Grāmatzīmes

Gameglobe

Citi nosaukumi: Gameglobe

Game Gameglobe ir rīcības, piedzīvojumu, TPS, Quest, Racing kombinācija. Taču būtībā spēle Gameglobe ir milzīgs redaktors ar lielu dažādu rīku komplektu, lai ikviens varētu realizēt savas idejas, jūs varat gan radīt, gan tūlīt pēc radīšanas savā radīšanā, realizēt savas idejas. Jūs varat spēlēt tiešsaistes spēli Gameglobal pilnīgi bez maksas, jo tas tika izveidots režīmā F2P (FreetoPlay).

Lai sāktu ar Gameglobalplay, jums ir nepieciešams dators ar šīm sistēmas prasībām:

 • procesors CeleronDual-Core 1. 6GHz vai augstāka,
 • video karte gef vai 8800 GS vai lielāka,
 • RAM 1 GB vai vairāk;
 • operētājsistēma WindowsXP vai jaunākas versijas;
 • vietas uz cietā diska ir vismaz 2 GB;
 • DirectXDX 9;
 • interneta pieslēgums,
 • tastatūra;

Ja jūsu datoram ir šīs īpašības, nākamais solis būs Gameglobe reģistrācija:

  1. Doties uz vietni ig2 Gameglobe;
  2. augšējā labajā stūrī Username ievadiet savu spēles nosaukumu:
  3. ir parole un atceras to;
  4. Ievadiet arī savu e-pasta adresi:
  5. pieņem autortiesību līgumus, noklikšķinot uz atzīmes;
  6. nospiediet lielo zaļo pogu zem Signup;
  7. izpildiet instrukcijas un lejupielādējiet spēles klientu;
  8. Ievadiet savus datus un sāciet piedzīvojumus, ko jūs pats izveidojat.

To, lai izveidotu savu pasauli, savu spēli ar skaistiem laukiem un dabu, jums tiek piedāvāts milzīgs rīku kopums mežu, ceļu, ūdenskritumu, alu, šķēršļu, tuksnešu, sniega segtu pļavu un daudz vairāk, daudz vairāk cerību uz jūsu iztēli. Izveidojiet skriptus, rakstiet stāstus, izveidojiet neaizmirstamu raksturu un dalieties tajā ar citiem cilvēkiem. Katrs no mums vienmēr ir sapņojis izveidot savu spēli, tas ir, protams, un tas kļuva iespējams ar spēli Gameglobe.

Pasaules veidošana jūs varat palaist savu raksturu caur sevi. Let's izdomāt, kā kontrolēt savu varoni. Tas ir ļoti vienkārši, lai pārvietotos pa pasauli, izmantojot pazīstamas pogas W S A D (uz augšu, atpakaļ, pa kreisi, pa labi), lai pārietu uz sāniem, izmantojot taustiņus Q E. Lai pārietu, izmantojiet atstarpes taustiņu vai peles labo pogu. Kreisā poga kalpo par pārsteidzošu un mijiedarbību ar vides objektiem, kā arī satverot virvi, jūs varat pagriezt kustības taustiņus un R F, lai uzkāpt virve vai iet uz leju.

. Spēkā Gameglobe ir transportlīdzekļi, piemēram, apvidus auto, baļķi, kravas automašīna un snovbords. To pārvaldīšana nav sarežģīta. Lai nokļūtu automašīnā, nospiežat peles kreiso taustiņu, lai pārietu uz to, lai mēs pārvietotos ar taustiņiem W S A D. Spēles rokasbremze ir pievienota atstarpes taustiņam, lai izietu no automašīnas, lai paātrinātu, izmantojiet pogu TAB, nospiediet W un S, lai bremzētu. Visu transportlīdzekļu vadīšana ir izplatīta, lai jūs varētu izdomāt, kā vadīt snovborda, kravas automašīnas un ragavas.

So apmeklējiet vietni, reģistrējieties un izveidojiet spēli, šedevru, piedzīvojumu, savu pasauli ar pārsteidzošiem burtiem. Spēlē Gameglobe bez maksas dod iespēju izveidot savu spēli un dalīties tajā ar draugiem un sabiedrību Gameglobe. Esiet unikāls un dariet to, ko vēlaties ilgu laiku. Šeit viņi gaida jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more