Grāmatzīmes

Ganja Wars

Citi nosaukumi: Ganja Wars

Tiešsaistes spēli GanjaWars - bezmaksas pārlūku, pamatojoties stratēģija lomu kategorija RPG. Virtuālā kopija gangsteris pasaules izstrādājusi OOO "MediaSite." Neskatoties uz enerģisks nosaukums GanjaWars online neapstiprina nelegālas narkotikas un mudina cilvēkus tos izmantot. 2003.gadā, online spēles ieņēma vadošo pozīciju neto, un kopš tā laika tās reitings ir ne krītas. Tas viss pateicoties oriģinalitāti projekta, kas spēj ieinteresēt daudziem spēlētājiem. Netīrs, brutālā pasaule noziedzības dot jums dalībniekam asiņainajiem šaušanu un mafijas showdowns. GanjaWars online spēle - tā ir unikāla iespēja realizēt savas stratēģiskās iespējas, lai parādītu visu drosmi un prasmes, lai pierādītu kaujas spējas. Nonākt šīs necilās pasaulē, lai izdzīvotu, un palīdzēt izveidot GanjaWars reģistrāciju. Šī spēle ir pieejama gandrīz ikvienam, pateicoties tās nepretenciozs sistēmas prasības:

1) Operētājsistēma Windows 2000, XP, Vista

2) Procesors Intel Pentium I 200MHz

3) atmiņa 32 MB

4) Ir video karte nav nepieciešama

5) interneta pieslēgums

Lai sāktu GanjaWars spēlētu, nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt spēli klientu. Pievienoties spēle GanjaWars - tā ir tikai aizpildot reģistrācijas formu. Nepieciešams ievadīt šādu informāciju:

1) nosaukums spēles raksturs

2) Vīriešu vai sieviešu dzimuma

3) izveidot paroli (apstiprināts ar atkārtotu ieviešanu)

4) Bilžu skaits krāsotas profesionāla dizainera

Reģistrēties GanjaWars pēc nepieciešamo datu ieviešanu piedāvā pat izvēlēties ieroci, kuru vēlaties, lai sāktu spēli. Ierosinātā raksturojumu varat izlasīt vienā logā. Tātad, jūs varat veikt divas vai Makarovs pistoli vai Kalashnikov šautene, snaipera šautene, vai "mini-Dragunov" vai Winchester 1200 bise. Definē steigā, un uz priekšu - ienirt pārsteidzīgi nikns notikumiem gandzhubasovskih kari.

PvP sistēma sastāv no šādām cīņām:

- Teksts cīņa

- Graphic kaujas

- Quest War

Teksts cīnīties vienkāršākais un īss. Interneta satiksmes plūsma ir diezgan maza. Pieteikums taktika šeit ir gandrīz neiespējami.

, Grafiskā kaujā jau var būt uz ekrāna, lai noskatītos spēlētājus. Grafikas veicina reālu priekšstatu par cīņu, un tā daudz vairāk interesantu kaujas grafikas tekstu. Jums būs iespēja realizēt savus stratēģiskos plānus. Cīņa sarežģītas šķēršļus, bet ir arī pieejami dažādi patversmes.

Quest kari ir cīnījās par attālās salas, kas ir aizsargājams ienaidniekiem. Bet, ja jūs izlemt pievienoties cīņu, un iznāca tā uzvarētāju, vērtslietas un jaunu līmeni, kļūst jūsu likumīgu atlīdzību.

Šajā spēlē spēli online GanjaWars, var piedalīties šādās grupās cīnās vienu cīņas (pretinieks izvēlas pats), duelī (iezīme - aizliegumu izvairīties), bieži (līdz 30 dalībniekiem), street (mērķis - got turēt naudu, pieredzi un prasmes punktus), uzbrukumu īpašumu (divas sindikātu pret otru).

Protams, spēlējot GanjaWars neapbruņoti neiespējami. Izvēle šeit ir visai plaša:

- Gun

- Snaiperis šautenes

- Automātiska

- Pistols

- Bises

- Grenade

Padara daudz lielgabals šāvienu. Sakarā ar šo pāris lodes viss tieši tā pat nodarīt kaitējumu ienaidnieks aizgāja.

Snaiperis šautene var izšaut atkal, bet diezgan spēcīgs. Šīs ieroci priekšrocība ir spēja šaut no tālienes un iekļūt jebkurš bruņas.

Automātisks ir krustojot ložmetēju un snaipera šautene. Arī diezgan efektīvs ierocis.

Pistols var kļūt destruktīva jaudu īstajās rokās. Īpaši tāpēc, ka katrā rokā, jūs varat veikt vienu pistoli tos izmantot vienlaicīgi.

Bises pat nelielam skaitam, bet ir nepieciešami tuvcīņa.

Grenade izmantot arī nelielā attālumā, bet vienu šāvienu trāpa vairākiem ienaidniekiem.

Papildus ieročiem, GanjaWars tiešsaistes spēles piedāvā spēlētājiem piemīt mūsdienu komunikācijas objektus un transporta līdzekļus. Tas var būt mobilais telefons, auto, laivu un vairāk. Šīs lietas palielināt kaujas īpašības raksturu.

Protams, nekas jums nav iegūt kaut ko vispār. Tāpēc, lai kapitalizēt par nepieciešamajām lietām un pienācīgas munīciju Sakārtot strādāt vai doties tirdzniecību. Ekonomikas sastāvdaļa spēli nozīmē dažāda veida īpašības. Šie objekti kalpo kā ieguves, pārstrādes un apstrādes rūpniecībā. Sākt uzkrāt zināmu kapitālu, tai vajadzētu strādāt raktuvēs, rūpnīcas vai tirdzniecības terminālos. Jūsu darbs tiks izmaksāta stundā. Pastāv iespēja, ka otpahat runājot, jūs varat iegādāties savu riska. Cenšas izveidot savu uzņēmumu, lai iegūtu varu un ietekmi uz pazemes.

Spēlēt spēles tiešsaistē GanjaWars jums būs, kas pārvietojas pa līmeņiem. Jo sākumā, jūsu izredzes vienkārši minimāla. Piemēram, trīs veidu cīņām, jūs varat izmantot tikai tekstu. Līdz 5 līmenim ir neliela izvēle vietās jūs strādājat urāna raktuves, un šis darbs ir darbs, jūs redzat, nav viegli. Bet ar pieaugošu mainās radikāli. Jaunas perspektīvas. Jau pēc 10 līmeņa rakstura tiesības kvalitatīvi mainīties. Tātad, jūs varat, piemēram, tagad paši izvēlēties, kuru kaujas piedalīties. Galu galā, tie kļūst pieejami. Arī tas ir iespējams pievienoties sindikāts.

Lai sāktu spēlēt tieši tagad, un pārliecinieties GanjaWars - pienācīgas spēle par spēcīgu, gudru, drosmīgu, izejošo cilvēkiem, kuriem nav skandāla grūtības. Baudīt un būt lepni par saviem sasniegumiem! Ļaujiet luck nekad novērsties no jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more