Grāmatzīmes

Frozenheima

Citi nosaukumi:

Frozenheim noteikti patiks skandināvu mitoloģijas un vikingu kultūras cienītājiem. Reāllaika stratēģijas spēle ar pilsētas veidošanas simulatora elementiem. Tam ir izcila grafika, viss izskatās ārkārtīgi reālistiski, neatpaliek arī muzikālais aranžējums.

Spēle sākas ar to, ka kopā ar citiem vikingu klaniem jūs ierodaties jaunās zemēs. Viss varēja notikt diezgan labi, bet jūsu sabiedrotais, izdomājis attaisnojumu, lai piespiestu jūsu karaspēku atstāt ciematu, to aplaupīja un nodedzināja. Mums būs jāsāk no jauna, lai gūtu panākumus un spētu atriebties. Jūs esat vienības priekšgalā, lai izpētītu apgabalu, savāktu resursus, savervētu sabiedrotos. Laika gaitā izveidojiet nelielu apmetni un sāciet to attīstīt.

Kad sākat spēlēt Frozenheim, pirmā lieta, kas jums jādara, ir izvēlēties sev piemērotāko režīmu.

Kopējie pieci režīmi:

 1. Kampaņa
 2. Cīņa pret AI
 3. Tiešsaistes cīņa pret citiem spēlētājiem
 4. Pilsētplānošana
 5. Izdzīvošana

Ar kampaņu viss ir skaidrs, kā arī ar diviem nākamajiem režīmiem. Pilsētplānošana ļaus jums koncentrēties tikai uz ekonomisko komponentu, veidot un attīstīt savu apdzīvoto vietu.

Izdzīvošana ir tāda pati kā pilsētas celtniecība, taču ar vienu atšķirību. Noteiktos intervālos jūsu apmetnei uzbruks ienaidnieku bari. Ar katru vilni šie uzbrukumi kļūst arvien spēcīgāki un būs grūtāk izdzīvot.

Papildus galvenajam stāstam kampaņā ir arī daudzi blakus uzdevumi. Pabeidzot tos, jūs varat nopelnīt resursus un savākt pietiekami spēcīgu armiju.

Apdzīvotā vieta attīstās pakāpeniski, tiklīdz jums izdodas uzcelt galvenās ēkas, izdariet izvēli, kā tālāk attīstīt savu pilsētu.

Spēlē ir vairāki resursu veidi:

 • Pārtika
 • Divu veidu rūdas, akmens un purvs
 • Medus
 • Koksne

Sekojiet līdzi iedzīvotāju laimei, tikai laimīgi iedzīvotāji ļaus jums uzbūvēt un uzlabot visas nepieciešamās ēkas.

Rīkojiet regulārus svētkus, celiet reliģiskus objektus, aprīkojiet kritušo karavīru apbedījumu vietas un visi būs laimīgi.

Pārtiku var iegūt vairākos veidos. Visefektīvākais fermu veidošanas veids, taču ne bez trūkumiem. Ziemā saimniecības pārstāj nodrošināt krājumus un krājumus ziemai labāk uzkrāt iepriekš.

ražošanas ēkām būs jānorīko strādnieki manuālā režīmā, neceriet, ka šīs ēkas uzreiz sāks pašas nest nepieciešamos resursus.

Ir divi veidi, kā laimēt:

 1. Militāristi uzkrāja spēkus un iznīcināja ienaidnieku.
 2. Alternatīva - visu galveno punktu, kas ir rūnu akmeņi, notveršana. Katrs no šiem akmeņiem piešķirs jūsu karotājiem īpašas spējas. Piemēram, tas var paātrināt tālredzību kartē vai pastiprināt uzbrukumu.

Combat režīms ir diezgan interesants. Ir smalkumi. Uzstādiet slazdus blīvos mežos. Vai arī veģetācijas aizsegā piekļūt tuvu ienaidnieka apmetnei un pēkšņi viņam uzbrukt. Šie triki dažkārt ļauj sakaut ienaidnieku ar armiju, kas ir daudz spēcīgāka par jūsējo.

Frozenheim lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jums ir iespēja iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt un sodiet nodevēju, noslaukot viņu no zemes virsas ar savu vareno armiju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more