Grāmatzīmes

FTW

Citi nosaukumi: FTWars

Online spēles FTW - bezmaksas pārlūku MMORPG, kas aptver trīs spēles stils: PvP ("atskaņotājs un atskaņotājs»), PVE ("spēlētājs un vide"), un RVR ("& Karalisti") . Izmēģināt sevi šajā diezgan humoristiskā rotaļlietu, jums ir jābūt:

1) PC ar operētājsistēmu, kas nav mazāks par XP (Service Pack 2) / 2000 (Service Pack 4) / ME;

2) jaunāko versiju, pārlūkprogrammas Mozilla Firefox.

Lai sāktu spēli, jums jādodas uz reģistrācijas lapu FTW, kas atrodas oficiālajā mājas spēli.

Pievienoties spēlē FTW insanely viegli. Norādīt

• e-mail,

• paroli;

• nosaukumu varoni;

• izvēlēties vienu no divām sacīkstēm ...

... Un viss! Jūs bruģēt ceļu, lai izpētītu. Solis FTW online reģistrācija neuzliek nekādas lejupielādes klientiem. Jā, un jebkuru atjauninājumus, nopietns satiksmes patēriņu un riltayma spēlē jūs neredzēsiet. Iemesls ir tas, ka FTW online - bezmaksas pārlūku spēles, kā minēts iepriekš. Un ļaujiet grafiks nav žilbinošā krāšņumu, bet acis, viss ir labi, patīkami. Pienācīgas gabals un labi attīstīta in-spēle sociālo aspektu stimulēt iztēles jebkuras mūsdienu tīrāku dzinēju ar 3D-piekariņi, uzmanību no svarīgākā - "live" komunikācijas. Un šeit tas ir svarīgi. Spēlēt spēles tiešsaistē, jums ir FTW un austrālieši, un islandieši, amerikāņi un citi, atšķirīga pilsonība, nodarbošanās un statusu sabiedrībā. Kas, bez šaubām, tikai palielina asums, lai spēle.

Play spēli tiešsaistē, jums ir FTW vai Dendrunom vai mehāniska. Un tie, un citi var lepoties ar savu krāsu, personības parametriem, interfeisu un ēkām. Kažokādas mobilo, mīlestība iet kārtību un dzīvot saskaņā ar totalitāro režīmu. Turpretī, lēna un apgrūtinoša Dendruny ļoti brīvību mīlošs, un tāpēc, ka viņu dzīves noris meditatīvā anarhiju. Mehāniskās dievība stāv Nanonirvana, Dendrunov - Mūžīgi Augļu Pinokio. Vadoties no pašiem nosaukumiem jau pašu, mēs varam secināt, ka spēle nav bez FTW tiešsaistes ironijas, dažreiz pavadījumā sarkasmu vai pat kādu melno humoru.

Vietējā kaujas sistēma nav sarežģīta. Lai spēlētu FTW pilnībā, pievienosies kaujas diezgan bieži. Lai to izdarītu, izvēlieties upuris (vai nosaukumu koncentrējoties uz līmeni) un uzbrukums. Cīņa sākas automātiski beigsies par 15 kārtā. Saņēma vairāk nekā zaudēt ievērojamu kaitējumu vai kādu, kuru dzīve "iekrīt" zem 20.

Sākotnējais lietas, kas skar dažādas īpašības, jūs varat iegādāties pie jūsu vietējā veikalā. Pet, jums sāks nedaudz vēlāk, ar Advent pietiekamu pieredzi. Daži no ēkas būvētas ar jums, dos labumu: tādās jomās kā finanšu, uzskaites, prasmes.

Papildus visam FTW spēlē - tas ir ne tikai runāt un cīnīties. Tas nozīmē arī ... jā, strādā! Dendruny nopelnīt iztiku dārzā, kažokādas - uz konveijera. Tomēr īpaša darbu jums personīgi, tas nepadara. Viss, kas nepieciešams - norādīt laiku un turpina iet par savu biznesu. Maksājumus saņemat, kā sagaidāms, beigās darba. Jūs varat arī nopelnīt, uzbrūkot citiem spēlētājiem vai pabeigt mini-quests. Taču agrāk, jūs ne vienmēr var iegūt naudu, bet jebkura cita lietderība, tostarp, un pieredzi.

Tātad, īsumā par stāstu (un vairāk jautrības jūs varēsiet uzzināt visu par spēle). FTW tiešsaistes spēli piedāvās jums neiedomājami tālu galaktiku ZaChuM (tas ir, Musty skapis Universe). Tas bija tur, un tika nosūtīti iepriekš minēts šeit sacīkstēs, ir atzīti par absolūti bezcerīga. Dendruny un kažokādu visu laiku uz sliekšņa nežēlīgs karš. Noteikts vairāk par kura pusē jūs atrodaties, un - uzlocīt likteni Visuma FeTreeWar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more