Grāmatzīmes

Galaxy Life

Citi nosaukumi:

Vēl viens pārstāvis Plinga Spēlēt spēli Galaxy dārzs. Tā kā daudzi jau zina, šīs sērijas spēles nevar padarīt smaidu pat skeptiķi. No spēles būtība ir sāpīgi vienkārša, un grafikas un salds natured nastolno ka mācīties no saviem bērniem par spēli, un bieži vien vecākiem sākt reģistrēties un spēlēt. Patiešām, šī spēle - ideāls veids, kā atpūsties un pavadīt laiku, nedomājot par dzīves jēgu grūti un nomākta savu fantāziju pasaulē. Dažos veidos, Galaxy Life tiešsaistes smacks daudziem tiešsaistes lietojumiem Vkontakte un Facebook. Tas ir, vienkārši sakot, šī spēle ir brīnišķīgs veids, kā pavadīt savu brīvo laiku par labu dvēselei!

Un jā, kā tas notiek gandrīz visos tiešsaistes spēles, ir nepieciešama arī Galaxy dārzs tieši reģistrācija. Reģistrācijas process var vienkāršot gadījumā, ja jūs iepriekš bija tikt galā ar spēles Plinga, un jūs esat likvidē sistēmas kontā. Tādā gadījumā jūs varat vienkārši pieteikties ar saviem iepriekš reģistrētajiem datiem un sākt spēli. Un, ja ar visām spēlēm no Plinga Spēlēt jums nav kaut kas papildus lejupielādēts un instalēts, tas būs pietiekami tikai ar kontu. Ja jūs vēlaties, lai pārbaudītu spēli, noklikšķiniet uz "Try to."

1. Ja jūs esat jauns, lai šo sistēmu, jums būs nepieciešams reģistrēties. Ja ir vēlēšanās, jebkurš spēlētājs var pieteikties, izmantojot savu kontu Facebook. Ja jūs vēlaties, lai tie spēli sociālo tīklu jums nav, jūs aizpildīt reģistrācijas formu.

2. Visa spēle dizains ir kļuvusi pieejama, jūs varat pārslēgties valodu mājas lapā krievu, ko var izdarīt, mainot rūtiņu, kas atrodas augšējā labajā stūrī spēles logā (tikai spēle loga).

3. Reģistrācijas veidlapa tiks sniegts, lai jums tiesības centrā spēles ekrāna. Augšējā jomā veidlapas (box "E-pasts»), pierakstiet savu e-pasta adresi.

4. Pēc tradīcijas, līnija "Password" aizpildīt paroli jūsu konta.

5. Ievadiet savu segvārdu laukā līnijas "lietotāja vārdu".

6. Sistēma ticēt saviem labajiem nodomiem, un tu ātri sāka spēlēt spēli Galaxy Life, piekrītu noteikumiem izmantošanas sistēmas un lietotāja līgumu. To var piegādāt uz attiecīgo līniju priekšā ērču.

7. Ja jūs vēlaties saņemt nākotnes e-biļetenu no ievadīšanas vietas, šādu līniju var atzīmēt off, bet, ja ne - atstājiet šo aili tukšu.

8. Viss pabeigts un jāpārbauda pareizību? Noklikšķiniet uz "Reģistrēties".

Uzsākot spēli, jūs automātiski nonākat kādu pilnīgi jaunu sistēmu. Vai jums pieder neliels zemes gabals, un kas vēlāk, jūs vēlaties, lai aizsargātu. Izstrādāt struktūru, jo viņi dos jums peļņu šajā spēlē. Kopumā spēlē Galaxy Dzīve ir vienkārša un skaidra, un pamata apmācība jums iet viegli. Uzaicināt draugus no Facebook un citu sociālo tīklu, jo kopā labāk. Papildus bezmaksas spēlēt Galaxy dzīvē var būt jebkurš. Steigā, lai redzētu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more