Grāmatzīmes

dārza ķepas

Citi nosaukumi:

Garden Paws ir ļoti jautra ferma, kurā jūsu mājdzīvnieks ir jūsu varonis. Spēlei ir laba 3D grafika multfilmu stilā un daudz smieklīgu melodiju.

Pirms spēlējat Garden Paws, iestatiet savu gaidāmo spēli, izvēloties spēles pasaules izmēru un dažas citas iespējas. Pats rakstzīmju redaktors kādu laiku var jūs izklaidēt.

Izvēlieties dzīvnieku, ar kuru vēlaties spēlēt.

Tas varētu būt:

 • Mishka
 • Zaķis
 • Lapsa
 • Kaķēns
 • Jenots
 • Whelp

Spēles laikā var būt vēl vairāk iespēju. Kad esat izlēmis, ar ko spēlēt, veltiet laiku, lai izvēlētos mājdzīvnieka krāsu. Krāsu ir daudz, katrs var atrast sev tīkamāko. Tālāk mēs izdomājam varoņa nosaukumu, kā arī piešķiram pasaules nosaukumu, kas tiek nejauši ģenerēts katrai jaunai spēlei.

Ir iespējams spēlēt gan vienam, gan ar draugiem tiešsaistē.

Spēļu pasaule ir milzīga, gandrīz visas planētas lielumā. Ja vēlaties tos apmeklēt, kartē varat redzēt, kur atrodas jūsu draugu mājas. Jūsu ērtībām ir iespēja ātri pārvietoties uz iepriekš apmeklētajām vietām.

Ar ķepām būs jādodas uz jaunām vietām, taču tas tikai padara spēli interesantāku. Izpētīt krāsainu pasauli ar daudziem iedzīvotājiem ir ļoti aizraujoša pieredze.

Jūs sāksiet spēlēt savas vēl ne pārāk ērtās mājas istabā. Taču jūsu spēkos ir izveidot to tādu, kādu vēlaties, mainot un pievienojot jaunus dekoru elementus.

Tikai jūs izlemjat, ko darīt.

Spēlē ir daudz aktivitāšu:

 1. Sazinieties ar ciema iedzīvotājiem
 2. Dārzkopība
 3. Celt ēkas
 4. Izvēlies tēlam apģērbu
 5. Izveidojiet preces un inventāru
 6. Noķer zivis
 7. Lidiniet pūķi

Daudzas citas jautras aktivitātes. Vai arī pēc savas izvēles varat vienkārši ceļot, lai sazinātos ar draugiem un šīs maģiskās pasaules iedzīvotājiem.

Apdzīvotās vietas iedzīvotāji, ja lūgs, dos Jums interesantus uzdevumus, kurus izpildot Jūs saņemsiet vērtīgus resursus.

Darbagalds netālu no mājas ļauj izveidot jebkuru priekšmetu. No dārza instrumentiem līdz mēbelēm mājai vai dārzam.

Spēles gultas var uzstādīt gandrīz jebkur. Sēklas tiek pārdotas vietējā veikalā, kur varat pārdot ražas un izstrādātas preces.

Spēlē mainās gadalaiki. Katrai sezonai ir sava izklaide, tāpēc šeit pastāvīgi notiek kaut kas jauns. Jums vienkārši nebūs garlaicīgi.

Sezonas brīvdienās tiek rīkoti interesanti konkursi, kuros var iegūt unikālas balvas un pat savākt nelielas kolekcijas.

Spēlējieties interesanti un jautri. Mīļie dzīvnieki palīdzēs izlabot pat pilnīgi sabojātu garastāvokli. Ja jums ir slikta diena, vienkārši sāciet spēlēt, un drīz jūs smaidīsit.

Regulāri tiek izlaisti 100 000 spēļu atjauninājumi, kas sniedz vēl vairāk prieka.

Garden Paws lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai izstrādātāju oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli, ja vēlaties iepazīties ar skaistajiem pasaku pasaules iemītniekiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more