Grāmatzīmes

Frostpunk 2

Citi nosaukumi:

Frostpunk 2 ir turpinājums daudziem pazīstamai stratēģijai par veselas tautas izdzīvošanu arvien pasliktinošā klimatā. Grafika, kā jau pirmajā daļā, ir laba un nekādas pretenzijas neizraisa. Mūzika palīdz radīt neviesmīlīgas, stindzinošas pasaules drūmu atmosfēru. Varoņi ir izrunāti reālistiski.

Hronoloģiski darbība šajā spēlē notiek uzreiz pēc tās pirmās daļas pabeigšanas.

Uz zemes notika ekoloģiska katastrofa, kuras rezultātā sniega vētra pārņēma visu planētas virsmu, nogalinot lielāko daļu iedzīvotāju. Temperatūra strauji pazeminājās un turpina kristies vēl vairāk. Trīsdesmit gadus pēc ledus apokalipses jums jākļūst par milzīgas pilsētas vadītāju, kas cenšas izdzīvot šajā ellē.

Centieties neļaut cilvēkiem mirt, bet atcerieties, ka jūs nevarat izpatikt visiem.

Lai izdzīvotu skarbajos mainīgā klimata apstākļos, jums būs pastāvīgi jāizvēlas prioritātes.

  • Iegūstiet dzīvošanai nepieciešamos resursus
  • Rūpējieties par saviem līdzekļiem
  • Nosūtiet ekspedīcijas, lai izpētītu tuvumā esošās teritorijas
  • Atjaunojiet savu pilsētu, lai tā labāk izturētu aukstumu
  • Centieties saglabāt līdzsvaru un izvairīties no konfliktiem starp dažādām frakcijām

To visu nevar izdarīt vienlaikus. Jums vienmēr ir jāizvēlas. Dažkārt būs pat jānes apzināti upuri pilsētas izdzīvošanai.

Konflikti kopienā ir gandrīz neizbēgami. Centieties tās nepārvērst par vispārēju dumpi. Neaizmirstiet, ka spēles sākumā jums tika parādīts jūsu priekšgājēja neapskaužamais liktenis.

Frostpunk 2 spēlēšana var nepatikt īpaši iespaidojamiem cilvēkiem. Izstrādātāji ir mēģinājuši tuvināt notiekošo pēc iespējas tuvāk tam, kas varētu būt realitāte, nemēģinot izskaistināt vai nogludināt skarbo patiesību. Spēle ir žanra priekštecis, kas ietver izdzīvošanas simulatoru, ekonomisko stratēģiju un pilsētas būvniecību. Projekts guva augstu kritiķu atzinību un par to saņēma prestižo BAFTA balvu. Izstrādātājiem bija smagi jāstrādā, lai otrā daļa būtu ne mazāk izcila. Šoreiz iespēju ir vēl vairāk, un klimats kļuvis vēl bargāks.

Sarežģītība nepārtraukti pieaug, jo apkārtējās vides temperatūra kļūst vēsāka. Tā ir pastāvīga cīņa par izdzīvošanu. Tiklīdz gūsti kādus panākumus, apstākļi mainās un atkal jācīnās par dzīvību.

Šobrīd projekts ir agrīnā piekļuves stadijā, taču tagad nav nekādu kritisku kļūdu un spēli var droši ieteikt. Brīdī, kad izlasi rakstīto, izlaidums var būt jau noticis un tas nozīmē, ka ir veikti pēdējie labojumi un spēlējoties var pavadīt vēl jautrāk un interesantāk.

Frostpunk 2 bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam portālā vai apmeklējot izstrādātāju oficiālo vietni. Pirmā daļa nepārtraukti piedalījās izpārdošanā, noteikti, ja seko līdzi cenām, otro daļu var iegādāties ar atlaidi.

Sāciet spēlēt tagad, lai visas pilsētas iedzīvotāji neaizietu bojā no gaidāmā aukstuma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more