Grāmatzīmes

Gallendor Kaujaslauki

Citi nosaukumi: Battlegrounds

Gallendor Kaujaslauki online - unikāls bezmaksas pārlūku, pamatojoties stratēģija, kas spēlētājiem ir iespēja strādāt ar reāliem cilvēkiem. Uzņēmums Quest Gallendor apnikt, lai radītu spēli, kas var būt pieejama ikvienam. Lai nokļūtu aizraujošu pasauli viduslaikos, mums ir nepieciešams tikai pārbaudīt Gallendor battlegrounds. Ja jūsu dators atbilst minimālajām sistēmas prasībām un ir interneta pieslēgums, pievienoties Gallendor battlegrounds jautājums minūtes. Jums nav nepieciešama papildu iekārtu vai lejupielādēt spēli klientu. Pievienoties spēlē Gallendor Kaujaslauki neradīs nekādas problēmas, jo jums ir nepieciešams ievadīt šādu informāciju:

1) Character Name

2) Password

3) E-pasts

Reģistrēties Gallendor Kaujaslauki tiks pabeigta, nospiežot attiecīgo pogu, un jūs kļūsiet iedzīvotājs nežēlīgu pasaulē, kas uzvarēs, izmantojot savas prasmes un viltīgs.

Online spēles Gallendor Kaujaslauki - veids, kā parādīt savu stratēģisko un ekonomisko domāšanu, viņa drosmi un izturību, iespēja pacelties pāri citiem spēlētājiem, kas pierāda viņa pretiniekiem, ka jūs esat ieradušies šeit neko. Jums būs Gallendor Kaujaslauki spēlēt, izmantojot dažādus testus. Vēršot milzīgo armiju, jūs piedalīsies episkās cīņās. Ir iespējams, ka laika gaitā, esat izveidojis impēriju slavens ar savu izturību un nepieejamība. Galvenais droši nostiprināt pils - ēku, kas ir jūsu galvenais patvērumu.

Savu norēķinu prasīs daudz pūļu sākumā izveidi, un nākotnē šajā pārvaldībā. Bet tad, kad jūs sākat spēlēt Gallendor battlegrounds, tas jau publiski paziņoja, ka grūtības nav bail. Lai būtu gatava cīnīties ar monstriem, aizstāvēt pret ienaidniekiem, mīnu resursus, veidot, pārvaldīt savus īpašumus un iznīcināt citus cilvēkus, padarot pārsteigums uzbrukumiem. Bet atcerieties, jūs varat ieplānot RAID tikai tad, ja jūs uzskatāt, ka pilsētas attīstība pretiniekiem lēnāk, nekā jūs.

Lai spēlētu šo spēli online Gallendor battlegrounds, virzās uz priekšu, būs nepieciešami resursi. Jums ir dota naudas un materiālo un cilvēku resursus.

Bez monetāro un materiālajiem resursiem ir iespējams attīstīt šo nozari. Gandrīz visi pasākumi prasa ieguldījumus noteiktiem resursiem. Piemēram, bez būvmateriālu jums nav uzcelta kāds Construct neapbruņotiem jūsu karavīri nebija iedziļināties kaujas, un trūkst pārtikas un ūdens vispār varēja beigties traģiski rezultātu (masveida izmiršana iedzīvotāju). Tāpat jāpatur prātā, ka atrašanās vieta resursu, transporta, pārāk daudz kas ir atkarīgs.

Cilvēkresursi - cilvēki, kas apdzīvo savu zemi. Tie paredzēti lomu izpildītājiem savus pasūtījumus. Rēķina cilvēku papildināts savu kasi, veic dažādus darbus (piemēram, būvniecība), ir armija. Bez veltīta nodaļās jūs cilvēki nevar gūt panākumus, jo tie ir palīgi, lai īstenotu savus plānus. Nodrošināt savu tautu ar visu nepieciešamo un aprūpi. Tikai tādā veidā jūs izvairīsieties sabiedrības neapmierinātību un panākt savu daļu no efektīvas darba. Tas ir nepieciešams ne tikai, lai uzraudzītu pārtikas piegādi, bet arī prasmīgi organizēt atpūtas pasākumus. Piemēram, tas ir iespējams, pēc šausmīgs kaujas vadīt savus vīrus medīt. Iztikt bez iebūvēta izklaides un reliģiskajām struktūrām savu cietoksni. Kā gudrs kapteinis un godīgu vadītājs, jūs varat baudīt cieņu cilvēkiem, tāpēc, lai spēlēt spēli online Gallendor Kaujaslauki būs daudz vieglāk.

Gallendor Kaujaslauki tiešsaistes spēli nepieciešama pastāvīga uzraudzība vairākiem rādītājiem. Tas ir, pirmkārt, paaugstināts kaujas vienības, kas sniedz pārliecību par brutālo cīnīties. Otrkārt, zinātniskās darbības jūsu jurisdikcijas laboratorijās. Jūs nevēlaties, lai varētu tehnoloģiskā atpalicība? Treškārt, novēršot palielinājums pieauguma temps mirstību. Kā jau minēts, no cilvēkresursu daudz kas ir atkarīgs. Bet ne tikai sevi, bet arī, protams, to skaits. Un, ja cilvēki mirst masveidā, tad jūs, protams, nebūs sdobrovat! Ceturtkārt, apmācība un pilnveidošana dažādu sugu karaspēku. Ja Jums ir loka, kājnieki, jātnieki un iluzionisti - tas ir galvenais, lai gūtu panākumus karā. Pēc kaujas tās atbalsta un papildina viens otru.

Gallendor Kaujaslauki online spēle ir sadalīta līmeņos. Jauni spēlētāji ir aicināti iziet apmācības līmeni, lai saprastu spēli, lai saprastu savu būtību. Tā kā ir pieejami visās jomās līmenis uzlabojumiem. Jums būs iespēja uzlabot nozares, paplašināt līdzdalību, sasniedzot augstumu zinātnē un vairāk. Tagad nav atpūsties! Spēlētāji no otras puses ekrāna arī aug un attīstās, sniedzot tūlītēju apdraudējumu jums. Esiet gatavi atvairīt uzbrukumu jebkurā brīdī!

Nav šaubu, ka uzvaras pasaules Gallendor battlegrounds, jūs saņemsiet maksimālu baudu! Vai nevar atlikt ar acīmredzamo sarežģītību, jo jūs un pašu pienācis šeit jāpārvar. Uzsūktu atmosfēru apdullinošs zvana zvani lyazganya asmeņi kliedzieni ievainotos karavīrus un skaļi raud komandieriem. Skaista grafika uzsvērt skaistumu viduslaiku pilis un stalts bruņinieki stāvu jūsu priekšā kā dzīvs.

Mēs varam tikai vēlēties, ka prom no jums, dārgie spēlētāji, nav novērsties labu veiksmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more