Grāmatzīmes

gamedec

Citi nosaukumi:

Gamedec ir neticami interesanta izometriska lomu spēle. Skaista grafika kiberpanka stilā iepriecinās spēlētājus, mūzika ir labi izvēlēta, un varoņu balss spēle ir kvalitatīva.

Šajā spēlē jūs kļūsit par detektīvu, kas izmeklē noziegumus virtuālajās pasaulēs.

Uzreiz pēc starta spēles noteikumus iemācīs tik smalki, ka pat nepamanīsi, ka tā bija pamācība.

Jūs redzēsiet ne parasto kibernoziegumu izmeklēšanas veidu, šeit jūs burtiski ceļosit pa virtuālajām pasaulēm harizmātiska detektīva aizsegā un meklēsiet vainīgos par zvērībām.

Notikumi notiek Varšavā 22. gadsimtā. Tajā brīdī virtuālā jeb reālā pasaule daudz neatšķiras, un tāpēc bija nepieciešami Gamedek organizācijas detektīvi, jo visi cilvēces netikumi no realitātes noplūda virtuālajās pasaulēs. Jūs esat viens no detektīviem, kura pienākumi ir uzturēt kārtību un atrast vainīgos.

Šajā spēlē jūsu varonim nebūs garlaicīgas dzīves:

  • Izmeklēt noziegumus
  • Izpētiet virtuālās pasaules
  • Pieņemiet lēmumus, kas noteiks, kāds būs jūsu varonis
  • Uzlabojiet savas izvēles prasmes

Šeit varat spēlēt, kā vēlaties, spēle pieņems visus jūsu pieņemtos lēmumus un veidos varoņa raksturu atkarībā no jūsu darbībām. Šī spēle ir līdzīga galda kāršu spēlēm.

Tas, kā jūs veidojat galveno varoni, nosaka apkārtējo attieksmi. Jūs satiksiet daudzus iedzīvotājus, daži no tiem būs pret jums naidīgi, daži ir draudzīgi un tas ir atkarīgs no varoņa rakstura.

Noziegumi virtuālajā pasaulē ir ne mazāk kā reālajās, un tiem visiem nepieciešama atšķirīga pieeja. Atrisiniet problēmas savā unikālajā stilā un attīstiet tikai tās prasmes, kas atbilst jūsu vēlmēm.

Spēlē jūs gaida daudz skaistu kiberpanka ainavu. Atmosfēra ir neticama, un jūs varat izbaudīt katru mirkli. Varonis ir ļoti harizmātisks un nedaudz atgādina leģendāros 19. gadsimta detektīvus.

Lielākā daļa gadījumu ir diezgan sarežģītas mīklas, kurās jums būs jāizmanto novērošana, atjautība un dedukcija, lai atrastu vainīgos. Dažkārt lietas var būt ļoti sarežģītas, taču jūs noteikti varēsit to izdomāt, jo viņi ne tikai jebkuru uztver Gamedeck detektīvus.

Jūs varat sazināties ar visiem. NPC var sazināties ar jums, lai sniegtu jums vērtīgas norādes vai norādītu pareizajā izmeklēšanas virzienā.

Pirmkārt, mīklu un mīklu cienītājiem, kuri vēlas būt sava iecienītā detektīva lapās, patiks spēlēt Gamedec.

Spēlei trūkst darbības. Nekādu apšaudes un vajāšanas, tikai garīga darbība bez steigas. Tāpēc, ja jums patīk ātras spēles, tad varbūt jums vajadzētu spēlēt kaut ko citu, vai izmēģināt šo spēli, un varbūt jūs atklāsiet jaunu žanru.

Gamedec lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un izmēģiniet sevi Šerloka Holmsa lomā pat virtuālajā pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more