Grāmatzīmes

Galaxy on Fire 2 Full HD

Citi nosaukumi: Galaxy on Fire 2 Full HD

Sistēmas prasības:

Procesors: Intel ® Core ™ 2 Duo 2. 2 GHz vai ātrāks

RAM: 2GB

Video karte: 512 MB

Disk Space: 2 GB

Galaxy on Fire 2 - turpinājums populāro spēli, kas spēja uzvarēt visus iespējamos mobilās platformas, otrā daļa tika izstrādāta, lai iekarotu tirgu personālo datoru. Projekta autori pilnā balsī curled spēli Galaxy on Fire 2 ir dzimis, pateicoties vienam no slavenākajiem space RPG, un Krievijas ražošanas nosaukumu "Kosmosa Rangers". Patiesi, atšķirības spēļu pasaulē redzamas, bet vispārēju priekšstatu spēles, tostarp pilnīgi atvērtā pasaulē, daudz stāstu un sānu quests, perfekti izstrādāta tirdzniecības sistēmu un pat bagāto ieroču arsenālu. Gaaktika uguns 2, ir līdzīgs stāsts freaks kur nežēlīgs ārvalstnieku parādījās nav ziņu zina, kur, un uzbrukt visu un visus savā ceļā. Jums būs, ja ir vēlēšanās kursu dalībnieks speciāli izveidota vienība, kas būs nevis noslēpumains ienaidnieks, un meklēt savas vājās puses, pētījums galaktikas ziņas par katru no planētām un kosmosa bāzes, kur jums izdodas zemi.

Spēle

Sākumā mēs rīcībā nelielu kosmosa kuģi, uz kura Jūs varat iegādāties vairākus papildu daļas vai rokās, bet kādā brīdī nāksies domāt par maiņu bāzes kuģa, kā jauda un bruņas atpaliks ienaidnieka aprīkojumu. Sākotnēji ir daudz lidot pieņemamām daļās galaktikā, veikt vienkāršus uzdevumus un vienlaikus pritorgovyvaya trūcīgos preces. Vairāk vai mazāk nopietni personāls tās karakuģis ieročus un aizsardzības sistēmas būs apdraudēt un kaujas misijas Galaxy on Fire 2. Vienkāršu kontroli kaujas vienību, kas piedāvā spēli Galaxy on Fire 2 neaizņems daudz laika, lai apgūt to. Galvenais, lai pārvietotos, cik ātri vien iespējams, atsakoties no šāvienu no ienaidnieka un izraisīt dramatiskas pretuzbrukumus. Galvenais taktika būs nemainīga, tomēr uzbrukums no liela attāluma šautenes rīcībnespējīgu ienaidnieks reaktīvie dzinēji un gala izpildes ātrumu kuģa nepiemīt nazi.

Mission

Dažreiz piespiest pavadīja ar reisu no vienas zvaigžņu sistēmas uz citu un pastāvīgu cīņu pret milzīgs izredzes, nevar pat pamatot remonta izmaksas uz kuģa, ievainotu ienaidnieka lāzeriem un raķetes, bet vairumā gadījumu, atalgojums būs patīkami acīm, un ļauj iegādāties jaunus moduļus , un pat kuģis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more