Grāmatzīmes

Nākotnes Torpia

Citi nosaukumi:

Spēle nākotnē Torpia tiks nodota jums tuvākajā nākotnē. Šī stratēģija nāk no Vācijas. Fantāzija sajauc ar realitāti, lai jūs ilgi, lai saņemtu satraukti par šo spēli. Jums ir veidot jaunas ēkas, veidot nocietinājumus, attīstīt prasmes un iegūt jaunas zināšanas. Patīkami ir tas, ka nākotnē Torpia online jums nav instalēt papildu failus uzreiz pēc tam, kad reģistrācijas process, jums būs iespēja, lai sāktu spēli.

Jums būs iespēja izdaiļot savu planētu, saskaņā ar savu garšu. Sajukums, būvēt jaunas ēkas un pietuvinātu tos maksimāli saviem ideāliem. Šajā spēlē, jums ir, lai ievadītu armiju, būvēt barakas karaspēka un sagatavot viņus pakalpojumu. Tagad jums būs iespēja kontrolēt savu nākotni Thorpe.

Tāpat kā šobrīd visvairāk esošo tiešsaistes spēles, Nākotnes Torpia reģistrācijas process ir nepieciešams, pretējā gadījumā jūs nevarēsiet piekļūt spēli. Neskatoties uz to, ka visi no spēles interfeiss ir redzams vācu, katrs vairāk vai mazāk pieredzējis spēlētājs tiks galā ar vadību. Principā, kas atrodas augšējā labajā no ekrāna ir rūtiņu mainīt valodu, bet šobrīd tas ir neaktīva. Cerēsim, ka tas ir tikai trūkumi režīms beta (tieši šajā attīstības stadijā spēle ir tagad), bet nākotnē viss būs jānosaka, un krievvalodīgie spēlētāji varēs justies komfortabli.

1. Lai sāktu reģistrācijas procesu, jums ir nepieciešams sekot saiti «jetzt Spielen», kas atrodas centrā spēles ekrāna.

2. No šīs saites, jūs redzēsiet, pirms esat atvēris reģistrācijas veidlapu rindā, ko sauc «Benutzername», jums būs nepieciešams ievadīt savu lietotājvārdu - šis vārds jums būs nākotnē Torpia spēlēt, un jūs redzēsiet visus spēlētājus, lai jūs tiks galā ar sistēmu.

3. Line "E-Mail», kā jūs, iespējams, varat uzminēt sevi, jums būs nepieciešams aizpildīt savu adresi derīgu e-pasta adresi.

4. Nākamajā laukā, jums būs nepieciešams, lai ierakstītu savu unikālu paroli, lai pieteiktos savā personīgajā kontā. Mēģināt padarīt to tikpat droši turpināt spēlēt spēli Future Torpia bija droša, un jūs neuztraucas, ka jūsu konts var tikt apdraudēta ar krāpniekiem.

5. Nākamais posms - izvēle rases. Spēle ir pieejamas divas sacensības: cilvēkiem un Shivanery. Plašāka informācija par sacensībām, mēs apspriestu turpmāk.

6. Lai pārbaudītu sistēmu varētu pabeigt, jums būs nepieciešams pieņemt un piekrīt visiem noteikumiem lietotāja līgumu, ka jūs varat veikt atzīme priekšā noteiktā frāzi «Ich habe dieAGB und ...».

7. Pārbaudīt pareizību pildījumu, noklikšķiniet uz "Play Online Free", vai drīzāk liela zaļā poga, kas saka: «jetzt Gratis mitspielen». Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, noklikšķiniet uz tajā iekļautās tīmekļa saites.

Kā minēts iepriekš, spēle ir pieejama divās galvenajās sacensībās:

1. Cilvēki.

2. Šiva.

Ja cilvēki visi būtībā skaidrs, runājot par Shivas, ir vērts atzīmēt, ka šis četru bruņotie ārvalstniekiem, apbrīnojot rotā visu ap monētas, krelles un lokus. Spēlēt Nākotnes Torpia bezmaksas ikviens var! Izmēģiniet to un jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more