionātos. Četras komandas var vienlaicīgi piedalīties.

4) Septiņas vietas, vairāk nekā 500 kilometri autoceļu, kā arī astoņi spēļu arēnās.

5) Prēmijas, 12 šautenes un peļņa.

6) Cars, ka jūs varat pielāgot (mainīt krāsas, uzlīmes, riteņi).

7) sponsorēt un unikāls sacīkšu trase.

8) Spēlējot ar botiem.

9) iepazīstina ar iespēju savu auto krāsošana iespējas.

10) Neparasti un kvalitatīvus efektus.

11) Atbalsta stūre, kursorsviru, tastatūras, utt

12) Jūras izjūta.

Iestāties Pasaules galēju degvielas rijējus Extreme. Piedalīties dažāda veida sacensības: sponsorēšanu, čempionātos. Ieņem pirmo vietu un kļūt par labāko spēlētāju degvielas rijējus Extreme.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more