Grāmatzīmes

Gardens of Time

Citi nosaukumi: Gardens of Time

Dārzi Time spēles, kas ir viena no populārākajām bezmaksas spēles (HOG) internetā. Šī spēle nav nepieciešams lejupielādēt, jūs varat spēlēt Gardens laika tiešsaistē bez tiesībām savā pārlūkprogrammā.

Jūs varat apmeklēt dažas vēsturiskas vietas - ir sienas Troy, soli Ēģiptes piramīdām, Clock Tower of London un Hanging Gardens Bābeles, meklējot dažādu objektu.

Gardens laika tiešsaistē piedāvā simtiem stundu bezmaksas saturu, tostarp četri dažādi spēļu režīmi. Spēlētāji var būt arī draugi, mudinot viņus būt par galvenajiem jautājumiem, nosūtot viņiem dāvanas un ielūgumus apmeklēt privātos dārzus un draugiem, lai palīdzētu viņiem ar viesiem.

Dārzi Time reģistrācijas notiek angļu valodā, kā vietu spēle ar angļu interfeisu.

Lai veiktu reģistrāciju, jums būs nepieciešams:

1. Doties uz mājas spēļu dārziem laiku.

2. Klikšķiniet uz « ieejiet » .

3. Ievadiet adresi jūsu pastkastē.

4. Nākamais solis - ievadiet paroli.

5. Ja jums nav sava konta, izpildiet tālāk aprakstītās darbības.

6. Uzrakstiet adresi pastkastes.

7. Ievadiet paroli.

8. Pull-down sarakstu diena, mēnesis un dzimšanas gads.

9. Preses « Sākt spēlēt » . Ņemot izdarījusi klikšķi jūs atzīstat, ka jūs piekrītat visiem spēles noteikumiem.

Gardens of Time iPhone - šī versija, spēle, kas īpaši paredzēti iPhone.

Play dārzus, kad esi šādas zīmes:

1. Alistair Wells. Viņš ir jūsu partneris un padomdevējs. Viņa publiskās darbības sabiedrībai raksturīga atvērtība un baismīgs darba ētika. Tomēr viņš mēdz saglabāt sevi tādā pašā veidā, kā tas ir saistīts ar personas lietās.

2. Eleanor Lansing nomale. Viņa ir ilggadējs biedrs biedrības laika. Viņa uzauga ērtības ziņā matriarhāts, un bieži vien rīkojas attiecīgi.

3. Richard Wakefield. Viņš gudrs raksturs lieliski spēj atgūt laiku un tendences. Viņš ir vietējais katram. Daudzi notikumi, ko viņam neuzticību daudzi viņa kolēģi.

4. Lulu Milton. Viņa fashionista, un tas ir liels brīvu garu . Tas nav pieticīgs girl , Lulu izgreznot sevi ekstravagants apģērbi no dažādiem laikmetiem laika.

5. Quincy Bolthouse. Viņš ir Viktorijas geek . Viņa izcili prāta un muļķības nopelnījis viņam nozīme galvenais tehnologs .

6. Megan Kher. Viņa ir nesenā raksturs sabiedrības no fonā privilēģijas [_13_ ], ka negribētu apspriest. Tās salīdzinoši svaigu seju nav tik daudz zināms.

Gardens of Time, jūs varat spēlēt par brīvu. Un atcerieties, vissvarīgākā lieta par spēli, jums nav nepieciešams, lai lejupielādētu kaut ko papildus. Tagad varat sākt spēli un baudīt tās specefekti.

Gardens of Time Online - viens no visvairāk intriģējošs spēles noslēpumus vēsturi, leģendāro vietu.

Ievadiet pasaulē Gardens laiku, iegūt daudz neaizmirstamu pieredzi, un pārliecinieties, ka pasaule, ka vēsture ir pilns ar daudziem noslēpumiem un noslēpumus.

Veiksmi jums šo noslēpumaino spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more